перший етап

ОТГ повинні отримати максимум повноважень і фінанси для їх реалізації,- Сергій Кузьменко

Сергій Кузьменко звернув увагу на кілька важливих аспектів проведення змін у системі місцевого самоврядування. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Україна виборола 8 місце у міжнародних танкових змаганнях

військові вибороли 8 місце. Переможцями стали танкісти Сухопутних військ ЗС Німеччини. У фінальний день програма для всіх команд була однакова: перший етап – смуга перешкод, далі була спортивна естафета, під час якої учасники на швидкість переносили різні елементи танку, передає...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Фотофіксація порушень ПДР запрацює до кінця року

Камери автоматичної фото та відео фіксації порушень Правил дорожнього руху запрацюють наприкінці цоьго року. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Перший етап чемпіонату з дворового футболу виграла команда «Молодь»

У фіналі першого етапу Всеукраїнського чемпіонату з дворового футболу перемогла полтавська команда «Молодь». Информационное агентство УНИАН

В законодавчому полі держава ігнорує ринок криптовалют, - експерт

При цьому правовий статус криптовалют, операцій з ними та оподаткування в Україні досі не визначений. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У центрі Кропивницького перевірили торговельний центр

22 травня співробітники Управління ДСНС у Кіровоградській області провели перший етап перевірки стану пожежної та техногенної безпеки магазину Файно маркет у центрі Кропивницького (вул. Шевченка, 27). Супермаркет належить до обєктів з...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Ковельський кікбоксер Роман Кухта виборов кубок світу з кікбоксингу ВАКО.

сюжеті "12 каналу". Роман став переможцем і здобув перший досвід міжнародних змагань. Він каже, що цей турнір для нього завершив перший етап підготовки до основного старту року - чемпіонату світу, що відбудеться у вересні. А от Юрій Зубчук не встиг...Новини Ковель