клубний чемпіонат

Житомиряни посіли перше місце у Клубному чемпіонаті України з настільного тенісу

З 23 по 27 листопада у місті Умань відбувся ІІ-й тур Клубного чемпіонату України з настільного тенісу сезону 2016-2017 років серед чоловіків команди вищої ліги. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Президент ФІФА хоче реформувати клубний чемпіонат світу

Джанні Інфантіно має намір збільшити кількість учасників міжнародного турніру. Информационное агентство УНИАН

Ковельські тенісисти - переможці етапу Чемпіоната Волині

Ковельчани здобули перемогу в третьому етапі відкритого клубного чемпіонату Волинської області з тенісу. Новини Ковель

Кіровоградська команда тенісистів лідирує у клубному чемпіонаті України

Ще одна кіровоградська команда КПД, яку представляють Тимур Корчевський, Віктор Душак, Олександр Паніотов та Єгор Акімов, посідає пяте місце. джерело Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Визначено склад української команди з художньої гімнастики на неофіційний клубний чемпіонат світу

Три українські гімнастки поїдуть на неофіційний клубний чемпіонат світу турнір AEON Cup-2015 у складі команди "Школа Дерюгіних".Информационное агентство УНИАН

Блаттер хоче побачити клубний чемпіонат світу ще як президент ФІФА

Президент ФІФА Зепп Блаттер анонсує вибори керівника Міжнародної федерації футболу на початок 2016 року, після клубного чемпіонату світу. Про це він заявив в інтерв'ю, опублікованому 27 червня у швейцарській газеті Walliser Bote. Радiо Свобода

У Ковелі відбувся турнір з настільного тенісу

Останній тур відбувався по колу, і всі команди мали можливість покращити свої попередні результати. Новини Ковель

До Рівного вперше завітає вища ліга України з настільного тенісу(2)

Фінішував Клубний Чемпіонат України з настільного тенісу сезону 2014-2015 років серед чоловічих команд першої ліги. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Президент "Динамо" страждає амнезією

Президент київського клубу Ігор Суркіс каже, що не пам'ятає розмови з Ігорем Коломойським. Після фіналу клубного чемпіонату світу вони поговорили про Татуляна, Стрініча і ще багато чого.- Недобре підслуховувати чужі розмови, я б так це прокоментував.- Це була ваша розмова?-...Sportanalytic.com | спортивні новини

Запис скандально відвертої розмови Коломойського та Ігоря Суркіса (АУДІО)

В мережі з'явився черговий аудіозапис керівників українських футбольних грандів. Sportanalytic.com | спортивні новини

Роналду назвали найкращим гравцем в історії АПЛ

Потрібно відзначити, що переможця обирали вболівальники шляхом голосування. Sportanalytic.com | спортивні новини

У Ковелі - чемпіонат Волині з настільного тенісу(2)

Саме це дозволило вперше прийняти змагання Відкритого клубного чемпіонату. Новини Ковель

Капітан ”Сан-Лоренсо” назвав гравців ”Реала” ”слабаками”(2)

Капітан ”Сан-Лоренсо” назвав гравців ”Реала” ”слабаками”

Півзахисник "Сан-Лоренсо" Хуан Мерсьє розчарувався у гравцях "Реала" на клубному чемпіонаті світу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Усі голи Роналду і Мессі у 2014 році (ВІДЕО)(2)

Фінал клубного чемпіонату світу став останнім матчем в 2014 році, в якому могли взяти участь два кращих гравці сучасності - Ліонель Мессі та Кріштіану Роналду. Sportanalytic.com | спортивні новини

Бейл дав згоду на перехід в МЮ за 110 млн(2)

Один з лідерів мадридського "Реалу" Гарет Бейл начебто погодився наприкінці сезону стати гравцем "Манчестер Юнайтед". Sportanalytic.com | спортивні новини

Роналду отримав ”Срібний м'яч” і відмовився потиснути руку Платіні (+ВІДЕО)(2)

У вирішальному матчі клубного чемпіонату світу мадридський Реал переміг аргентинський "Сан-Лоренсо" (2:0), вперше завоювавши подібний титул. Sportanalytic.com | спортивні новини

Міжконтинентальний рекорд Касільяса і Пепе(2)

Міжконтинентальний рекорд Касільяса і Пепе

Кріштіану Роналду, втім, вже вигравав КЧС з "Манчестер Юнайтед". Футбол. UA-Футбол – новости футбола Украины. Футбол онлайн.