медалі

Стрибки на батуті

Десять медалей різного гатунку завоювали за підсумками змагань чемпіонату України серед юніорів зі стрибків на бабтуті, які фінішували в Одесі, вихованці комунального позашкільного навчального закладу друга дитячо-юнацька спортивна школа Дніпровської міської ради 9 канал (Днепропетровск)

Житомиряни виграли 10 золотих медалей на Всеукраїнському турнірі з кунгфу(2)

Житомиряни виграли 10 золотих медалей на Всеукраїнському турнірі з кунгфу

Команда Житомирської області здобула ІІІ командне місце на Всеукраїнському турнірі з кунгфу серед юніорів та юнаків, який 08-09 квітня 2017 року відбувся в Києві. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Вперед к олимпийским медалям!

Зимний сезон был богат на старты как городского, республиканского, так и всероссийского масштабов. Общественно-политическая газета "Кумертауское Время"

7 медалей со Всероссийского турнира

3 место - Максим Чесноков (юноши 2003-2005 г.р., вес 66+кг). Ярославский спорт

Ковельські веслувальники вдало розпочали сезон

Із 15 спортсменів представників волинського веслування 6-ро вибороли призові місця. Новини Ковель

Українські гімнастки залишилися без медалей на етапі Гран-Прі в іспанській Марбельї

У відсутності травмованої лідера команди Ганни Різатдінової українки не змогли завоювати жодної нагороди. Информационное агентство УНИАН

У Херсоні бодібілдери змагатимуться за першість

Організатори змагань - управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонська обласна федерація бодiбiлдингу. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Херсонців запрошують на змагання з бодібілдингу(2)

Херсонців запрошують на змагання з бодібілдингу

13.00 – 14.00 засідання суддівської колегії 14.30 – відкриття змагань 14.30 - фінали у всіх категоріях Переможці та призері отримають медалі, дипломи та цінні подарунки. Захід пройде за ініціативи управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

У Тернополі відбулися урочисті з нагоди 3-ої річниці утворення Національної гвардії України

Членів особового складу Нацгардії, який дислокується на Тернопільщині, нагородили грамотами та медалями. Информационное агентство УНИАН

Семиклассница из Каменского на Чемпионате страны по плаванию завоевала 7 медалей

Плаванием профессионально девочка занимается около года и показывает отличный результат, является одним из стипендиатов ПГГ Каменского. dndz.tv - сайт города Днепродзержинска: Город невероятных событий.