Новости по метке:

найбільша питома вага

Платники Тернопільщини за січень-березень перерахували до Зведеного бюджету на 29,1% більше, ніж минулого року

Платники Тернопільщини за січень-березень перерахували до Зведеного бюджету на 29,1% більше, ніж минулого року

Читайте такожУ січні-лютому Тернопільською митницею ДФС до державного бюджету спрямовано 204,4 млн грн Доходи місцевих бюджетів Тернопільщини у І кварталі цього року склали 769 млн грн. Найбільшу питому вагу серед усіх надходжень займають податок на доходи фізичних осіб, якого до...Информационное агентство УНИАН

Оцінка фінансової спроможності 5 ОТГ Кіровоградської області за 2017 рік(2)

Оцінка фінансової спроможності 5 ОТГ Кіровоградської області за 2017 рік

службовця з надання послуг у Маловиськівській ОТГ - 340 осіб, найменше у Соколівській ОТГ 95 осіб. За підсумками 2017 року найбільша питома вага видатків на утримання службовців у фінансовому ресурсі ОТГ (без урахування трансфертів) припадає на бюджет Великоандрусівської ОТГ 31...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому реалізували промислової продукції на суму 1,2 млрд.грн,(2)

У Кропивницькому реалізували промислової продукції на суму 1,2 млрд.грн,

постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря припало 49,5% загального обсягу, переробну промисловість 49%. В обсязі реалізованої продукції переробної промисловості найбільша питома вага припала на виробництво харчових продуктів та напоїв 56,1% та машинобудування 28,2%. Головне управління статистики у Кіровоградській області...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому реалізували промислової продукції на суму майже 12 млрд.грн(2)

У Кропивницькому реалізували промислової продукції на суму майже 12 млрд.грн

переробну промисловість припало 59,6% загального обсягу, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря 38,1%. В обсязі реалізованої продукції переробної промисловості найбільша питома вага припала на машинобудування 40,1% та виробництво харчових продуктів та напоїв 39,8%. Головне управління статистики у Кіровоградській області...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому реалізовано промислової продукції на суму 8335 млн.грн

переробну промисловість припало 60% загального обсягу, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря 37%. В обсязі реалізованої продукції переробної промисловості найбільша питома вага припала на виробництво харчових продуктів, напоїв (42%) та машинобудування (37%). Головне управління статистики у Кіровоградській області...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

З початку року жителі Житомирської області сплатили на 1,7 млрд грн податків більше, ніж торік

За десять місяців до державного бюджету спрямовано понад 0,24 млрд грн військового збору, що на 0,05 млрд грн більше проти минулого року». Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

За 8 місяців у Житомирській області платники перерахували майже 5 млрд грн податків

За 8 місяців у Житомирській області платники перерахували майже 5 млрд грн податків

До держбюджету забезпечено податків на 668 млн грн більше січня - серпня 2016 року. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Підприємствами Кіровоградщини реалізовано промислової продукції на суму 14,5 млрд.грн

Підприємствами Кіровоградщини реалізовано промислової продукції на суму 14,5 млрд.грн

устатковання, 11,1%, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устатковання, 10,1%. В обсязі реалізації харчових продуктів та напоїв найбільша питома вага припадала на виробництво олії та тваринних жирів (54,3%), мяса та мясних продуктів (12,1%). Найбільше реалізовано промислової продукції...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому реалізовано промислової продукції на суму 4143,9 млн.грн

У Кропивницькому реалізовано промислової продукції на суму 4143,9 млн.грн

постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря припало 49,6% реалізованої продукції, переробну промисловість 48,6%. В обсязі реалізації підприємств переробної промисловості найбільша питома вага припала на машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання (40,6%) та виробництво харчових продуктів, напоїв (39,5%).Фотоинформационный портал "Fotoinform"

За рік на Вінниччині перевезли 32 мільйонів пасажирів(2)

За рік на Вінниччині перевезли 32 мільйонів пасажирів

Обсяги пасажирських перевезень та пасажирообороту в 2016 році проти 2015 року зменшились на 7,3%. Винница.info | Новости Винницы

На Кіровоградщині найбільше реалізовано продукції добувної промисловості(2)

На Кіровоградщині найбільше реалізовано продукції добувної промисловості

устатковання, 10,5%, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устатковання, 8,3%. В обсязі реалізації харчових продуктів та напоїв найбільша питома вага припадала на виробництво олії та тваринних жирів (65,3%), мяса та мясних продуктів (11,6%). Найбільше реалізовано продукції добувної...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому підприємствами реалізовано промислової продукції на суму 1079,2 млн.грн.(2)

У Кропивницькому підприємствами реалізовано промислової продукції на суму 1079,2 млн.грн.

постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря припало 60,9% реалізованої продукції, переробну промисловість 37,6%. В обсязі реалізації підприємств переробної промисловості найбільша питома вага припала на машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання (44,7%) та виробництво харчових продуктів, напоїв (38,7%).Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Бізнесу повернули 94 мільярди ПДВ - на 38% більше, ніж роком раніше (2)

Бізнесу повернули 94 мільярди ПДВ - на 38% більше, ніж роком раніше

Найбільшу питому вагу одержувачів відшкодування ПДВ мають Київська, Дніпропетровська і Запорізька області, а найбільший обсяг відшкодування одержують експортери. Информационное агентство УНИАН

Платники Кіровоградської ОДПІ перевиконали надходження до Державного бюджету(2)

Платники Кіровоградської ОДПІ перевиконали надходження до Державного бюджету

Про це нам повідомила начальник відділу координації бюджетного процесу Кіровоградської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Ірина Кофанова. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

За 11 місяців до місцевих бюджетів Кіровоградської ОДПІ мобілізовано понад мільярд гривень(2)

За 11 місяців до місцевих бюджетів Кіровоградської ОДПІ мобілізовано понад мільярд гривень

Про це нам повідомила начальник відділу координації бюджетного процесу Кіровоградської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Ірина Кофанова. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

За 10 місяців платники Кіровоградської ОДПІ поповнили Державний бюджет майже на 1млрд.гривень(2)

За 10 місяців платники Кіровоградської ОДПІ поповнили Державний бюджет майже на 1млрд.гривень

Темп росту до фактичного показника січня - жовтня 2015 року складає 165,7відісотків. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На мільярд гривень поповнили платники Кіровоградської ОДПІ надходження до місцевого бюджету(2)

На мільярд гривень поповнили платники Кіровоградської ОДПІ надходження до місцевого бюджету

Проти минулого року надходження до місцевого бюджету збільшено на 344,4млн.грн. або 52,3 відсотки. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

15.11.2016(Crtl →)