пенальті

Третій гол Селезньова за "Карабюкспор" (ВІДЕО)

Нападник збірної України Євген Селезньов відзначився у матчі турецької Суперліги. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Проти "Генчлербірлігі" саме його гол з пенальті став переможним для "Карабюкспора". Додамо, що тепер на рахунку Селезньова три м'ячі в шести матчах за нову команду.Сайт Sportanalytic.com, читай...Sportanalytic.com | спортивні новини

Фонсека: Це ганьба, а не суддівство

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга Європи. "Шахтар" - "Сельта" - 0:2 (ВІДЕО)На його думку, це арбітри. Саме їм команда програла, адже ніякого пенальті не було. Окрім того, вони відмінили чистий гол "гірників" через вигаданий офсайд."Це ганьба. Ви самі усе бачили", - завершив...Sportanalytic.com | спортивні новини

Як у "Шахтаря" вкрали надії на перемогу в Лізі Європи (ВІДЕО)

Симуляцію гравця "Сельти" арбітр сприйняв за чисту монету Аспас реалізував пенальті, а далі ви знаєте...Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

МФК «Житомир» по пенальті поступився столичному «Локомотиву» у чвертьфіналі меморіалу Щанова

Матч 1/4 меморіалу Щанова можна сміливо назвати вирішальним поєдинком турніру, який мав визначити долю переможця. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ліга чемпіонів U-19.

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Варто зазначити, що протистояння складається з одного матчу, тому команди цілком можуть дійти навіть до серії післяматчевих пенальті.Гра стартує о 19:00.Жоден український канал не показує цей матч, але трансляцію можна переглянути на сайті "Динамо" за цим посиланням.ЧИТАЙТЕ...Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. "Барселона" - "Леганес" - 2:1 (ВІДЕО)

Лише пенальті за хвилину до завершення зустрічі врятував "Барселону" від ганьби.Sportanalytic.com | спортивні новини

Кропивничани розгромили швейцарців

Арбітр призначив пенальті й одинадцятиметровий удар реалізував Андрій Бацула.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Вовк веде перемовини з Шовковським, щоб він став тренером Вінницької «Ниви»

з яких відстояв «на нуль». Перший воротар, який на чемпіонатах світу з футболу не пропустив жодного м'яча в серії післяматчевих пенальті (ЧС-2006). Вінниця.info...Винница.info | Новости Винницы

Ковельський «Шанс-Авто» позмагається за вихід до фіналу Elite League у Бресті

Брестської області ELITE LEAGUE, - інформує "VolynSport".Ковельчани минулого тижня успішно подолали чвертьфінальний рубіж двічі зіграли 1:1 з Амстел, а по пенальті пройшли 4:2.В 1|slash|2 фіналу суперниками волинян є колектив Джофре. Перша гра також закінчилась нічиєю 1:1.У дебюті зустрічі Петро Мороз...Новини Ковель

Ліга чемпіонів.

Джака - Івобі (Волкотт, 66), Озіл, Окслейд-Чемберлен - СанчесПопередження: Хуммельс, Лам - Мустафі, Санчес, ДжакаНа 30-й хвилині Санчес не забив пенальті (воротар)ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів. "Баварія" - "Арсенал" - 5:1 (ВІДЕО)"Реал" - "Наполі" - 3:1Голи: Бензема, 19, Кроос, 49, Каземіро,...Sportanalytic.com | спортивні новини

Головними зірками гри стали іменинники Анхель Ді Марія та Едінсон Кавані. А от "Бенфіка" обіграла дортмундську "Боруссію", яка не реалізувала пенальті у середині матчу.Ліга чемпіонів1/8 фіналуПерші матчіПСЖ - "Барселона" - 4:0Голи: Ді Марія, 18, 55, Дракслер, 40, Кавані, 72ПСЖ: Трапп,...Sportanalytic.com | спортивні новини

Кубок Іспанії.

рахунок, але потім на вилучення напрацював Серхі Роберто. Через 12 хвилин поле покинув Феррейра-Карраско, тож склади зрівнялися.Далі Гамейро не реалізував пенальті, але вже через три хвилини виправився і зрівняв рахунок. "Атлетіко" мав кілька стовідсоткових моментів, наприкінці гри ще й Луїса...Sportanalytic.com | спортивні новини

Кропивницька «Зірка» програла болгарському ПФК «Бероє»

майданчика поцілив практично в девятку 1:2. Але знову ж таки Зірці вдалось швидко відігратися. На 52-й хвилині Олексій Чичиков заробив пенальті, котрий ударом у нижній лівий кут реалізував Андрій Бацула. Одразу ж небезпека виникла і біля воріт підопічних Романа Монарьова.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

КАН-2017.

зуміла відкрити рахунок зусиллями хавбека "Роми" Мохамеда Салаха, але Буркіна-Фасо відновила статус-кво завдяки м'ячу екс-гравця донецького "Металурга" Арістіда Бансе. По пенальті сильнішими були "фараони".Кубок Африки1/2 фіналуБуркіна-Фасо - Єгипет - 1:1 (3:4 пен)Голи: Бансе, 73 - Салах, 66ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: КАН-2017. Півфінал.Sportanalytic.com | спортивні новини

Караваєв став найпопулярнішою людиною у "Фенербахче" (ФОТО)

ракурс для фото вони обрали такий собі. Там точно професіонали працюють?ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Караваєв допоміг "Фенербахче", віддавши результативну передачу та заробивши пенальті (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

"Осасуна" - "Малага" 1:1 (ВІДЕО)

перервала свою чотриматчеву програшну серію. "Анчоуси" зіграли на виїзді внічию із "Осасуною", відігравшись на 79 хвилині матчу та не забивши пенальті в дебюті поєдинку.Іспанія. Прімера20 тур"Осасуна" - "Малага" 1:1Голи: Чаушіч,76 - Камачо,79На 19-ій хвилині Сантос ("Малага") не реалізував пенальті.Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. "Малага" нарешті перервала програшну серію

на цей матч залишився у запасі.Іспанія. Прімера20 тур"Осасуна" - "Малага" 1:1Голи: Чаушіч,76 - Камачо,79На 19-ій хвилині Сантос ("Малага") не реалізував пенальті.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: "Осасуна" — "Малага" 1:1 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини