першость

Рівненські баскетболістки у міжнародній першості

Рівненські баскетболістки стали переможцями Міжнародного турніру із баскетболу «ВЕГАС-2017». ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Українка Музичук знову виграла "золото" на шаховому чемпіонаті світу

Львівський гросмейстер Анна Музичук стала чемпіонкою світу з бліцу. Кілька хвилин тому вона блискуче виграла турнір найсильніших у Катарі. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українка Анна Музичук стала чемпіонкою світу зі швидких шахів

Львівський гросмейстер Анна Музичук достроково виграла чемпіонат світу зі швидких шахів, що відбувається зараз у Катарі. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Кропивницькому змагалися юні футболісти

Перемогу в цьому двобої здобула команда " Юність -2. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Найбільше щастя для батьків - народження довгоочікуваної дитини

Перша спроба запліднення invitro стала успішною - жінка завагітніла. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Рівненщина виборола спортивну першість

За підсумками п'ятих Спортивних ігор школярів України 2016 року, Рівненщина зайняла перше загальнокомандне місце у своїй групі. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

"Динамо" визначило долю Мякушка

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

З наступного року в структурі МФК «Житомир» з'явиться жіноча команда

З наступного року в структурі МФК «Житомир» з

Вона буде створена на базі існуючої в області ФК "Полісяночка", яка цього року дебютувала на всеукраїнській першості. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

"Динамо" втримало таланта

Команда з Черняхова здобула друге місце в першості з футболу в Житомирській області за 2016 рік

Гравці були нагороджені грамотами та медалями за друге місце в першості в Житомирській області з футболу 2016 року. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Вибори громад 2016: як партії б'ються за перемогу

Голоси виборців ще не порахували, а політичні сили вже заявляють про свою першість. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Евертон" проти "Ліверпуля" - дербі, якому уже понад 120 років

Цього разу на позитивний підсумок господарям сподіватись марно, вважають фахівці. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Хімік" здобув важливу перемогу в Одесі і вийшов в лідери Суперліги

Южненці перемогли місцеву БІПА у черговій грі регулярної першості. Информационное агентство УНИАН

УХЛ. "Дженералз" сенсаційно програли "Білому Барсу"

Вчора у чемпіонаті України з хокею відбувся один поєдинок. Sportanalytic.com | спортивні новини

Легенда чеського футболу: Теодорчик - справжній феномен

УХЛ. "Донбас" переміг "Кременчук", успіх "Дженералз"

В чемпіонаті України з хокею завершились два перенесені матчі. Sportanalytic.com | спортивні новини