першость

Бокс, чемпіонат Європи, 1/2 фіналу: відео онлайн-трансляція

У Харкові почалося суперництво безпосередньо за медалі першості континенту. Информационное агентство УНИАН

Жіноча збірна України з баскетболу 3x3 стартувала на першості світу із перемоги

У перший день чемпіонату світу з баскетболу 3x3 Україна обіграла Австралію, але поступилася збірній Нідерландів. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Маленьких вінничанок запрошують на конкурс краси.

Сaме в тaкий формaт мaтиме цьогоріч V ювілейний конкурс «Міні Міс тa Міні Модель Вінниця 2017». Винница.info | Новости Винницы

Вінничанка перемогла на Всеукраїнському конкурсі краси

14-річна вінничанка Єлизавета Лапіна стала володаркою титулу «Юна Міні Міс Україна 2017». Винница.info | Новости Винницы

Скандал на фракції "Опоблоку" підтверджує розкол в політичній силі, - політолог

Як зазначає Дзівідзінський, така реакція глави фракції Юрія Бойка лише посилює внутрішні суперечності фракції і негативно позначається на його авторитеті серед депутатів. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Житомирські спортсмени вибороли першість на чемпіонаті Київської області з пауерліфтингу

Депутат Житомирської обласної ради Микола Григорович завоював золото і срібну медаль, підтвердивши норматив на звання майстра спорту. Информационное агентство УНИАН

Порошенко підписав закон про мовні квоти

Народні депутати блискуче спрацювали і я мав велике задоволення та високу честь підписати закон. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Промо до чемпіонату Європи від Ломаченка (ВІДЕО)

У Ковелі відбулась першість міста з тенісу(2)

У другому півфіналі Володимир Коляда поступився Роману Багінському ( 4: 6 ), а у поєдинку за ІІІ місце В.Коляда переміг В.Деменюка ( 6: 2 ). Новини Ковель

Джіро д'Італія.

Тібо Піно (Франція, FDJ) - 1,365. Sportanalytic.com | спортивні новини

Держава виділила майже 10 мільйонів гривень на підготовку до чемпіонату Європи зі стрибків у воду

Європейська ліга плавання дала високу оцінку Києву за підготовку до першості континенту, яка відбудеться у столиці 11-18 червня. Информационное агентство УНИАН

Українські нацгвардійці стали найкращими снайперами світу

На Кубку світу військових та поліцейських снайперів українські військові здобули першість Учасники виконували близько 30 вправ. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Бундесліга. 34 тур.

2Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга 1. 31 тур.

"Марсель" доволі несподівано втратив очки в матчі проти "Діжона". Sportanalytic.com | спортивні новини

Шашкістка з Дніпропетровщини стала Диво-дитиною України

13-річна Віра Попруга здобула першість у номінації «Найрозумніша дитина» 9 канал (Днепропетровск)