переможець

Сотні мільйонів на доставку вугілля до кононенківського «Центренерго» розіграло оточення нардепа від БПП

від «Блоку Петра Порошенка» Руслана Сольвара розіграли два тендери ПАТ «Центренерго» на перевезення імпортного вугілля з Південно-Африканської Республіки. Після чого фірма-переможець найняла свого ж конкурента по тендеру для виконання робіт. Про це йдеться у сюжеті Лесі Іванової в програмі «Наші...Сайт "Нашi грошi"

Ван дер Беллен: "зелений професор" на чолі Австрії

72-річний Александер Ван дер Беллен на повторних виборах був обраний президентом Австрії. Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

Підсумковий випуск новини за 21:00: Трагедія в Княжичах.

Також у випуску: В Україні визначили переможця першого всеукраїнського розіграшу Кубка Героїв АТО з футболу. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Рома" і "Мілан" продовжують переслідувати "Ювентус" в італійській чемпіонській гонці

У чемпіонаті Італії з футболу відбулося римське дербі, переможцем якого стала "Рома". Информационное агентство УНИАН

Кропивницьку «Росинку» оголосили переможцем на фестивалі «Сурми звитяги»

Соломії Крушельницької відбулося урочисте підведення підсумків ХVІІ Всеукраїнського фестивалю мистецтв Сурми звитяги. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Дружині переможця "Голос країни" розтрощили авто

Дружині переможця першого сезону проекту "Голос країни" Івана Ганзера Ользі невідомі розбили авто. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Сумські студенти визначили кращих у змаганнях з пейнтболу та лазертагу

В головному фіналі зійшлись переможці своїх груп - команди Кооперативного коледжу та СумДУ. Информационный портал "Всi Суми"

Поліція розділила чверть мільярда на паливо

Переможці змагалися лише між собою, жодного разу не знизивши ціни на всіх аукціонах. Сайт "Нашi грошi"

Офіційно: Трамп переміг у ще одному "демократичному" штаті

У Мічигані офіційно оголосили республіканця Дональда Трампа переможцем голосування на виборах президента США у цьому штаті. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Аргентина вперше виграла Кубок Девіса

Збірна Аргентини стала переможцем Кубка Девіса-2016. У матчевій зустрічі з хорватами вони двічі програвали у рахунку, але таки виграли 3:2. Sportanalytic.com | спортивні новини

Трамп розповів про фальсифікації на виборах президента США

Крім того, переможець виборів розповів, у яких штатах спостерігалася найбільші порушення.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих