обновлено
20.08.2017
16:47

Метки новостей

• Олімпік . • верес . • гірники . • дербі . • зоря . • матч . • прем'єр . • рахунок . • шахтар

обіграти

37-річна Венус Вільямс вийшла у півфінал Вімблдону, обігравши молодшу за неї на 17 років Остапенко

Досвідчена американка розібралася з кривдницею нашої Світоліної у двох сетах. Информационное агентство УНИАН

Житомирський ФК «Полісся» вдруге не зміг обіграти МФК «Первомайськ» в аматорському чемпіонаті(2)

ФК "Полісся" вдруге не зміг обіграти одного з аутсайдерів аматорського чемпіонату України - МФК "Первомайськ".Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Збірна України обіграла команду Фінляндії у відборі на ЧС-2018 з футболу(2)

Збірна України обіграла команду Фінляндії у відборі на ЧС-2018 з футболу

Вирішальний гол забив молодий динамівський форвард Артем Бесєдін. Информационное агентство УНИАН

Шевченко: Щоб вийти на ЧС, потрібно обіграти Фінляндію(2)

Шевченко: Щоб вийти на ЧС, потрібно обіграти Фінляндію

Тренер збірної України поділився своєю думкою про майбутню гру за добу до її початку. Информационное агентство УНИАН

"Зоря" обіграла "Олімпік" в останньому матчі сезону УПЛ(4)

"Зоря" обіграла "Олімпік" в останньому матчі сезону УПЛ

Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь луганської команди. Информационное агентство УНИАН

"Динамо" обіграло "Чорноморець" і залишило суперника без єврокубків(4)

"Динамо" обіграло "Чорноморець" і залишило суперника без єврокубків

Номінальні господарі гри в Одесі перемогли з рахунком 2:1. Информационное агентство УНИАН

Чака Норріса обіграла бабуся в киданні пляшки (2)

Чака Норріса обіграла бабуся в киданні пляшки

Змагання зняв і розмістив в Інтернеті онук переможниці. Информационное агентство УНИАН

Еліна Світоліна вперше в кар'єрі обіграла Плішкову і вийшла в півфінал турніру в Римі(2)

Еліна Світоліна вперше в кар

У боротьбі за вихід у півфінал престижного турніру в Римі українці вдалося здолати діючу третю ракетку світу. Информационное агентство УНИАН

"Анахайм" в овертаймі обіграв "Нешвілл" і зрівняв рахунок у серії півфіналу Кубка Стенлі(2)

"Нешвілл" зазнав першої домашньої поразки у нинішньому розіграші Кубка Стенлі. Информационное агентство УНИАН

Жіноча збірна України з баскетболу не смогла обіграти команду Латвії(2)

Жіноча збірна України з баскетболу не смогла обіграти команду Латвії

Матч в Ризі завершився з рахунком 68:62 на користь господарок майданчику. Информационное агентство УНИАН

Збірна США з хокею обіграла росіян на чемпіонаті світу і посіла перше місце в групі(2)

Російська збірна набрала удвічі більше хвилин штрафу порівняно з американською командою. Информационное агентство УНИАН