Новости по метке:

офіційний

Курс валют в Україні станом на 18 січня

Національний банк України на 18 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 17 січня

Національний банк України на 17 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 16 січня

Національний банк України на 16 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют на 16 січня: євро встановив новий антирекорд

На вівторок, 16 січня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. Європейська валюта подолала чергову психологічну позначку. У порівнянні з попереднім банківським днем офіційний...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Розенблат позивається проти України у ЄСПЛ

Розенблат позивається проти України у ЄСПЛ

Адвокат нардепа стверджує, що Європейський суд вже почав офіційні процедури за скаргою. Информационное агентство УНИАН

Курс валют на 15 січня: євро продовжує стрімко рости

На понеділок, 15 січня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро. Обидві валюти додали в ціні. За даними сайту Нацбанку України, гривня продовжує втрачати...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Курс валют в Україні станом на 14 січня

Національний банк України на 14 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

ДТП біля Праги: МЗС з'ясовує, чи є українці серед постраждалих

ДТП біля Праги: МЗС з

Раніше повідомлялось про 30 поранених, однак тепер, за офіційною інформацією, кількість потерпілих складає 48 осіб. Информационное агентство УНИАН

Курс валют в Україні станом на 13 січня

Національний банк України на 13 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Офіційний сайт Australian Open назвав Світоліну росіянкою

Офіційний сайт Australian Open назвав Світоліну росіянкою

Редактори офіційного сайту турніру допустили неприємний конфуз. Информационное агентство УНИАН

Курс валют в Україні станом на 12 січня

Національний банк України на 12 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 11 січня

Національний банк України на 11 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 10 січня

Національний банк України на 10 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Від ракет до розмов: чого очікувати від перемовин між Сеулом та Пхеньяном

Сеул і Пхеньян почали перші за більш ніж два роки офіційні переговори, поки що щодо можливої участі спортсменів... Информационное агентство УНИАН

Курс валют в Україні станом на 8 січня

Національний банк України на 8 січня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

08.01.2018(Crtl →)