медалі

У Сиваському урочисто відкрили новий спортивний майданчик

28 грудня за участі голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва відбулося відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям у смт Сиваське. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Три українських шашкіста здобули 6 медалей Елітних інтелектуальних ігор в Китаї

На змаганнях в Піднебесній відзначилися Артем Іванов, Юрій Анікеєв та Вікторія Мотричко. Информационное агентство УНИАН

Житомиряни здобули 6 медалей на чемпіонаті України з пара плавання

У місті Кам'янське (Дніпропетровська обл.) 13-16 грудня 2017 року в басейні олімпійського класу «МіКомп» відбувся чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та розумового і фізичного розвитку. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ковельчанка стала чемпіонкою України з плавання(2)

Майстер спорту України Анастасія Чухнова представляла Ковель у складі збірної команди Волині. Новини Ковель

Кім Чен Ин наказав створити в КНДР ще більше ядерної зброї, - ЗМІ

Окрім того, північнокорейський лідер закликав їх розробляти більше різноманітної ядерної зброї. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Житомиряни виграли п'ять медалей на чемпіонаті України зі спортивного й бойового самбо

Житомиряни виграли п

У суботу, 09 грудня, в Києві розіграли першу половину нагород чемпіонату України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Житомирянка виграла чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств у Німеччині(2)

Житомирянка виграла чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств у Німеччині

Загалом же, українська збірна здобула 8 медалей чемпіонату Європи та посіла друге загальнокомандне місце. Информационное агентство УНИАН

Скільки росіян вважає, що уряд повинен захистити російських спортсменів

У Кремлі вирішили, не забороняти російським спортсменам виступати у Пхьончхані під нейтральним прапором. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Тульские каратисты завоевали 7 медалей в Минске

В категории 6-7 лет Егор Никитин в упорной борьбе взял бронзу. ГТРК "Тула"

Семен Неруш чемпіон з мотокросу.

бліьше ніш півтори сотні медалей і кубків на карбі юного спортсмена 9 канал (Днепропетровск)

Кузбасские танцоры завоевали 9 медалей на чемпионате мира в Германии(2)

Участники ансамбля DANCE FM завоевали на чемпионате мира по танцевальному шоу девять медалей - шесть золотых, одну серебряную и две бронзовые. Новости Кузбасса

Збірна України з пауерліфтингу стала найкращою у світі (2)

Наші спортсмени здобули велику кількість медалей на чемпіонаті світу, що проходив у Чехії. Информационное агентство УНИАН

Спортсмени збірної Дніпропетровщини завоювали 13 медалей на відкритому кубку України із дзюдо(2)

Змагання проходили в місті Суми, розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА 9 канал (Днепропетровск)

Збірна України з самбо завершила чемпіонат світу в російському Сочі з 9 медалями(2)

В останній день змагань наші спортсмени завоювали три бронзові нагороди. Информационное агентство УНИАН

Житомиряни здобули 10 медалей на кубку Вінницької області з таїландського боксу(2)

Спортсмени з Бердичева достойно представили Житомирську область на Відкритому Кубку Вінницької області з таїландського боксу "Муей Тай". Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира