11:34

Метки новостей

пенальті

Перший гол Селезньова за "Акхісар" (ВІДЕО)

клуб. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. В матчі 1/4 фіналу Кубка Туреччини проти "Болуспора" він вийшов зі старту й зміг забити з пенальті, який сам і заробив. Цей гол став переможним.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Український хавбек створив сенсацію у Кубку Туреччини (ВІДЕО)https://www.youtube.com/watch?v=P2u51wlSN-8Сайт Sportanalytic.com, читай...Sportanalytic.com | спортивні новини

Українець поклав на лопатки лідера Суперліги (ВІДЕО)

першого поєдинку 1/8 фіналу Кубка Туреччини проти "Істанбула" (3:1). Повідомляє сайт Sportanalytic.com. На рахунку українця результативна передача та гол з пенальті, який він сам і заробив. Тепер його команді треба втримати перевагу у матчі -відповіді.Додамо, що "Башакшехір" зараз очолює турнірну...Sportanalytic.com | спортивні новини

Малиновський створив два голи-шедеври у Кубку Бельгії (ВІДЕО)

команди "Беверен" Руслан провів два голи неймовірної краси.Основний час гри завершився з рахунком 3:3, а потім команда Малиновського перемогла по пенальті (4:3) і вийшла до півфіналу.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: За що Малиновського дискваліфікували на три матчі (+ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт...Sportanalytic.com | спортивні новини

У Ковелі провели турнір на честь заслуженого тренера України Юрія Тимофеєва

Нагородження проводив заслужений тренер України Юрій Тимофеєв. Новини Ковель

Комітет арбітрів визнав помилки суддів у матчах за участю "Шахтаря" і "Динамо" в УПЛ

Вилучення гравця "Шахтаря" Фреда було невірним, а на користь "Динамо" не призначили явний пенальті. Информационное агентство УНИАН

Гравці і тренери "Шахтаря" з кулаками накинулись на арбітра (ВІДЕО)

сайт Sportanalytic.com. Тренери та футболісти "гірників" накинулись на арбітра матчу Сергія Бойка з кулаками через вилучення трьох гравців "Шахтаря" і пенальті на останній хвилині гри.Як би там не було, але так вести себе учаснику плей-офф Ліги чемпіонів не надто красиво.Sportanalytic.com | спортивні новини

"Шахтар" увісьмох програв "Зорі", Фонсека ледь не побив арбітра

собою жовте світло та залишив команду вдев'ятьох. Після цього "Зоря" насіла на ворота Пятова та вже через декілька хвилин заробила пенальті, яке реалізував Сілас. Перед цим третє вилучення у грі заробив Ракицький, який чимось образив рефері."Зоря" продовжила тиск та вже...Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. 16 тур.

Останнім суботній поєдинок завершився виїзною перемогою "Лестера" над "Ньюкаслом". Sportanalytic.com | спортивні новини

«Чорноморець» - «Зірка» -3:3

уперед. Але все найцікавіше відбулось у заключній десятихвилинці поєдинку, коли дубль Максима Прядуна вивів зіркових уперед, але реалізований Олексієм Хобленком пенальті на 90-й хвилині встановив остаточний результат зустрічі. Стартовий склад нашої команди в цьому матчі відрізнявся від попереднього двома змінами...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

"Ворскла" розгромила "Олімпік"

Наприкінці поєдинку добив номінальних господарів Шарпар, який і встановив остаточний рахунок матчу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Трилери у Одесі та Львові, впевнена перемога "Маріуполя"

Принесли один заліковий пункт "зелено-білим" голи Шведа та Акулініна. Sportanalytic.com | спортивні новини

Динамо розгромило Партизан і вийшло в плей-оф Ліги Європи

Гравець у власному штрафному майданчику збив гравця суперника, і суддя призначив пенальті. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ліга чемпіонів.

моменти. Голи Бернарда і Ісмаїлі забезпечили "гірникам" перевагу в два м'ячі вже після першої половини гри, а гол Агуеро з пенальті на останніх хвилинах матчу вже нічого не вирішив. Впевнена перемога української команди, яка виводить їх в плей-оф Ліги чемпіонів,...Sportanalytic.com | спортивні новини

Історичне вилучення, шість голів, пенальті та скандал в донецькому дербі (ФОТО)(2)

Донецький "Шахтар" у непростому поєдинку здолав опір іншої команди з Донбасу - "Олімпіка". Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера 13 тур. Гол Аспаса приніс ”Сельті” перемогу над ”Леганесом”(2)

створили велику кількість небезпечних моментів. Єдиний гол в матчі за галісійців забив їх лідер Яго Аспас, який відзначився голом з пенальті на 30-ій хвилині.В другій половині гри гравці обох команд мали непогані шанси, аби змінити рахунок в грі, однак жодній...Sportanalytic.com | спортивні новини

РФПЛ. 17 тур. ”Амкар” вдома переміг ”Динамо”(4)

гріі відбулися на початку другого тайму. На гол гравця "Амкара" з промовистим прізвищем Януша Гола "Динамо" відповіло влучним ударом з пенальті реалізованого Євгеном Луценком. Переможний гол в матчі забив Саїд Езатолахі.Чемпіонат Росії18 тур"Амкар" - "Динамо" 2:1Голи: Гол, 48, Езатолахі, 68...Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів. ”Барса” та ”Челсі” пройшли ду плей-офф, поразка МЮ(2)

тоді як ПСЖ відповів на швидкий м'яч "Селтіка" своїми сімома. "Челсі" прогнозовано розгромив "Карабах" завдяки дублю екс-"гірника" Вілліана та двом пенальті. Тепер лондонці точно у плей-офф, а "Атлетіко" навіть після перемоги має сподіватись на осічку "Роми" в наступному турі.Нульова нічия...Sportanalytic.com | спортивні новини

Бундесліга. Сльози Ярмоленка і відмінний матч Коноплянки (ФОТО)(2)

Коноплянка заробив пенальті і віддав гольовий пас (ВІДЕО) >Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга 1. 13 тур. ПСЖ розбив ”Нант”, ”Монако” втрачає(2)

На гол Гакпе в середині першого тайму, монегаски відповіли взяттям воріт Йоветіча в середині другого. Sportanalytic.com | спортивні новини

Збірна Швейцарії пробилась на ЧС-2018(2)

Північну Ірландію. На чужому полі команду Владіміра Петковіча влаштовувала й нічия, яку вона і втримала. В результаті, усе вирішив вигаданий пенальті у першій зустрічі.Відбір ЧС-2018Раунд плей-офф. Другий матчШвейцарія - Північна Ірландія - 0:0 (перший матч - 1:0)Швейцарія: Зоммер, Шер, Родрігес,...Sportanalytic.com | спортивні новини