Новости по метке:

міськвиконкоми

Цього року в Житомирській ОДА заходи до Міжнародного дня громадян похилого віку доповнили новими пунктами

Цього року в Житомирській ОДА заходи до Міжнародного дня громадян похилого віку доповнили новими пунктами

допомоги одиноким непрацездатним громадянам, ветеранам війни та праці, а також іншим категоріям населення, які опинилися в скрутних життєвих обставинах (райдержадміністрації, міськвиконкоми (за згодою), об’єднані територіальні громади (за згодою), постійно); проводити дні відкритих дверей в інтернатних установах, в яких проживають одинокі...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

У Кропивницькому відбулась дискусійна панель з питань розвитку туризму в області

У Кропивницькому відбулась дискусійна панель з питань розвитку туризму в області

У роботі дискусійної панелі взяли участь перший заступник голови обласної державної адмінстрації Сергій Коваленко та Президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині триває робота із встановлення ставок місцевих податків і зборів на наступний рік

На Кіровоградщині триває робота із встановлення ставок місцевих податків і зборів на наступний рік

Посадовець наголосив, що від своєчасності прийняття відповідних рішень залежить рівень наповнення місцевих бюджетів у 2018 році. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

День Європи у Житомирській області планують відзначити фестивалями, джаз-фестом та вікториною для студентів

День Європи у Житомирській області планують відзначити фестивалями, джаз-фестом та вікториною для студентів

5. Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації до 10 червня 2017 року подати облдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

В населених пунктах Кіровоградщини проведуть День благоустрою територій(2)

В населених пунктах Кіровоградщини проведуть День благоустрою територій

Після визначення остаточної дати проведення Дня благоустрою департаментом буде підготовлено проект доручення голови облдержадміністрації. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький: до області надійшли кошти для виплати щомісячної адресної допомоги переселенцям

Кропивницький: до області надійшли кошти для виплати щомісячної адресної допомоги переселенцям

За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, 17 січня 2017 року в область надійшли кошти для виплати щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, у сумі 2,8 млн.грн. Зазначені...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Житомирську обласну програму зайнятості доповнили пунктами про АТОшників(2)

Житомирську обласну програму зайнятості доповнили пунктами про АТОшників

Обласна програма занятості населення тепер має 4 підпункти, пов'язані з учасниками антитерористичної операції. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Найкраще зі зверненнями громадян працюють у Новограді-Волинському, а найгірше – у Малині(2)

Найкраще зі зверненнями громадян працюють у Новограді-Волинському, а найгірше – у Малині

Протягом І півріччя цього року облдержадміністрацією на контроль 1604 питання, порушених у зверненнях. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Хто перший: держслужбовці Рівненщини міряються силами

Спортивні змагання влаштували для себе держслужбовці Рівненської області. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

У Житомирській області збираються забезпечити житлом учасників АТО, які не можуть ходити

У Житомирській області збираються забезпечити житлом учасників АТО, які не можуть ходити

«Про Державний бюджет України на 2015 рік» департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації», - йдеться у документі. Райдержадміністраціі та міськвиконкоми повинні щомісяця надавати департаменту праці та соціального захисту населення ОДА інформацію про осіб, які брали безпосередню участь в АТО...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

На Закарпатті розробляють проекти на конкурс Фонду регіонального розвитку

Участь в заході взяли голови ОДА Василь Губаль та облради Володимир Чубірко, зазначили... Интернет-издание "Панорама Мукачева"

У Тячеві відбувся семінар-навчання з питань прав дітей (ФОТО)(2)

21 квітня в Тячівській райдержадміністрації проведено обласний семінар на тему: «Актуальні питання надання допомоги дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах». Интернет-издание "Панорама Мукачева"

В області заборгованість по зарплаті складає понад 3,5 млн гривень(2)

Як поінформував Віктор Мацола, заборгованість із виплати заробітної плати в області станом на 1 лютого становила 3577,5 тис грн., що... Интернет-издание "Панорама Мукачева"

Закарпатські рятувальники підсумували роботу за минулий рік (ФОТО, ВІДЕО)(2)

12 лютого, у великому залі Закарпатської облдержадміністрації, за участі заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Василя Стоєцького, голови Закарпатської ОДА Василя Губаля, першого заступника голови Закарпатської обласної ради Михайла Поповича, керівники низки структурних підрозділів облдержадміністрації, Управління ДСНС та...Интернет-издание "Панорама Мукачева"

Закарпатські чиновники радились, як розподілити залишки коштів(2)

Пропозиції щодо розподілу коштів для обласного центру озвучував секретар міськради Богдан Андріїв. Интернет-издание "Панорама Мукачева"

Посадовці Закарпаття пройдуть інструктаж з цивільного захисту(2)

У заході візьмуть участь керівництво райдержадміністрацій та міськвиконкомів, голови місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, очільники структурних підрозділів з питань цивільного захисту, районних,... Интернет-издание "Панорама Мукачева"

03.02.2015(Crtl →)