переможець

У Вінниці з другої спроби визначили переможця тендеру на ремонт філармонії.

Відповідно до тендерної документації, передбачено утеплити дах, замінити вікна на металопластикові та встановити розсувні вхідні двері. Винница.info | Новости Винницы

Best Fashion Awards-2017: назвали імена найкращих дизайнерів України

Переможці у кожній з шести номінацій визначаються голосуванням групи з 30 експертів. Информационное агентство УНИАН

Юстиція закупила паперу на 700-т тисяч гривень

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області на відкритих торгах закупило папір офісний. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Рівнянин став переможцем міжнародного турніру з ММА [ВІДЕО]

Бо за лічені секунди переможцем головного бою вечора став рівнянин 20-річний Андрій Хохлов. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

«Лисичанськвугілля» з новим рекордом замовила Кропачову збагачення вугілля на 25 мільйонів

Вартість угоди виявилась лише на 1% нижчою від очікуваної ціни, бо ні переможець ні його єдиний конкурент ТОВ «Збагачувальна фабрика №105» не зробили на аукціоні...Сайт "Нашi грошi"

Боттас: Я постояв за честь Хемілтона

Переможець кваліфікації в Бразилії Валттері Боттас каже, що захистив честь команди і свого напарника. Формула 1 - новости чемпионата

На чистому ентузіазмі

Конкуренція була чималою, адже є багаторазові переможці, які мають чималий досвід. Общественно-информационный портал города Сватово

США: демократи виграли вибори губернаторів у Вірджинії та Нью-Джерсі

Кандидати від Демократичної партії США виграли губернаторські вибори у двох штатах та вибори міського голови Нью-Йорка. Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

Престижний турнір каратистів в Дніпрі виграв одеський клуб "Легіон"

Першу трійку склали клуби-переможці попереднього великого турніру Кубку Чорного моря, ще й в тому ж самому порядку. Информационное агентство УНИАН

Ковельський "Барвінок" став переможцем міжнародного фестивалю «Day of the Dance»(2)

Днями Народний художній колектив ансамбль танцю Барвінок Ковельського Палацу учнівської молоді ім. Новини Ковель

У Ковелі відбувся турнір відкритої першості з дзюдо

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями від федерації дзюдо Волині. Новини Ковель