Метки новостей

• Наполь . • матчі . • поєдинок . • серія . • успіх

наполь

Серія А. Битва "Ювентуса" і "Наполі", успіх "Роми" та "Лаціо" (ФОТО)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Серія А. Огляд матчів 30 туру (ВІДЕО) Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Серія А. "Ювентус", "Рома" і "Наполі" мають по три очки (ФОТО)

Перша трійка команд без втрат пройшла черговий тур чемпіонату Італії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів.

"Арсенал" - "Баварія" - 1:5 (ВІДЕО)>ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів. Sportanalytic.com | спортивні новини

Весь перший тайм "Наполі" сподівався, що відігратися таки вдасться. Sportanalytic.com | спортивні новини

Завершились перші два матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Sportanalytic.com | спортивні новини

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга чемпіонів. Sportanalytic.com | спортивні новини

Серія А. Огляд матчів 27 туру (ВІДЕО)

Все найкраще зі світу кальчо лише для вас. Sportanalytic.com | спортивні новини

Серія А. 27 тур.

Перемогти "партенопеї" допоміг дубль Дріса Мертенса. Sportanalytic.com | спортивні новини

Кубок Італії.

Все ж у другому таймі сильнішими були господарі, які відзначились у воротах Рейни аж тричі. Sportanalytic.com | спортивні новини

Серія А. Поразки "Інтера" і "Наполі", успіх "Ювентуса" (ФОТО)

Одразу кілька цікавих матчів відбулися у новому турі в Італії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Серія А. 26 тур. ”Наполі” програло ”Аталанті”(2)

"Аталанта" продовжує дивувати і перемагає учасника плей-офф ЛЧ "Наполі". Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів. ”Реал” - ”Наполі” - 3:1 (ВІДЕО)(2)

Мадридці першими пропустили, але й гідно відповіли. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів. ”Реал” - ”Наполі”. ОНЛАЙН(2)

Початок - о 21:45Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Серія А. 24 тур. ”Наполі” вийшло на друге місце(2)

Новий тур чемпіонату Італії почався з домашньої перемоги "Наполі". Sportanalytic.com | спортивні новини

Серія А. Успіх ”Ювентуса”, ”Роми”, ”Наполі” і ”Лаціо” (ФОТО)(2)

Перемогою "Роми" над "Фіорентиною" завершився черговий тур в Італії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Серія А. Огляд матчів 23 туру (ВІДЕО)(4)