пенальті

Збірна Швейцарії пробилась на ЧС-2018

Північну Ірландію. На чужому полі команду Владіміра Петковіча влаштовувала й нічия, яку вона і втримала. В результаті, усе вирішив вигаданий пенальті у першій зустрічі.Відбір ЧС-2018Раунд плей-офф. Другий матчШвейцарія - Північна Ірландія - 0:0 (перший матч - 1:0)Швейцарія: Зоммер, Шер, Родрігес,...Sportanalytic.com | спортивні новини

ФЦ «Ковель-Волинь» провів останні домашні матчі сезону

Однак на 17 хвилині суддя призначає другий пенальті у ворота ковельчан.Новини Ковель

"Верес" і "Олімпік" поділили очки в матчі УПЛ

На гол з пенальті Сергійчука гості відповіли забитим м'ячем Мохи.Информационное агентство УНИАН

ФЦ "Ковель-Волинь" здобув чергові перемоги(2)

розпочинається гра між командами U-15. Відчувається, що команда суперників досить сильна. Однак після першого голу Данила Янюка (наш гравець реалізував пенальті) нововолинська команда відчутно послаблює позицію. Постійні атаки ковельчан змушують нововолинців на гру рукою у власному штрафному майданчику. Цього разу...Новини Ковель

Хачеріді: Не знаю, де набирають таких суддів

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Непризначений пенальті у ворота "Шахтаря" (ВІДЕО)

Найбільш резонансним моментом матчу "Динамо" - "Шахтар" стала гра рукою Богдана Бутка. Sportanalytic.com | спортивні новини

Суркіс: Та роздайте вже "Шахтарю" медалі

Президент "Динамо" Ігор Суркіс поділився емоціями після матчу з "Шахтарем". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Якщо не ставити такі пенальті, то давайте одразу вручимо "Шахтарю" медалі, вишукуємо прямо на полі. Людина грає рукою перед воротами і нічого?Може, треба ввести відеоповтори...Sportanalytic.com | спортивні новини

Хацкевич наїхав на арбітра матчу з "Шахтарем"

не має, адже ті виклались на усі сто. А в моменті з грою рукою Бутка, на його думку, мав бути пенальті. "Це неподобство. На такі матчі потрібно призначити більш кваліфікованого рефері, а у цього колінки тряслись ще до старту. Результатом...Sportanalytic.com | спортивні новини

ФЦ «Ковель-Волинь» вдало провів 7-тур Чемпіонату Волині(2)

тримає оборону. І ось, на 10 хвилині гості у своїй штрафній збивають Романа Романчука, арбітр незадумаючись показує на одинадцятиметровий. Пробивати пенальті береться Кузьміч Роман. Після удару якого рахунок стає 1:0. Перевага ковельчан на полі змушує суперників зібратися. На 30 хвилині...Новини Ковель

Франков: Це останній шанс "Динамо" на чемпіонство

що "Шахтар" виступає явним фаворитом дербі. Мій прогноз: команди заб'ють менше 3 голів, а також будуть червона картка, і, можливо, пенальті. результат може бути будь-яким", - сказав Франков.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів U-19.

Рахунок 4:0 цілком відображає те, що було на полі. А на останніх секундах "гірник" Максим Чех ще й не реалізував пенальті.Ліга чемпіонів U-19. Груповий етап. 3 тур."Фейєнорд" - "Шахтар" - 4:0Голи: Кокджу, 6, Звартс, 39, Венте, 40, 59"Шахтар" U-19: Вертей,...Sportanalytic.com | спортивні новини

Леви Kroschu з бойової нічиєї стартували в чемпіонаті Житомира з футзалу

шаленому темпі. Гравці «Левів KROSCHU» Адаміцький та Сінчук мали усі шанси знову вирватися вперед. Натомість «леви» отримали шостий фол і пенальті у свої ворота за дві секунди до фінальної сирени. Однак голкіпер «Левів KROSCHU» Руслан Гордаш «потягнув» удар суперника -...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ліга 1. 8 тур.

перше місце таблиці.Матч "Ам'єна" та "Лілля" був перерваний через обвал перегородки трибун, яка призвела до травм вболівальників. "Мец" не реалізував пенальті в компенсований час і програв "Нанту" Клаудіо Раньєрі, а "Кан" здолав "Ренн". "Ніцца" та "Марсель" видали справжній спектакль, котрий...Sportanalytic.com | спортивні новини

Селезньов забив у ворота "Галатасараю" (ВІДЕО)

Євген Селезньов забив у місцевому чемпіонаті. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Вчора наш форвард зрівняв рахунок у матчі проти "Галатасараю" ударом з пенальті.Втім, "Карабюкспор" нічиєї не втримав, таки пропустивши третій м'яч.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Селезньов відпочиває з поп-зірками (ФОТО)>https://www.youtube.com/watch?v=Nu03ee1TJI8Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт...Sportanalytic.com | спортивні новини

”Олімпік” у драматичному стилі переграв ”Маріуполь”, нулі в Олександрії(2)

сайт Sportanalytic.com. "Олімпік" та "Маріуполь" не лише забили п'ять голів на двох, але й залишились у меншості та отримали по пенальті у свої ворота. Героєм зустрічі став Андрій Богнданов, який спочатку віддав гольову передачу, а потім сам реалізував 11-метровий удар.Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга Європи. ”Динамо” виграло у ”Партизана”, відігравши два голи(2)

Перший тайм команда Олександра Хацкевича без шансів програла "Партизану", але після перерви її неначе підмінили. Свіжий Жуніор Мораес спочатку реалізував пенальті, а коли рахунок був рівним, забив і переможний м'яч.Ліга Європи2 турГрупа H"Партизан"- "Динамо" - 2:3Голи: Ожеговіч, 34, Тавамба, 42...Sportanalytic.com | спортивні новини

Воротар ”Шахтаря” став героєм Ліги чемпіонів(2)

чемпіонів. Як "Шахтар" бився у Манчестері (ФОТО)Проти "Наполі" та "Манчестер Сіті" у нього їх аж 12.Нагадаємо, що також Пятов відбив пенальті від Серхіо Агуеро, довівши цей показник до чотирьох за всю кар'єру.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

П'ятов лідирує за кількістю відбитих ударів в стартових турах Ліги чемпіонів(2)

П

На рахунку голкіпера "Шахтаря" 12 сейвів, включаючи відбитий пенальті в поєдинку з "Ман Сіті".Информационное агентство УНИАН

ФЦ «Ковель-Волинь» переміг у 3-му турі Чемпіонату області(2)

честі футболістів ФЦ Ковель-Волинь,вони не згнітилися і далі домінували на полі,що ще до кінця першого тайму принесло свої плоди з пенальті відзначився капітан команди Романчук Роман.Другий тайм теж пройшов під диктовку ковельчан,вони створили декілька чудових моментів,один з яких виявився вдалим...Новини Ковель