Новости по метке:

особовий склад

У Кропивницькому для рятувальників проведено заняття з безпеки дорожнього руху

Крім того, було доведено інформацію щодо змін у правилах дорожнього руху України та розяснено права і обовязки працівників патрульної поліції. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відпрацювали порядок дій за сигналом «Збір-аварія»

надзвичайні ситуації 17 листопада особовому складу Управління ДСНС України у Кіровоградській області та підпорядкованих підрозділів було оголошено сигнал Збір-Аварія Весь особовий склад прибув у визначені місця збору у встановлені терміни. Перевірка показала, що в усіх співробітників Управління, пожежно-рятувальних підрозділів та...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому посилять заходи безпеки

У звязку з цим, до вжиття превентивних заходів буде залучено більше 400 поліцейських. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Вінниччині прикордонники отримали новий БРДМ - амфібію

Відтак вручив начальнику Мoгилів-Пoдільськoгo прикoрдoннoгo загoну Юрію Василику дoкумент на придбаний для частини брoнетранспoртер. Винница.info | Новости Винницы

У трьох районах Рівненщини нові керівники поліції

Особовому складу Варашського відділу, Корецького та Млинівського відділень поліції сьогодні, 13 листопада, керівництво Головного управління Нацполіції в Рівненській області представило нових керівників. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Поліція завершила посилене патрулювання у Києві

Особовий склад Києва та Київської області працював у посиленому режимі 10 днів. Информационное агентство УНИАН

12.11.2017(Crtl →)