Новости по метке:

коледж

Студенти із різних навчальних закладів України взяли участь у всеукраїнській науковій конференції "ЕКОХІМ-2017" (ВІДЕО)

Вона відбулась на базі Дніпровського політехнічного коледжу та приурочена до Всесвітнього дню захисту води 9 канал (Днепропетровск)

Рада продовжила прийом до технікумів та коледжів до 2019 року

Рада продовжила прийом до технікумів та коледжів до 2019 року

Пропонується проводити останній прийом на здобуття освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста у 2019 році. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Турнір Вєтрогонова і Подорожняка

"Паралельно,одночасно, на одномцу подиху і майданчику, пам*яті легенд присвячені.". 9 канал (Днепропетровск)

Рівненський економіко-технологічний коледж запрошує на день відкритих дверей

День відкритих дверей РЕТК НУВГП відбудеться сьогодні, 11 березня, по вулиці Литовська, 53. Тут чекають на майбутніх студентів. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

У Рівному звучали шедеври Великого Кобзаря у виконанні сучасних рок-гуртів [ФОТО]

З нагоди вшанування пам'яті національного генія в обласній бібліотеці для молоді традиційно проводяться літературно-мистецькі Шевченківські дні. Розпочалися вони в Рівненському автотранспортному коледжі мистецьким вечором «Феномен Шевченка: сучасний простір». ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Британські вчені знайшли залишки найдавніших живих організмів

Британські вчені знайшли залишки найдавніших живих організмів

Вчені з Університетського коледжу Лондона оголосили про виявлення на сході Канади скам'янілих залишків, які, як вони вважають - належать найбільш раннім мікроорганізмам. Информационное агентство УНИАН

Чому студенти рівненського коледжу вдруге платять за своє навчання? [ВІДЕО]

В такій ситуації опинилися студенти Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Із юним загиблим бійцем АТО попрощалися у Слов'янську(2)

від кулі снайпера в зоні АТО. Про це повідомляє "5 канал". Тиждень тому Роману виповнилося 20 років. Хлопець закінчив Слов'янський коледж Національного авіаційного університету та пішов служити за контрактом у морську піхоту як зв'язківець. Напружило загинув на бойових позиціях поблизу...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кіровоградський обласний художній музей запрошує на майстер-класи(2)

Кіровоградський обласний художній музей запрошує на майстер-класи

Запрошуємо колег музейників, співробітників закладів культури та освіти, представників засобів масової інформації, партнерів та ін. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

27.02.2017(Crtl →)