Новости по метке:

обслуговування населення

Вітали людей, які з року в рік роблять наше місто кращим

Це працівники житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення. Завдяки їхній невтомній праці ми користуємося водою, світлом, теплом, ходимо чистими вулицями. Професіонали обслуговують нас в сферах краси і кулінарії...Общественно-информационный портал города Сватово

У Кропивницькому звітували бібліотекарі

У Кропивницькому звітували бібліотекарі

Ірина Абрамова розповіла про роботу філії у році минулому, яка була спрямована на вирішення наступних завдань: досягнення високого рівня бібліотечного обслуговування населення, примноження культурного надбання нашого району, встановлення емоційного звязку з читачем, всебічної підтримки позитивного іміджу, що дозволить громадськості повірити...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відбулося відпрацювання мікрорайону Велика Балка (2)

У Кропивницькому відбулося відпрацювання мікрорайону Велика Балка

мікрорайону Велика Балка у місті Кропивницькому, у якому розяснювальну роботу працівники пожежно-рятувальної служби провели спільно із працівниками територіального центру соціального обслуговування населення Подільського району. Рятувальники надали поради щодо дотримання правил пожежної безпеки вдома, на робочому місці, в громадських місцях. Звернули...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький: у селищі Гірничому провели рейд (2)

Кропивницький: у селищі Гірничому провели рейд

15 грудня фахівці Управління ДСНС у Кіровоградській області спільно з працівниками територіального центру соціального обслуговування населення Подільського району провели профілактичний рейд у селищі Гірничому м. Кропивницький з метою поширення серед громадян різного віку знань щодо безпеки...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Ковельській РДА підписали Меморандум про співпрацю(2)

бюджети громад. Це новий вид співпраці між органами виконавчої влади району та обєднаними територіальними громадами, що значно покращить і рівень обслуговування населення, і доступність надання адмінпослуг- зауважив Віктор Козак. В свою чергу керівники ОТГ Віталій Кашик та Роман Троцюк висловили...Новини Ковель

Підприємство із Кропивницького стало одним із кращих підприємств електротранспорту України

Підприємство із Кропивницького стало одним із кращих підприємств електротранспорту України

Корпорація підприємств міського електротранспорту України Укрелектротранс та ЦК Профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту за результатами роботи у першому кварталі 2017 року. За показниками...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Вітали комунальників

Напередодні Дня працівника комунального господарства та побутового обслуговування населення в актовій залі Сватівської міської ради зібралися всі, хто має пряме відношення до цієї сфери — робітники комунальних підприємств міста...Общественно-информационный портал города Сватово

Робітники Водоканалу отримали заслужені нагороди

У рамках святкування Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Департаментом житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Херсонської обласної державної адміністрації 16 березня 2017 року було організовано урочистості, до участі в...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Сьогодні в ОДА привітали комунальників з професійним святом

Сьогодні, 16 березня, в обласній державній адміністрації привітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення з професійним святом. Так, в актовій залі будівлі ОДА на урочистість завітали працівники житлово-комунальних установ, підприємств, керівників різних профільних секторів...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

У Кропивницькому власники літніх майданчиків тепер будуть сплачувати кошти у бюджет

У Кропивницькому власники літніх майданчиків тепер будуть сплачувати кошти у бюджет

Виконавчий комітет міської ради Кропивницького визначив управлiння по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення юридичною особою, вiдповiдальною за укладання договорiв iз пiдприємцями на розмiщення та перебування відкритих лiтнiх майданчикiв на обєктах благоустрою міста з...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому триває боротьба зі стихійною торгівлею(2)

10 лютого, у Кропивницькому відбувся черговий рейд муніципального патруля на чолі із начальником управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Сергієм Горбовським. Зусиллями патруля незаконна торгівля була припинена на тротуарній частині по вулиці Вокзальній між ринком Босфор та...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому Олександр Грабенко провів розширену зустріч із представниками міських мас-медіа (6)

У Кропивницькому Олександр Грабенко провів розширену зустріч із представниками міських мас-медіа

Андрій Паливода, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Коваленко, управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Сергій Горбовський, начальник спеціалізованої інспекції з благоустрою Андрій Максюта.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький: бібліотекарі прозвітували перед громадою(2)

Кропивницький: бібліотекарі прозвітували перед громадою

сучасної бібліотеки, і бібліотекарі, використовуючи сучасні інформаційні технології, чимдуж намагаються йти у ногу з часом, запроваджуючи інноваційні підходи і форми обслуговування населення. Завідуюча бібліотеки Ірина Абрамова нагадала присутнім про найбільш вдалі та памятні події і заходи, які відбувалися у бібліотеці,...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відбудеться Різдвяний ярмарок(4)

У Кропивницькому відбудеться Різдвяний ярмарок

Усі підприємці, які виявлять бажання взяти участь у святковому ярмарку можуть звернутися в управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради: вул. Велика Перспективна, 41 кім. 124. Телефон для довідок 22 38 36. Кропивничан та гостей міста...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Місцева фірма виграла 15-мільйонний тендер на реконструкцію готелю «Житомир» під ЦНАП(2)

Місцева фірма виграла 15-мільйонний тендер на реконструкцію готелю «Житомир» під ЦНАП

Нагадаємо, загальнообласний центр надання адміністративних послуг збираються розміститина першому поверсі реконструйованого готелю. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

У Кропивницькому проведено рейдову перевірку по вул. Вокзальній(2)

У Кропивницькому проведено рейдову перевірку по вул. Вокзальній

1 листопада муніципальним патрулем у складі спеціалістів управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення, спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради та працівників поліції проведено рейдове відстеження місць несанкціонованої торгівлі по вул. Вокзальній (від ринку Босфор...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому біля ринку «Жемчуг» відбувся рейд(2)

У Кропивницькому біля ринку «Жемчуг» відбувся рейд

Муніципальним патрулем у складі спеціалістів управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення та спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради проведено рейдове відстеження місць несанкціонованої торгівлі по вул. Космонавта Попова, біля ринку Жемчуг. На...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Понад 26 тисяч людей користуються соціальною карткою в Кропивницькому(2)

Понад 26 тисяч людей користуються соціальною карткою в Кропивницькому

масло, хліб, печиво. Над розширенням географії дії програми Соціальна картка у Кропивницькому працює управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення. - В обласному центрі є підприємці, які мають бажання долучитися до соціальної програми, - наголосив начальник управління Сергій...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький: у міськраді створена карта боротьби з продавцями на асфальті(2)

Кропивницький: у міськраді створена карта боротьби з продавцями на асфальті

Управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради впровадило постійний моніторинг точок стихійної торгівлі на вулицях Кропивницького Місця незаконної торгівлі позначаються на спеціально створеній карті. На...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому біля ринку «Черемушки» відбувся рейд(2)

У Кропивницькому біля ринку «Черемушки» відбувся рейд

18 жовтня муніципальним патрулем у складі спеціалістів управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення та спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради проведено рейдове відстеження місць несанкціонованої торгівлі по вулиці Євгена Тельнова біля ринку Черемушки. За...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

19.10.2016(Crtl →)