медалі

Гімнастки з Рівненщини здобули 30 медалей на Всеукраїнському турнірі

У Києві відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Чарівна стрічка-2017". ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

У яких школах Херсона вирували волейбольні пристрасті?

До Дня міста у Херсоні вирували волейбольні пристрасті - за звання кращих змагалися команди загальноосвітніх навчальних закладів Дніпровського району. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Житомирські спортсмени вибороли 9 медалей на чемпіонаті світу з пара-армреслінгу

В Будапешті з 2 по 10 вересня 2017 року під егідою Паралімпійського комітету (IPC) пройшов Чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, з вадами зору та з вадами слуху, де було розіграно 70 комплектів нагород. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Житомирський студент виграв золото і срібло на етапі Кубка світу з гімнастики

Українські гімнасти здобули п'ять медалей на етапі Кубка світу в болгарській Варні. Дві з них - на рахунку студента житомирського державного університету імені Івана Франка Петра Пахнюка. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Будуть нагороджені орденами і медалями, - Кох про долю працівників консульства Росії у США

Коли працівники закритого напередодні консульства Росії у Сан-Франциско повернуться на батьківщину, їх нагородять медалями та орденами. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Рівненські спортсмени здобули перемогу Всесвітній літній Універсіаді [ФОТО]

Збірна України зайняла 6 місце в загальнокомандному заліку та завоювала 36 медалей - 12 золотих, 11 срібних та 13 бронзових! ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

У Новотроїцькому районі влаштували спортивне свято

Усі учасники та представники команд нагороджувалися пам'ятними дипломами та медалями. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Ковельчанка Юлія Ткач-Остапчук виборола "срібло" чемпіонату світу(2)

"Срібло" світової першості у середу здобула чемпіонка світу-2014 Юлія Ткач-Остапчук, - повідомляє Укрінформ. Новини Ковель

Універсіада-2017.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Фехтувальник Чучукало і тхэквондістка Ромолданова здобули ще два "золота" Універсіади для збірної України

На рахунку нашої команди вже п'ять медалей вищої проби і 5-е місце в загальному заліку студентських Ігор. Информационное агентство УНИАН

Сборная МВД России с триумфом возвращается со Всемирных игр полицейских и пожарных

Khabara.Ru: «По итогам XVII Всемирных игр полицейских и пожарных, проходивших в этом году в Лос-Анджелесе (США), представители сборной МВД России завоевали 206 медалей - 127 золотых, 45 серебряных и 34 бронзовые.... http://news.khabara.ru/2017/08/19/sbornaya-mvd-rossii-s-triumfom-vozvrashhaetsya-so-vsemirnyx-igr-policejskix-i-pozharnyx.html Хабаровск - сайт города Khabara.Ru

Ілля Шевляк: Неолімпійський спорт - це не хобі, а важка праця.

Наша команда у підсумковому медальному заліку вперше в історії посіла високе пяте місце серед 112 країн. Информационное агентство УНИАН

Сборная команда МВД России завоевала одиннадцать медалей в вольной борьбе

Khabara.Ru: В третий день соревнований на XVII Всемирных играх полицейских и пожарных члены сборной команды МВД России успешно выступили в вольной борьбе и плавании. Хабаровск - сайт города Khabara.Ru

Баскетбол 3x3. Збірна України здобула бронзу ЧЄ (+ВІДЕО)(2)

Україна завершила чемпіонат Європи FIBA 3x3 із медалями. Sportanalytic.com | спортивні новини

Визначено господарів Олімпійських ігор 2024 та 2028 років(2)

Міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення щодо господарів двох літніх Олімпіад. Sportanalytic.com | спортивні новини