медалі

Україна може залишитися без спортивних чемпіонів

Виховувати майбутніх чемпіонів в Україні дуже складно, бо майже всі витрати лягають на плечі батьків. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Російські лижники в січні позбудуться медалей ОІ-2014 - ЗМІ

У лижних гонках назріває черговий допінговий скандал за участю російських спортсменів. Информационное агентство УНИАН

12 найголовніших подій 2016 року, які сколихнули всю Україну

11. Довгоочікувана зміна генпрокурора Віктора Шокіна для українців також стала важливою подією року. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кубок світу.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Народні герої - волонтерів Дніпропетровщини нагородили памятними медалями (КОМЕНТАР)

В цей день 3-й рік поспіль волонтерський рух "Блюз за Україну" організовує га Дніпропетровщині благодійні фестивалі, концерти, ярмарки 9 канал (Днепропетровск)

Борис Філатов нагородив 40 волонтерів, яких дніпряни назвали найкращими

медалями «Захисник Вітчизни» та почесними грамотами 9 канал (Днепропетровск)

На Чемпіонаті України з карате житомиряни здобули 11 медалей

Житомирські каратистти, вихованці клубу «Додзе»взяли участь в офіційному Чемпіонаті України з карате серед школярів, який 3 грудня відбувся у Львові. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Житомирські спортсмени привезли 5 медалей з турніру по дзюдо в Києві

Команда вихованців житомирської ДЮСШ№2 взяли участь у відкритому турнірі СК Тріумфу з дзюдо серед юнаків та дівчат, який 26-27 листопада 2016 року відбувся в Києві. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Чотирма медалями підсумували сезон змагань дніпропетровські важкоатлети(2)

У Харкові фінішували Чемпіонат України з важкої атлетики та Всеукраїнський відкритий турнір пам'яті Ігоря Рибака 9 канал (Днепропетровск)

В'язку медалей з Луцька привезли рівненські гімнастки (2)

Всього на турнір заявилося 12 команд (близько 120 учасниць). ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Житомиряни завоювали 30 медалей на Чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств(2)

З 18 по 20 листопада у Харкові проходив ІХ Чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств, у яких брали участь понад 700 спортсменів з 20 країн світу. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Україну позбавили двох медалей Олімпіади(2)

Нагадаємо, Давидова виграла бронзу у важкій атлетиці, а Юрченко став третім в стрибках із жердиною. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українські спортсмени позбавлені двох медалей Олімпіади-2008 через допінг(2)