кубок україни

Житомиряни взяли участь у кубку України зі спортивного й бойового самбо

Житомиряни взяли участь у Кубку України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо, який нещодавно відувся у Луцьку. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Не тягніть кота за яйця.

У поганій грі проти "Чорноморця" знову винне поле, котре було поганим. Sportanalytic.com | спортивні новини

Франков опустив здобутки Фонсеки

У цьому впевнений головний редактор журналу "Футбол" Артем Франков. Sportanalytic.com | спортивні новини

У житомирських каратистів - «золото» і «срібло» на Кубку України

Минулими вихідними, 11-12 березня, у м. Полтава відбувся Кубок України з карате серед спортсменів з вадами слуху. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Команда житомирської ДЮСШ з футболу «Полісся» перемогла на Кубку України серед юнаків

Команда U-17 житомирської ДЮСШ з футболу "Полісся" під керівництвом Віктора Шиманського виграла Кубок України серед юнаків 2000-2001 рр н., який протягом чотирьох днів, 6-9 березня, тривав у Житомирі. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

«Кардинал-Рівне» зіграє проти «ЛОКОМОТИВА»

Мінімальна перемога, або перемога у два м'ячі із рахунком 6:4 та більшим. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Президент БК Дніпро Валерій Кондратьєв гість програми Дніпро-Футбол (відео)

мова про Кубок України-2017 з баскетболу та перспективи нашої команди у поточному сезоні 9 канал (Днепропетровск)

"Дніпро" обіграв "Будівельник" й виграв Кубок України з баскетболу

У фіналі дніпряни обіграли столичний "Будівельник" з рахунком 86:82. Информационное агентство УНИАН

Кубок України.

В Києві почався Фінал чотирьох Кубка України з баскетболу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Представник Херсонської області став переможцем Кубка України з важкої атлетики - 2017

У перший змагальний день визначилися імена переможців Кубка України з важкої атлетики - 2017 серед жінок. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Херсонці серед переможців Кубку України з важкої атлетики

Для участі у престижних змаганнях в Чернігів приїхали 200 важкоатлетів з 22 областей, у тому числі команда Херсонської області. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

"Дніпро" та "Хімік" вийшли у "Фінал чотирьох" Кубку України з баскетболу

Обидві команди обіграли суперників за підсумками двох матчів. Информационное агентство УНИАН

Спортсменка з Житомирської області виграла кубок України з вільної боротьби серед жінок

Вихованка Новоград-Волинської школи вільної боротьби Світлана Рижикова виграла кубок України з вільної боротьби серед жінок та чоловіків, що проходив у м.Бровари наприкінці листопада. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира