кінцівка

Екс-капітан Динамо став чемпіоном Росії

Екс-наставник Динамо працював у московському клубі в 1986-1990 рр., 1992-2005 рр., 2009-2010 рр. "Я дуже щасливий. Було дуже-дуже важко, особливо кінцівка. Такий чемпіонат, в якому неможливо розслабитися ні в одному матчі, тому що команди, що перебувають внизу, борються не на...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Ювентус" обіграв "Інтер" в Серії А в матчі з божевільною розв'язкою

"Ювентус" обіграв "Інтер" в Серії А в матчі з божевільною розв

"Інтер", граючи в меншості, поступався в рахунку, потім зумів вийти вперед - 2:1, однак у кінцівці пропустив два голи за три хвилини. Информационное агентство УНИАН

Чому мерзнуть ноги: пояснення лікарів

Холодні ноги можуть бути сигналом вегето-судинної дистонії. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Правда або дія": вгадай, хто помре наступним

Вся сюжетна лінія легко читається буквально з перших кадрів, ба навіть з трейлера, а єдине, що викликає ефект несподіванки — кінцівка. Хоча, навіть фінал "Правди або дії" не стане подивом, для тих, хто передбачив жагу творців зняти сиквел. Чи варто...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Реал не зумів впоратися з Атлетіком

Провівши час, що залишився у таймі в безуспішних атаках, після перерви Реал ніби підмінили. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Боттас: Боротьба з Ferrari знову буде неймовірно важкою

Пілот Mercedes Валттері Боттас оцінив п'ятничні практики у Китаї. Формула 1 - новости чемпионата

Зірка "Гри престолів" пообіцяв "несподівану кінцівку" популярної саги

престолів" знають за роллю Джендрі, вирішив підлити масла у вогонь чуток навколо фінального сезону, заявивши, що глядачів чекає абсолютно несподівана кінцівка, пише "Сегодня". В інтерв'ю Metro актор підкреслив, що на місці шанувальників "Гри престолів" не особливо довіряв би всім тим...Информационное агентство УНИАН

Вольфф: Я практично не сумнівався, що переможе Боттас

Керівник Mercedes Тото Вольфф не очікував на перемогу Себастьяна Феттеля в Бахрейні. Формула 1 - новости чемпионата

Боттас: Знав, що наприкінці зможу вийти на перше місце

Постараємося випередити їх наступного разу", - пообіцяв Боттас. Формула 1 - новости чемпионата

"Чорноморець" обіграв "Олімпік" в матчі Прем'єр-ліги

"Чорноморець" обіграв "Олімпік" в матчі Прем

Одесити відкрили рахунок на 33-й хвилині, коли гол забив Олександр Гладкий. Информационное агентство УНИАН

Білка на колесах: травмованій тварині зробили незвичні протези (відео)

Тварина втратила обидві передні кінцівки, потрапивши в мисливську пастку, інформує BBC. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих