пенальті

Кубок Англії.

Кубок Англії. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. В фіналі "аристократи" з мінімальним рахунком перемогли "Манчестер Юнайтед" завдяки єдиному голу Едена Азара з пенальті.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кубок Англії. Фінал. "Челсі" - "Манчестер Юнайтед" - 1:0 (ВІДЕО)Пропонуємо вам переглянути найкращі світлини з того поєдинку.Sportanalytic.com | спортивні новини

Екс-гравець Динамо забив гол, заробив пенальті та продовжив суперсерію до 9 матчів у відповідь на ігнор Шевченка

посиланням Гості зуміли відігратись, після чого 27-річний екс-гравець Динамо і Дніпра спочатку пробив вище з гострого кута, а потім заробив пенальті. Партнер підвів – воротар Локерена парирував 11-метровий. У підсумку нічия 1:1. Команда Безуса фінішує 2-ю у своїй групі та...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Прімера. "Лас-Пальмас" - "Жирона" - 1:2 (ВІДЕО)

"Жирона" завершила сезон виїзною перемогою над "Лас-Пальмасом". Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. "Малага" - "Хетафе" - 0:1 (ВІДЕО)

Чемпіонат Іспанії38 тур"Малага" - "Хетафе" - 0:1Гол: Ремі, 73 (пенальті)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

"Динамо" - "Шахтар" - 2:1 (ВІДЕО)

Київське "Динамо" втретє у цьому сезоні обіграло київське "Динамо". Sportanalytic.com | спортивні новини

"Динамо" завершило сезон перемогою над "Шахтарем"

на рандеву з Бойком, якій не дав відбутись Кадар, котрий ціною фолу у власній штрафній зупинив африканця. Марлос, до слова, пенальті, зароблене нападником "гірників", спокійно реалізував та зрівняв рахунок у грі.Вже на початку другої половини гри господарі знову повели у...Sportanalytic.com | спортивні новини

Динамо перемогло Шахтар у Києві

Циганкова Вербіч виграв верхову боротьбу та дещо кволим ударом головою відправив м'яч у ворота Пятова. На 22-й хвилині Шахтар заробив пенальті. Після помилки Вербіча Кайоде вискакував віч-на-віч з Бойком, проте був збитий Кадаром. Віталій Романов без вагань вказав на позначку.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

сезон, перемігши "Манчестер Юнайтед" та вигравши свій єдиний трофей в цьому сезоні. Долю поєдинку, до слова, вирішив гол Азара із пенальті в середині першого тайму.Кубок АнгліїФінал"Челсі" - "Манчестер Юнайтед" - 1:0Гол: Азар, 22 (пенальті)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Динамо U-21 - Шахтар U-21: "гірники" вирвали нічию та стали чемпіонами(2)

Лєднєв подвоїв перевагу киян. Втім, долю матчу вирішило вилучення Цітаішвілі на 40-й хвилині протистояння. Наприкінці першого тайму Шахтар зумів заробити пенальті, який впевнено реалізував Арабідзе. У другому таймі Шахтар перехопив ініціативу завдяки кількісній перевазі. На 65-й хвилині Арабідзе подав кутовий,...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Головні новини футболу 13 травня: Шахтар достроково став чемпіоном України, Барселона перервала безпрограшну серію

Шахтар переміг Верес та достроково став чемпіоном України Шахтар у 31 турі УПЛ мінімально здолав Верес завдяки єдиному голу з пенальті та забезпечив собі чемпіонський титул. Попри всі побоювання та інцидент з отруєними гравцями Верес таки прибув до Харкова та...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Леванте сенсаційно обіграв Барселону у надрезультативному матчі, перервавши її безпрограшну серію в чемпіонаті

а на 56 хвилині Барді оформив дубль. Коутінью на 59 і 64 хвилинах також оформив хет-трик, а Суарес ударом з пенальті зробив відстань в рахунку мінімальною. Однак штурм воріт Ойєра на останніх хвилинах не приніс бажаного результату – Барселона поступилась...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Шахтар - чемпіон та загострення боротьби за виживання: головні підсумки 31 туру УПЛ

Однак два голи з різницею в три хвилини принесли їй перемогу. "Сталь" змогла скоротити рахунок уже на останній хвилині з пенальті. Олімпік – Чорноморець 1:0 Гол: Люлька, 89 (авт) У іншому матчі "Олімпік" приймав "Чорноморець". До цього матчу "Олімпік" не...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Шахтар з допомогою судді переміг Верес і достроково став чемпіоном України

Шахтар мінімально обіграв Верес у 31 турі чемпіонату України завдяки пенальті в суперечливій ситуації. Звіт про матч читайте на "Футбол 24". Шахтар набрав 75 очок і перед останнім туром випереджає Динамо...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ПАОК Шахова обіграв АЕК Чигринського у фіналі Кубка Греції

полі увесь матч, Шахов вийшов на поле на 75-й хвилині. ПАОК міг забити у першому таймі, але Прійовіч не реалізував пенальті. Втім, по перерві Вієрінья таки вивів ПАОК вперед. До кінця матчу команди отримали по одному вилученню, а у компенсований...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Сталь" - "Олександрія" - 1:2 (ВІДЕО)

"Олександрія" на виїзді перемогла "Сталь". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Чемпіонат України31 тур"Сталь" - "Олександрія" - 1:2Голи: Мисик 90 пенальті - Бацула 75, Цуріков 78Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Бундесліга. 34 тур.

В Німеччині відбулись матчі заключного туру німецької Бундесліги. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Карпати" і "Зірка" зіграли в нічию в Кропивницькому

зусиллям Сергія Петрова, однак нестримний в останніх матах колумбієць Карраскаль не пішов з поля без голу і зрівняв рахунок з пенальті наприкінці першого тайму.В підсумку нічия 1:1, яка залишила між командами розрив в 3 очки на користь команди зі Львова.Чемпіонат...Sportanalytic.com | спортивні новини