пенальті

"Дніпро" перемагає у Луцьку, нічия "Зорі" та "Олімпіка"

мала шанс покинути останнє місце турнірної таблиці, однак програла головному конкуренту. Гол "Дніпра" був забитий у додатковий час і з пенальті."Зоря" ж випустила перемогу проти "Олімпіка", тому між командами залишилось шість очок різниці.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Чемпіонат...Sportanalytic.com | спортивні новини

Кропивницька «Зірка» вдома приймала львівські «Карпати»(2)

Кропивницька «Зірка» вдома приймала львівські «Карпати»

ближній кут. Далі веселий футбол продовжився. І вже на 30-й хвилині рахунок став 2:1 на користь Зірки. Дмитро Білоног заробив пенальті, а Ігор Загальський його реалізував і присвятив гол своїй вагітній дружині. Уболівальники й надалі були свідками дуже цікавої боротьби.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

АПЛ. 28 тур.

ВБА, а "Суонсі" несподівано програв "Халлу". Бенефіс Джошуа Кінга приніс "Борнмуту" три очки проти "Вест Хема", незважаючи на два нереалізований пенальті."Ліверпуль" у вольовому стилі обіграв "Бернлі" і наблизився до другого місця. "Тоттенхем" виграв перенесений матч у "Крістал Пелас" і не...Sportanalytic.com | спортивні новини

Кубок Франції.

"Генгам" на своєму полі у проходить до фіналу. На 89-й хвилині гості могли зрівнювати рахунок, але Жиммі Бріан не реалізував пенальті. Кубок Німеччини1/2 фіналу"Анже" - "Генгам" - 2:0Голи: Мангані, 38, Павловіч, 90+2За трофей "Анже" позмагається із переможцем пари ПСЖ -...Sportanalytic.com | спортивні новини

Ковельські футболісти вдало зіграли проти "Янтарного".

дало бажаний результат. На останніх секундах доданого часу захисник Янтарного сфолив у власному карному майданчику, а головний арбітр зустрічі призначив пенальті. Станіслав Тарасюк не схибив і врятував ковельчан від домашньої поразки. У підсумку мінімальна нічия 1:1.Наступний матч між командами U-15...Новини Ковель

ФЦ "Ковель-Волинь" мінімально поступився оржівському "ОДЕКу"(2)

Після цього арбітр матчу ставить пенальті в наші ворота.Новини Ковель

Прімера. "Атлетіко" - "Осасуна" - 3:0 (ВІДЕО)

"Матрацники" не реалізували два пенальті протягом 100 секунд, але все одно оформили розгром. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Донецький "Шахтар" виграв у "Олімпіка" з розгромним рахунком(2)

Донецький "Шахтар" виграв у "Олімпіка" з розгромним рахунком

Гра відбулася у Києвіна стадіоні імені Валерія Лобановського. donbass.ua - новости Донбасса

Вернидуб: "Динамо" нас боялось

тому і такий рахунок. Ніколи не скаржився на суддів, але це вже стає традицією. З "Олександрією" Дердо не побачив чистий пенальті на Бонавентуре, сьогодні Жабченко не бачить чистої руки після удару в площину воріт. Що ще потрібно? Зрозуміло, що ми...Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів.

Лізі чемпіонів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Дортмундська "Боруссія" ще до перерви двічі пропустила від "Монако", яке до того ж не реалізувало пенальті. Однак далі гра вирівнялась, було забито три голи і гості завершували її в глухій обороні. Підсумковий рахунок 2:3 можна...Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. "Лестер" знову виграє, МЮ рятується в матчі проти "Евертона"

поразку "Манчестер Юнайтед". Підопічні Моурнінью могли вперше програли за останні 19 матчів у АПЛ, але їх врятував гол Ібрагімовіча з пенальті на останній хвилині матчу.АПЛ. 31 тур"Бернлі" - "Сток Сіті" 1:0Гол: Бойд, 58"Лестер" - "Сандерленд" 2:0Голи: Слімані, 69; Варді, 78"Вотфорд"...Sportanalytic.com | спортивні новини

Бундесліга. "Вердер" - "Шальке" 3:0 (ВІДЕО)

Бременський "Вердер" доволі легко розібрався із "Шальке" нашого Євгена Коноплянки. Sportanalytic.com | спортивні новини

РФПЛ. 21 тур.

Прем'єр-ліги. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Урал" драматично переміг "Анжи" завдяки голу Едгара Манучаряна на останніх хвилинах, який до того не реалізував пенальті. Тепер у команд рівня кількість очок."Локомотив" у важкому виїзному матчі здолав "Уфу". Тульський "Арсенал" розгромив вдома "Томь". У центральному...Sportanalytic.com | спортивні новини

РФПЛ. Огляд матчів 21 туру (ВІДЕО)(2)

РФПЛ. 21 тур. ”Урал” вирвав перемогу в Дагестані(4)

Прем'єр-ліги. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Урал" драматично переміг "Анжи" завдяки голу Едгара Манучаряна на останніх хвилинах, який до того не реалізував пенальті. Тепер у команд рівня кількість очок.Чемпіонат Росії21 тур"Анжи" - "Урал" - 2:3Голи: Прудніков, 49, Хубулов, 53 - Ільїн, 22,...Sportanalytic.com | спортивні новини

Згадати Все. Похід на футбол у стилі old school (part 2)(2)

Чемпіонів, матч "Динамо" Київ – "Спартак" Москва. На трибунах майже 100 тисяч вболівальників. 0-2 після першого тайму і не забитий пенальті. А потім – 2 шалених голи Леоненка. І ще зовсім молодий Ребров на останніх хвилинах забиває переможний м’яч. 3:2.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ЧС-2018. Хорватія - Україна. Анонс, суддя, трансляція(2)

такій грі почувався би Артем Кравець, але він практично не грає за іспанську "Гранаду", тоді як "годувальник" хай і з пенальті, але забиває за "Карабюкспор". З центральними хавами теж питання, тут гарантоване місце хіба Степаненку. А от хто вийде поруч...Sportanalytic.com | спортивні новини

Шевченко: Гол Філімонову - на одному рівні з фіналом Ліги чемпіонів(2)

протистояння України та Росії, а тому цей гол є неймовірно важливим.Шевченко стверджує, що за емоціями він явно не гірший за пенальті у фіналі Ліги чемпіонів.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шевченко: Не розчаруюсь, якщо не вдасться перемогти ХорватіюСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Турецька преса піднесла Селезньова і Близниченка на сьоме небо(2)

Сам заробив пенальті і сам його реалізував, знайшов пасом Близниченка.Sportanalytic.com | спортивні новини