Новости по метке:

офіційний

Трамп дозволив високопосадовцям США їздити на Тайвань

Трамп пішов на крок, який роздратував офіційний Пекін. Ідеться про пожвавлення відносин США й Тайваню, який Китай вважає своїм.Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

Курс валют в Україні станом на 15 березня

Національний банк України на 15 березня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Офіційний сайт українського Гідрометцентру таємно майнить криптовалюту

У коді сайту виявлено програму CoinHive, яка використовує потужність комп'ютерів відвідувачів сайту для майнінгу. Информационное агентство УНИАН

Курс валют в Україні станом на 13 березня

Національний банк України на 13 березня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют на 12 березня: і долар, і євро стрімко подешевшали

На понеділок, 12 березня, Національний банк України встановив офіційний курс гривні щодо американського долара та євро.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Краматорську викладача училища підозрюють у підробленні офіційних документів

Під процесуальним керівництвом Краматорської місцевої прокуратури розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України. докладніше Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

Курс валют в Україні станом на 11 березня

Національний банк України на 11 березня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 10 березня

Національний банк України на 10 березня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

У Пхьончхані відкрилися зимові Паралімпійські ігри

У південнокорейському Пхьончанхані відбулася офіційна церемонія відкриття Паралімпійських ігор. Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

Курс валют в Україні станом на 9 березня

Національний банк України на 9 березня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Патріарх Іриней заявив, що підтримує зміну назви Сербської Православної Церкви

Патріарх Іриней заявив, що підтримує зміну назви Сербської Православної Церкви

Патріарх Іриней / bereznjaki.church Патріарх Іриней заявив, що підтримує ідею додати Печський Патріархат до офіційної назви Сербської Православної Церкви. Однак він сказав, що не... Информационное агентство УНИАН

Курс валют в Україні станом на 7 березня

Національний банк України на 7 березня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 5 березня

Національний банк України на 5 березня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

На Рівненщині 54 добровольці отримали статус ветерана війни

В Рівненській ОДА відбулося чергове засідання комісії щодо офіційного визнання ветеранами війни добровольців ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 3 березня

Національний банк України на 3 березня 2018 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

01.03.2018(Crtl →)