До речі, співробітники компанії в своєму офісі також займаються роздільним збором відходів. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

КНДР може провести у себе частину змагань Олімпійських ігор-2018

Влада Південної Кореї може запропонувати північному сусідові спільне проведення Ігор-2018. Информационное агентство УНИАН

Японія хоче надати безвіз українцям

Процес щодо надання українцям права на безвізові поїздки в Японію запущено. Горящие путевки и туры на Отпуск.com - туризм, отдых и путешествия

Жіноча збірна України з баскетболу 3x3 стартувала на першості світу із перемоги

У перший день чемпіонату світу з баскетболу 3x3 Україна обіграла Австралію, але поступилася збірній Нідерландів. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Кропивницькому відсвяткували Олімпійський день

Саме сьогодні спортивна громадськість Кіровоградщини разом з українською та міжнародною спільнотою відзначила Олімпійський день. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Ковельська боксерка - бронзова призерка міжнародного турніру(2)

Поступилась ковельчанка дворазовій чемпіонці світу, семиразовій чемпіонці Азії Назим Кизайбай (Казахстан). Новини Ковель

Безвіз розширюється.

"Кабінет міністрів Японії розпочав роботу над питанням скасування віз українцям. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Спорт IQ.

Про легендарних спортсменів в історії плавання - дивіться у програмі. +Відео Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Кропивницькому відбудеться спортивно-видовищний захід

О 10.00 стартовий пістолет відправить в масовий забіг колону учасників спортивного свята. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Історія успіху ковельчанки Тетяни Коб

Як пригадує Тетяна Коб, тоді були сльози радості. Новини Ковель

Чотири нокдауни: український боксер блискуче переміг екс-чемпіона світу

Зустріч срібного призера Олімпійських Ігор у Лондоні Дениса Берінчика (6-0, 3 КО) та екс-чемпіона світу WBA у легкій вазі Лоренцо Парра (32-10-2, 19 КО) відбулась в угорському Будакалаші. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Рівнянка Ольга Земляк виграла "бронзу" легкоатлетичної серії міжнародних турнірів [ВІДЕО]

Фіналістка Олімпійських ігор з бігу на 400 метрів рівнянка Ольга Земляк на другому поспіль етапі «Діамантової ліги» ввійшла до трійки призерів у найпрестижнішій легкоатлетичній серії міжнародних комерційних турнірів. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Срібний призер Олімпійських ігор-2016 програв фінал чемпіонату України з греко-римської боротьби в Житомирі

Один із найвідоміших українських борців греко-римського стилю, срібний призер Олімпійських ігор 2016 року, чемпіон світу та Європи Жан Беленюк не зміг завоювати титул чемпіона України в Житомирі та здобути путівку на чемпіонат світу. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Українці відзначили Олімпійський день

А потім для бадьорості пробігти символічний кілометр разом із олімпійськими чемпіонами. +Відео Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українка Семенова стала переможницею легкоатлетичного турніру у Франції

Наша спортсменка випередила срібну медалістку Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, француженку Меліну Робер-Мішо. Информационное агентство УНИАН

Спорт IQ.

У синьо-жовтій скрабничці 35 медалей з чемпіонатів світу. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих