Новости по метке:

одиниці техніки

У Долинському районі ліквідували пожежу

У Долинському районі ліквідували пожежу

Силами вогнеборців о 16:37 пожежу локалізовано та о 17:15 ліквідовано. До гасіння пожежі залучались 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Долинська. Причину пожежі встановлюють фахівці. Прес-служба У ДСНС в...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Вінницькій міськраді купили світлофор, який встановлять на Тяжилові

У Вінницькій міськраді купили світлофор, який встановлять на Тяжилові

Світлофорне обладнання складається з 8 одиниць техніки, серед якої один транспортний світлофор та один пішохідний світлофор. Винница.info | Новости Винницы

У Кропивницькому на вул. Металугрів горіла 5-поверхівка

У Кропивницькому на вул. Металугрів горіла 5-поверхівка

Силами вогнеборців о 02:03 пожежу локалізовано та о 02:16 ліквідовано. До гасіння пожежі залучались 11 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кропивницького. Причину пожежі наразі встановлюють фахівці. Прес-служба У ДСНС в області читайте також:...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому на вул.Олінського довелося викликати рятувальників

У Кропивницькому на вул.Олінського довелося викликати рятувальників

Силами вогнеборців о 14:17 пожежу локалізовано та о 14:27 ліквідовано. До гасіння пожежі залучались 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький. Причину пожежі наразі встановлюють фахівці. Прес-служба У ДСНС в...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщиніи ліквідовано пожежу у сміттєзбірнику житлової п'ятиповерхівки

На Кіровоградщиніи ліквідовано пожежу у сміттєзбірнику житлової п

локалізовано та о 11:07 ліквідовано. Загиблих і травмованих не виявлено. До гасіння пожежі залучались 13 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Олександрії. Причину пожежі встановлюють фахівці. Прес-служба У ДСНС в області...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Олександрії рятувальники ліквідували пожежу

У Олександрії рятувальники ліквідували пожежу

Силами вогнеборців о 23:00 пожежу локалізовано та о 23:40 ліквідовано. До гасіння пожежі залучалися 10 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Олександрія. Причину пожежі встановлюють фахівці. Прес-служба У ДСНС в...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині впродовж минулої доби рятувальники загасили 3 пожежі

Силами вогнеборців о 10:15 пожежу локалізовано та о 10:55 ліквідовано. До гасіння пожежі залучались 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький. Причину пожежі наразі встановлюють фахівці. 10 лютого о 16:04 до Служби порятунку...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

В Олександрії рятувальники ліквідували загорання у господарчій споруді

Силами вогнеборців о 03:52 пожежу локалізовано та о 04:52 ліквідовано. До гасіння пожежі залучались 9 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки 2-го Державного пожежно-рятувального загону м. Олександрія. Причину пожежі наразі встановлюють фахівці. Прес-служба У ДСНС в...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому презентували нову комунальну техніку

У Кропивницькому презентували нову комунальну техніку

Передусім нова техніка закуповувалася для того, щоб покращити якість прибирання міста. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині рятувальники гасили пожежі в господарчих спорудах

На Кіровоградщині рятувальники гасили пожежі в господарчих спорудах

Силами вогнеборців о 18:15 пожежу локалізовано та о 19:00 ліквідовано. До гасіння пожежі залучались 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Світловодськ.Причину пожежу встановлюються фахівці. 8 лютого о 02:39 до Служби порятунку 101 надійшло...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

08.02.2017(Crtl →)