п'яте місце

У двох українських олімпійців відібрали медалі

також виборов бронзову нагороду. В "чорному" списку МОК також опинилась українська стрибунка у висоту Віта Паламар. На Олімпіаді-2008 вона посіла п'яте місце. МОК просить Національний олімпійський комітет України посприяти в оперативному вилученні у Давидової та Юрченка олімпійських медалей, а Паламар...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

ТОП-5 зірок, які здобули славу за допомогою YouTube

Насолоджуйтеся переглядом улюблених YouTube-каналів на повну. +Відео Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ферстаппен кращий на третій практиці, далі - Ріккардо і Райкконен(2)

посів його напарник Даніель Ріккардо, а третім виявився Кімі Райкконен на Ferrari. Льюїс Хемілтон і Ніко Росберг зайняли четверте і п'яте місце відповідно.1. Макс Ферстаппен ("Ред Булл") — 1.36,766.2. Даніель Ріккардо ("Ред Булл") +0,266.3. Кімі Райкконен ("Феррарі") +0,518.4. Льюїс Хемілтон...Формула 1 - новости чемпионата

Леоненко: Зараз реальне місце ”Динамо” - п'яте. І не вище(2)

Яке місце займає Україна за кількістю вживання алкоголю(2)

П'яте місце посідає Україна у світі за кількістю спожитого алкоголю на душу населення. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

”Ворскла” сильніша за ”Волинь”, ”Олександрія” програла в Одесі(2)

Після перемог господарі ділять четверте-п'яте місце УПЛ.Sportanalytic.com | спортивні новини

Відбір Євро-2017 (U-21). Україна красиво добила Францію(2)

Гол Сергія Вакуленка у компенсований час приніс молодіжній збірній України перемогу над командою Франції. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ріо-2016. Українець Алтухов посів п'яте місце у фіналі з веслування на каное(2)

Ріо-2016. Українець Алтухов посів п

Павло Алтухов не зміг повторити свій півфінальний результат. Информационное агентство УНИАН

Ріо-2016. Радівілов та Верняєв залишилися без медалей в опорному стрибку(2)

Ріо-2016. Радівілов та Верняєв залишилися без медалей в опорному стрибку

Українські гімнасти у фіналі змагань посіли восьме та п'яте місце. Информационное агентство УНИАН

Рі-2016. Українка Басова посіла п'яте місце у фіналі змагань у велотреку(2)

Рі-2016. Українка Басова посіла п

Українська велогонщиця не змогла поборотися за медаль, але може бути задоволена своїм виступом на Іграх в Ріо-де-Жанейро. Информационное агентство УНИАН

Говоров вибачився перед українцями за п'яте місце на Олімпіаді(2)

Буду намагатися реабілітуватися хоч якось на наступних міжнародних змаганнях - чемпіонатах світу, Кубках світу". Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ріо-2016. Плавання. Говоров став 5-м у фіналі(2)

Український плавець Андрій Говоров не зміг виграти медаль Олімпіади.На 50-метрівці вільним стилем він посів п'яте місце з результатом 21,74. Перемога залишилась за американцем Ентоні Ірвіном (21,40), другий - француз Флоран Маноду (21,41), третій - американець -...Sportanalytic.com | спортивні новини

Ріо-2016. Українка Деха посіла п'яте місце у змаганнях з важкої атлетики(2)

Ріо-2016. Українка Деха посіла п

Чемпіонкою Олімпіади з великим відривом від переслідувачів стала спортсменка з Північної Кореї. Информационное агентство УНИАН

Франція після падіння фунта обійшла Британію в рейтингу найбільших економік світу(2)

Обидві країни по черзі займають п'яте місце залежно від обмінного курсу.Информационное агентство УНИАН

Формула Е. Себастьян Буемі - чемпіон світу!(2)

Швейцарець Себастьян Буемі став чемпіоном світу у класі Формула Е. У першій гонці в Лондоні Буемі зайняв п'яте місце, у другій гонці він зовсім не зумів фінішувати, але цього вистачило для чемпіонського титулу.Перша гонка1. Ніколя Прост (e.dams Renault) —...Формула 1 - новости чемпионата

Названо найдорожчі у світі міста для проживання іноземців: рейтинг очолив Гонконг(2)

На другому місці столиця Анголи Луанда. Цюріх і Сінгапур зберегли свої минулорічні позиції і займають третю і четверту сходинки списку відповідно. Токіо піднявся на п'яте місце. Информационное агентство УНИАН

Особистий залік. Хемілтон відстає від Росберга всього на 9 очок(2)

Перемога на трасі в Канаді дозволила Льюїсу Хемілтону наблизитися до Ніко Росберга. Даніель Ріккардо (Red Bull) - 725. Формула 1 - новости чемпионата