місце

На Рівненщині розшукали безвісти зникли чоловіків

((http://rivne1.tv/Info/?id=90858)(Двоє мешканців Здолбунівщини)) ще 8 та 9 травня пішли з дому та майже два тижні рідні не знали про місце їхнього перебування, тому звернулися до поліції.ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

У Держдепі США назвали Донбас найбільш небезпечним місцем у світі для російськомовних

Росія стверджувала, що хоче захищати російськомовне населення, але наразі ніде в світі немає більш небезпечного місця для російськомовного населення, аніж на сході України, вважають у Вашингтоні. Информационное агентство УНИАН

Помер відомий київський археолог - експерт з археологічних пам'яток X - XVIII ст.(2)

Помер відомий київський археолог - експерт з археологічних пам

Івакін / nbuv.gov.ua Помер відомий київський археолог Гліб Івакін. Як повідомили "УНІАН-Релігії" близькі покійного, смерть настала сьогодні. Про день і місце прощання, а також...Информационное агентство УНИАН

Не вистачило місця: на Львівщині пасажири заблокували рух електрички

Львівська залізниця випустила на маршрут лише 4 вагони, тому усі бажаючі не змогли влізти в електричку. Информационное агентство УНИАН

Melovin: подорослішав і зрозумів, що на Євробаченні є місце для політики

За лаштунками концерту співак розповів, чи залишився він задоволений конкурсом і які висновки для себе зробив. Информационное агентство УНИАН

Такий необхідний подарунок: онкохворі діти отримали нові ліжка (ВІДЕО)

Звичайні речі, такі, як нова тумбочка або ліжко, здаються простими та звичними, проте скільки вони здатні викликати позитивних емоцій в потрібному місці та часі. 9 канал (Днепропетровск)

Трагедія у Борисполі: дві маленькі дівчинки потрапили під автобус

Поліція розслідує смертельну ДТП, внаслідок якої 10-річна дівчинка загинула на місці, друга дитина доставлена в лікарню з тілесними ушкодженнями різного ступеню тяжкості.докладніше Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

Продовження репресій: ФСБ РФ затримала на анексованому півострові двох кримських татар

Російські силовики не пустили до кримських татар адвокатів, які прибули на місце для надання правової допомоги.Информационное агентство УНИАН

У Запоріжжі на місці колишньої будівлі НКВС помолилися про жертви політичних репресій

У Запоріжжі на місці колишньої будівлі НКВС помолилися про жертви політичних репресій / hramzp.ua Сьогодні, 20 травня, у день пам'яті жертв політичних репресій, настоятель Покровського архієрейського... Информационное агентство УНИАН

Збірна України з самбо завоювала 19 медалей на чемпіонаті Європи, посівши друге командне місце

У третій день змагань українці здобули сім нагород - одну золоту, по три срібних і бронзових. Информационное агентство УНИАН

Онлайн-відеотрансляція, Канада-США: хокей, ЧС, матч за 3-е місце

У Копенгагені дві північноамериканські збірні розіграють "бронзу" світової першості. Информационное агентство УНИАН

Коли твій колишній одружується: вираз обличчя екс-дівчини принца Гаррі на його весіллі став мемом

Коли дівчина зайняла своє місце в каплиці, присутні не могли не помітити її сумного погляду.Информационное агентство УНИАН