10:56

Метки новостей

ліон

Жіноча ЛЧ.

Француженки виграли Лігу чемпіонів у шаленому матчі. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліон переграв Вольфсбург у фіналі жіночої Ліги Чемпіонів

Напередодні чоловічого фіналу Ліги чемпіонів Київ прийняв і жіночий фінал. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ліга чемпіонів.

Футболістки "Ліона" втретє поспіль стали переможцями Ліги чемпіонів сезону 2017/18. Sportanalytic.com | спортивні новини

Сьогодні в Києві відбудеться фінал жіночої Ліги чемпіонів Вольфсбург - Ліон

"Ліон", який вигравав турнір до цього два роки поспіль, може встановити рекорд. Информационное агентство УНИАН

Сьогодні у Києві Вольфсбург та Ліон зіграють у фіналі жіночої Ліги чемпіонів

Реал - Ліверпуль: як виглядає центр Києва перед фіналом Ліги чемпіонів Київ вперше прийматиме фінальний матч Ліги чемпіонів. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

До Києва на фінал Ліги чемпіонів почали прибувати перші вболівальники

Дві футбольні команди «Вольфсбург» та «Олімпік Ліон», які будуть змагатися 24 травня у фіналі Ліги Чемпіонів серед жінок, також вже зустріли та оформили співробітники ДПСУ. Информационное агентство УНИАН

Як перемога Атлетіко в Лізі Європи спростила завдання Динамо в Лізі чемпіонів

Фінал Ліги Європи мав наслідки для претендентів на груповий етап Ліги чемпіонів на новий сезон. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ліга Європи.

Пропонуємо вашій увазі найкращі світлини фінального матчі в французькому Ліоні. Sportanalytic.com | спортивні новини

Марсель - Атлетіко - 0:3: клуб з Мадрида упевнено виграв фінал Ліги Європи

Мадридська команда розгромила французів у фінальній грі в Ліоні. Информационное агентство УНИАН

"Атлетіко" переміг "Марсель" у фіналі Ліги Європи

У фіналі, який відбувався у французькому Ліоні, зійшлися іспанський "Атлетіко" та французький "Марсель". Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Марсель - Атлетіко: стартові склади команд(2)

Марсель та Атлетіко вже у найближчі хвилини розпочнуть фінальний матч Ліги Європи 2017/18. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Анонс, суддя, трансляціяСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Евтушенко: Нужно поздравить Атлетико с заслуженным выходом в финал ЛЕ

Эксперт программы Шлях до Ліона Вадим Евтушенко поделился впечатлениями от ответного матча 1/2 финала Лиги Европы Атлетико - Арсенал (1:0). Футбол. UA-Футбол – новости футбола Украины. Футбол онлайн.

Головко - о матче Зальцбург - Марсель: В этом поединке мы видели много борьбы

Эксперт программы Шлях до Ліона Александр Головко прокомментировал результат ответного матча 1/2 финала Лиги Европы Зальцбург - Марсель. Футбол. UA-Футбол – новости футбола Украины. Футбол онлайн.

"Реал" і "Ліверпуль" зіграють у фіналі Ліги чемпіонів у Києві

У вирішальному матчі жіночої Ліги чемпіонів зустрінуться "Вольфсбург" і "Ліон". Информационное агентство УНИАН

Ліга 1. 35 тур. ”Ліон” переміг ”Нант”, ”Монако” не впоралось з ”Амьєном”(2)

Вища у таблиці команда перемогла у відкритті чергового французького туру. Sportanalytic.com | спортивні новини