Новости по метке:

національний банк

ОТП Банк (Сербія) завершив покупку Vojvodjanska banka - пресс-релиз на pr.adcontext.net

Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. PR - это жизнь

Нацбанк оцінив втрати економіки України від блокади ОРДЛО

Нацбанк оцінив втрати економіки України від блокади ОРДЛО

За підрахунками Національного банку, в 2018 році втрати нашої країни становили 0,5 млрд дол. Информационное агентство УНИАН

Курс валют в Україні станом на 11 грудня

Національний банк України на 11 грудня 2017 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 9 грудня

Національний банк України на 9 грудня 2017 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 7 грудня

Національний банк України на 7 грудня 2017 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют на 7 грудня: євро різко подешевшав

Євро подешевшав значно суттєвіше, порівняно з 6 грудня, європейська валюта втратила одразу 15 копійок. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українські резерви золота збільшились учетверо: майже на 20 мільярдів доларів

Також Нацбанк за цей місяць здійснив виплати на користь Міжнародного валютного фонду, щоб погасити державну заборгованість. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Курс валют в Україні станом на 5 грудня

Національний банк України на 5 грудня 2017 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Новий вихідний: 25 грудня банки не працюватимуть

Понеділок, 25 грудня 2017 року - неробочий день бaнківської системи Укрaїни. Винница.info | Новости Винницы

Курс валют в Україні станом на 3 грудня

Національний банк України на 3 грудня 2017 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Що було на місці Народного дому в Рівному?

На фото, зробленому орієнтовно в 1940-му році, на вул. С. Петлюри в Рівному видно існуючу нині будівлю колишнього управління Національного банку та двоповерхову будівлю навпроти, якої вже нема. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Курс валют в Україні станом на 1 грудня

Національний банк України на 1 грудня 2017 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Фонд гарантування призупинив виплати вкладникам "КСГ банку"

Національний банк 30 серпня 2016 року прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію КСГ Банку. Информационное агентство УНИАН

Курс валют в Україні станом на 29 листопада

Національний банк України на 29 листопада 2017 року встановлює такі офіційні курси гривні до іноземної валюти: ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

29.11.2017(Crtl →)