кілька хвилин

Чоловік у полі зґвалтував 15-річну жительку Житомирської області

поверталась увечері від друзів у сусідньому селі додому. Між селами у полі, близько 21.00, вона зустріла малознайомого односельця, який спочатку кілька хвилин йшов поряд, а потім несподіваного накинувся на неї. Протистояти чоловікові дівчина не змогла, оскільки той застосував до неї...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ковельчани мінімально поступились тернопільській "Ниві"

першому колі тричі забив "Ниві" у Великих Гаях, ставши героєм матчу. Скориставшись певним шоком у стані суперника, "Нива" уже за кілька хвилин могла забити вдруге. Гатала несподівано для оборони "Ковеля" вискочив на побачення з голкіпером, але не зміг поцілити у...Новини Ковель

Чергова терористична загроза трапилась у Великобританії

зазначила речниця місцевої поліції. Очевидці публікують фото з місця інциденту Глядачі відзначили професіоналізм керівництва театру – евакуація всіх тривала всього кілька хвилин Зауважимо, що під час обшуку будівлі глядачів і акторів, у тому числі зірку "Зоряних воєн" Джона Боєгу, було...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Київ, якого ви не знаєте: 7 місць для нетипового туриста

міфи про похмурість своїх родичів. Також у дворі є тематичний мурал, вартий окремої уваги. Київ у мініатюрі Оглянути Київ за кілька хвилин? Це просто! Ну і на завершення хочемо запропонувати вам побачити всі визначні пам’ятки Києва за 15 хвилин. Для...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Щойно у Києві позашляховик з трьома дітьми вилетів у кювет.

Кілька хвилин тому у Києві на Столичному шосе ледь не сталась трагедія. докладніше Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

Аварійник під «мухою»?

За кілька хвилин комунальник знову намагався поїхати з місця події.Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

ФЦ "Ковель-Волинь" зіграв у нічию в Підгір'ї

не реалізувати пенальті (схибив Михайло Басараб), а гості отримали червону картку (за лайку на адресу арбітра вилучили Ореста Яцука). За кілька хвилин по тому гравець "Оскара" Ігор Цимбалістий уже з гри відкрив рахунок у матчі, але у середині тайму "Ковель-Волинь"...Новини Ковель

У Києві бойову гранату вкинули прямо до житлового будинку.

на одинадцяту годину вечора у Голосіївському управлінні поліції задзвонив телефон. Черговий підняв слухавку, почув розгублений та зляканий голос. А за кілька хвилин до цього мешканців багатоповерхівки на вулиці Антоновича оглушив потужний вибух.докладніше...Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

Ковельські рятувальники винесли із палаючого будинку непритомного чоловіка

був задимлений, усередині перебував 50-річний чоловік. Начальник відділення Ігор Шиндорук разом з рятувальником Ігором Сосовським вирушили усередину і вже за кілька хвилин виявили непритомного чоловіка. Рятувальники винесли потерпілого на свіже повітря та надали йому першу долікарську допомогу, а також викликали...Новини Ковель

Лавров у Вашингтоні не виконав завдання Путіна, - експерт

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров не виконав завдання Путіна під час візиту до Вашингтона, де він зустрівся з Держсекретарем США Рексом Тіллерсоном і президентом Дональдом Трампом. Візит Лаврова порожній. Про це сайту "24" повідомив директор аналітичного центру "Політика" Микола...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Донецький Народний Цирк, - Тука висміяв замах на Захарченка

на себе. "Барон Донецький (ватажок "ДНР" Олександр Захарченко, – "24") вирішив влаштувати шоу з замахом. Шість (!) вибухових пристроїв. За кілька хвилин до прибуття. Донецький Народний Цирк! Граф Луганський нервово курить – не докумекав і собі таке шоу влаштувати", –...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Досить нас мочити в сортирі: у Москві пройшов мітинг до річниці акцій на Болотній

на проспекті Сахарова у Москві зібралось чимало людей. Там було анонсовано проведення погодженого з владою міста мітингу. Проте буквально за кілька хвилин до його початку на сцену вдерлись правоохоронці і зірвали транспарант з написом "Досить Путіна, досить мракобісся". За попередніми...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Поліція шукає 18-річного парубка, який вийшов під заставу і грабує в Житомирі підлітків

20 хвилин. «Незнайомець вирвав з рук студента місцевого училища мобільний вартістю понад 3 тисяч гривень та побіг геть. Уже за кілька хвилин у дворі багатоповерхівки сусідньої вулиці молодик силоміць відібрав гроші, телефон та срібний ланцюжок в іншого студента коледжу. Хлопець...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Вінницька чемпіонка світу з класичного жиму свій день народження провела на тренуваннях

коли тривають важкі тренування перед змаганнями, коли помалюєш, наче отримуєш заряд енергії», - продовжує. У Ірини насичений графік. Вже за кілька хвилин підходить дівчина, яку вона тренує. Після робочого дня чемпіонка і сама йде на тренування. Їх, каже, може пропустити...Винница.info | Новости Винницы

У Вінниці поховали невролога, якого біля лікарні збила іномарка

пішохідному переході, на нього і налетіла та машина. Водій гнав на великій швидкості. Це трапилося о 00-32 годині. Вже за кілька хвилин Олексій був у нас в лікарні», - розповідає Вінниця.info колега загиблого Андрій Белінський. У Міській клінічній лікарні швидкої-медичної...Винница.info | Новости Винницы

В одній зі столичних квартир вибухнула граната.

за: 03/05/2017 Соломянський район столиці. Там близько першої години ночі в одній із квартир пролунав потужний вибух. І вже за кілька хвилин про це стало відомо поліції. На місце події прибули патрульні, слідчо-оперативна група, вибухотехніки, а ще швидка. Медики поспішали...Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

Відомий музикант помер під час свого концерту

Після нападу музиканти не одразу зрозуміли, що відбувається, тому Хемптон ще кілька хвилин пролежав на сцені.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Прімера. Важкий "Реал", "Барселона" і "Атлетіко" знищили суперників (ФОТО)

цей тур для "Барселони" і "Атлетіко", котрі забили на двох 8 голів. Зате "Реал" вирвав перемогу у "Валенсії" лише за кілька хвилин до кінця. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Прімера. "Реал" - "Валенсія" - 2:1 (ВІДЕО)>ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Прімера. "Лас-Пальмас" -...Sportanalytic.com | спортивні новини