пенальті

Прімера. 1 тур.

В Іспанії стартував новий футбольний чемпіонат Ла Ліги. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Алавес" поплатився за нереалізований пенальті, швидко пропустивши у відповідь від "Леганес", і так й не зміг відігратись.Чемпіонат Іспанії1 тур"Леганес" - "Алавес" - 1:0Гол: Габріель, 23Сайт...Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга Європи.

не півсправи. "Олександрії" треба додавати у нападі: вона забиває менше голу за матч, а попередній раунд ЛЄ подолала завдяки сумнівному пенальті. Із захистом теж не все добре, оскільки команда пропускає у вирішальні моменти. В БАТЕ особливу увагу слід приділити хавбеку...Sportanalytic.com | спортивні новини

Херсонські юні футболісти зіграли матч у столиці

столиці у своїй віковій групі). Знов дві перекладини і не зарахований гол, як наслідок зіграли в нічию. Потім програли по пенальті. Подробиці вже як приїду до дому... Кубка немає, але маємо досвід – зіграли з кращими командами країни. Про це...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Суперкубок Іспанії.

Відповідь від Лео Мессі з сумнівного пенальті не вплинула на загальну картину.Sportanalytic.com | спортивні новини

Гол та асист Юрченка за "Байєр" (ВІДЕО)

на другий тайм він спочатку віддав результативну передачу, а коли секундна стрілка не встигла зробити й два оберти вдало виконав пенальті.Нагадаємо, контракт Юрченка діє до літа 2018 року.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: "2+2". Коноплянка видав супергру із новим тренером (ВІДЕО)>https://www.youtube.com/watch?v=9GgGM2uHkQs...Sportanalytic.com | спортивні новини

Рятівні голи українців в ЛЄ (ВІДЕО)

відзначились у Лізі Європи (+ВІДЕО)Усе йшло до перемоги господарів, але нападник Сергій Загийналов зробив рахунок 1:2, перевівши зустріч в екстра-тайми.З пенальті він також не схибив, а ще один гол за молдаванів провів наш Андрій Слінкін. В результаті "Зоря" пройшла далі.>https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=pG_ZIZVjv9gСайт...Sportanalytic.com | спортивні новини

Кропивницька «Зірка» провела на зборах в Ужгороді два поєдинки

мячі. Практично одразу ж миколаївці могли забити й учетверте, але якнайкраще проявив себе голкіпер Роман Льопка, котрий відбив удар із пенальті. І після цього кропивничани продемонстрували характер. До мінімальної перевагу наших суперників звів Артем Фаворов, котрий відгукнувся на передачу Адерінсоли...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

ФЦ «Ковель-Волинь» - бронзовий призер Чемпіонату Волині(2)

паритет зусиллями Ігора Махнюка, На 72-ій хвилині долю матчу та Чемпіонату вцілому визначив головний арбітр зустрічі Володимир Журибіда, який призначив пенальті у ворота "ВІКа", а досвідчений Тарас Кабанов не схибив і забив переможний м`яч. Незважаючи на пресинг господарів поля, гра...Новини Ковель

Кубок Конфедерацій.

Чемпіони Європи стали третіми на КК-2017. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Вже на початку зустрічі португальці без Кріштіану Роналду заробили право на пенальті, але кіпер Мексики Гільєрмо Очоа парирував його. Після цього стався автогол захисника "Зеніту" Луїша Нету і все йшло до...Sportanalytic.com | спортивні новини

Кубок Конфедерацій. Чилі вибиває Португалію з турніру(2)

Гості з Південної Америки не дозволили розгулятися Кріштіану Роналду і зуміли не пропустити жодного м'яча у власні ворота.У серії післяматчевих пенальті Моутінью, Нані та Куарежма не змогли забити жодного разу, тоді як чилійці були точними.Кубок Конфедерацій1/2 фіналуПортугалія - Чилі -...Sportanalytic.com | спортивні новини

Ковельські футболісти поборються за вихід до фіналу Кубка Волині(2)

День міста Ковеля не змогли нічого вдіяти з ешелованим захистом Старого Чорторийська (0:1), який після кубка виграв і суперкубок (по пенальті в ЛСТМ-536).1/2 суперники зіграють 28 червня та 5 липня, а фінал - 9 липня.28 червня (середа)"Надія" (Хорів) - ДЮСШ-ВІК...Новини Ковель

Мілевський забив у Росії (ВІДЕО)(2)

Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мілевський хоче повернутися в "Динамо"В товариському матчі проти "Долгопрудного" він відіграв один тайм і забив гол з пенальті. Усе завершилось розгромним рахунком 4:0.>https://www.youtube.com/watch?v=weuaD5Uaa1IСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Мальтійська преса - про перемогу над збірною України(2)

хвилини після початку другого тайму арбітр проігнорував порушення Андрія Пятова на Андре Шембрі в своєму штрафному майданчику і не призначив пенальті".ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мальтою по яйцях, або чому Шевченку треба мати совістьСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Вацко: Фонсеку треба було гнати з поля у матчі з ”Динамо”(2)

переконаний, що за надзвичайну емоційність наставника "Шахтаря" Паулу Фонсеку варто було вилучати з поля.Більше того, Дердо не поставив по одному пенальті у ворота "Шахтаря" і "Динамо" і ще раз довів свою низьку кваліфікацію.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фонсека: Не робіть з мене ідіота,...Sportanalytic.com | спортивні новини

Леоненко вважає хавбека ”Динамо” несповна розуму(2)

порвати ахіллове сухожилля Богдану Бутку, тому він "не дружить з головою".Також експерт звинуватив Сергія Сидорчука у тому, що він "малював" пенальті, а Гармашу в тому епізоді можна було спокійно показувати червону картку.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Функціонер "Динамо": Треба визнати, що Ярмоленко у...Sportanalytic.com | спортивні новини

Дортмундська "Боруссія" виграла Кубок Німеччини з футболу(2)

Вирішальний гол було забито з пенальті. Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

”Боруссія” вирвала в ”Айнтрахта” Кубок Німеччини(2)

в рахунку завдяки голу від Дембеле, але ще в першому таймі пропустили від Ребіча.Крапку в матчі поставив Обамеянг, котрий реалізував пенальті на екваторі другого тайму.Кубок НімеччиниФінал"Айнтрахт" Ф - "Боруссія" Д - 1:2Голи: Ребіч, 30 - Дембеле, 8, Обамеянг, 68 (пен)"Айнтрахт"...Sportanalytic.com | спортивні новини

Фонсека: Не робіть з мене ідіота, суддя прогнувся під ”Динамо”(2)

засудити протягом усього сезону.Фонсека зазначив, що арбітр побоявся рішуче повести себе з "Динамо", а також назвав принаймні три моменти (офсайд, пенальті та аут), коли рішення мало бути іншим.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: "Шахтар" - "Динамо" - 2:3 (ВІДЕО) Сайт Sportanalytic.com, читай новини про...Sportanalytic.com | спортивні новини

ФЦ "Ковель-Волинь" зіграв у нічию в Підгір'ї(2)

турі чемпіонату України серед аматорів відбувся в Підгір'ї, де місцева команда зустрічалася з "Ковель-Волинь". У цьому протистоянні глядачі побачили два пенальті та три вилучення, - повідомляє Галичина спортивна.Господарі на 12-ій хвилині умудрилися не реалізувати пенальті (схибив Михайло Басараб), а гості...Новини Ковель