медалі

Баскетбол 3x3.

Україна завершила чемпіонат Європи FIBA 3x3 із медалями. Sportanalytic.com | спортивні новини

Визначено господарів Олімпійських ігор 2024 та 2028 років

Міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення щодо господарів двох літніх Олімпіад. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ковельські веслувальники підтвердили свою майстерність у Дніпрі(2)

Марія Повх стала безперечним лідером серед українських байдарочниць на дистанції 500 метрів. Новини Ковель

Збірна України з пауерліфтингу завоювала декілька медалей на чемпіонаті світу

Найяскравіше виступила юніорська жіноча збірна, здобувши 14 нагород, у тому числі командне золото. Информационное агентство УНИАН

Житомиряни вибороли 12 медалей на Всеукраїнському турнірі з тхеквондо

З 14 по 15 червня в м. Одесі проходив Всеукраїнський турнір з тхеквондо «Південна Піраміда», в якому взяли участь 48 команд з 16 областей України та команди з Молдови. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ковельські веслувальники завоювали 6 медалей на Чемпіонаті Європи

Срібні нагороди хлопці завоювали на дистанції 500 метрів в каное-двійці. Новини Ковель

Астраханских выпускников, получивших высокие баллы на ЕГЭ, наградят медалями

В Астрахани 6 июля в Большом зале резиденции губернатора региона состоится церемония награждения выпускников памятными медалями «Гордость Астраханской области». Новости Кузбасса

Україна виграла командний залік домашнього чемпіонату Європи з боксу

У спортсменів збірної України найбільша кількість золотих медалей на турнірі. Вони обійшли росіян і британців. Информационное агентство УНИАН

Поліція Чернігівщини оперативно розкрила крадіжку бойових нагород

По допомогу до поліції звернулася жителька Бобровицького району, яка повідомила що минулої ночі невідомий лиходій проник до господарства заявниці та викрав кітель покійного чоловіка - учасника бойових дій Другої світової війни з орденами та медалями.докладніше Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

У Києві розіграли комплект медалей ЧЄ зі стрибків у воду в синхроні

У змаганнях з 10-метрової платформи кращими виявилися представники Великобританії. Информационное агентство УНИАН

На чемпіонаті Європи зі стрибків у воду в Києві розіграний третій комплект медалей

Після двох медальних фіналів збірна України на цей раз залишилася без нагород. Информационное агентство УНИАН

Українські дзюдоїсти завоювали повний комплект медалей на турнірі в Румунії

У загальнокомандному заліку збірна України посіла друге місце. Информационное агентство УНИАН

Спорт IQ. Біатлон(2)

У синьо-жовтій скрабничці 35 медалей з чемпіонатів світу. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

14 золотих медалей привезли вінницькі сумоїсти з чемпіонату України(2)

14 золотих медалей привезли вінницькі сумоїсти з чемпіонату України

Чемпіони стали: Кучер Карина, Нікітінська Олена, Рябишин Олександр та Даіаурі Важа. Винница.info | Новости Винницы