медалі

Житомирські спортсмени привезли 5 медалей з турніру по дзюдо в Києві

Команда вихованців житомирської ДЮСШ№2 взяли участь у відкритому турнірі СК Тріумфу з дзюдо серед юнаків та дівчат, який 26-27 листопада 2016 року відбувся в Києві. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Чотирма медалями підсумували сезон змагань дніпропетровські важкоатлети

У Харкові фінішували Чемпіонат України з важкої атлетики та Всеукраїнський відкритий турнір пам'яті Ігоря Рибака 9 канал (Днепропетровск)

В'язку медалей з Луцька привезли рівненські гімнастки

Всього на турнір заявилося 12 команд (близько 120 учасниць). ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Житомиряни завоювали 30 медалей на Чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств

З 18 по 20 листопада у Харкові проходив ІХ Чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств, у яких брали участь понад 700 спортсменів з 20 країн світу. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Україну позбавили двох медалей Олімпіади

Нагадаємо, Давидова виграла бронзу у важкій атлетиці, а Юрченко став третім в стрибках із жердиною. Sportanalytic.com | спортивні новини

Українські спортсмени позбавлені двох медалей Олімпіади-2008 через допінг

Наталія Давидова і Денис Юрченко приймали речовину турінабол. Информационное агентство УНИАН

Двох українців позбавили медалей Олімпіади в Пекіні

Легкоатлетку Наталію Давидову та стрибуна з жердиною Дениса Юрченка дискваліфікували за вживання допінгу. Вони втрачають бронзові нагороди. Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

Спортсмены из Ярославля завоевали 13 медалей(2)

На впервые проходящем в Москве Russia national kids jiu-jitsu championship-gi (UAEJJF) и Russia national jiu-jitsu pro championship-gi (UAEJJF) воспитанники РОО "Ярославская областная федерация джиу-джитсу" завоевали 3 золотые, 5 серебряных и 5 бронзовых медалей.... Информационно-аналитический портал "Лучший Город - Ярославль"

Невідомі підпалили храм УПЦ КП у Маріуполі

Церква розташована на перехресті вулиць Олімпійської та Пейзажної у Лівобережному районі Маріуполя. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ковельська школа вільної боротьби підтвердила своє реноме(2)

Чемпіони та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та призами. Новини Ковель

Українські шашкісти потрапили в Топ-четвірку кращих чемпіонату Європи(2)

Українські шашкісти потрапили в Топ-четвірку кращих чемпіонату Європи

За крок від медалей зупинились Юрій Анікеєв та Ольга Балтажи. Информационное агентство УНИАН

У Кропивницькому відбувся турнір присвячений пам’яті Ольги Янчук(2)

У Кропивницькому відбувся турнір присвячений пам’яті Ольги Янчук

Срібні нагороди виборола команда Буревісник факультету фізичного виховання КДПУ ім. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Відкритий чемпіонат м. Гола Пристань з футболу(2)

Відкритий чемпіонат м. Гола Пристань з футболу

Команда переможець і команди призери були нагороджені кубками і медалями. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Житомирські самбісти привезли з Києва 15 медалей(2)

Житомирські самбісти привезли з Києва 15 медалей

Більше 30 житомирських спортсменів, вихованців дитячо-юнацької спортивної школи №2 та ДЮСШ обласної ради взяли участь у відкритій першості Печерського району міста Києва з боротьби самбо серед юнаків та дівчат Подробиці читайте тут Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Житомирські спортсмени здобули 13 медалей на Чемпіонаті світу з пара-армреслінгу(2)

Житомирські спортсмени в складі збірної України виступили на ХІХ Чемпіонаті Світу з пара-армрестлінгу, який відбувся з 01 по 10 жовтня 2016 року у м. Благоєвград Подробиці читайте тут Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира