Півзахисник "Динамо" Сергій Рибалка може продовжити свою кар'єру у Португалії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Повідомлення було внесено до ЄРДР з правовою кваліфікацією ст.140 (ч.1) Кримінального кодексу.докладніше Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

Наставник київського "Динамо" Олександр Хацкевич розповів про плани на форварда Жуніора Мораеса. Sportanalytic.com | спортивні новини

Формула-1.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Хемілтон: Навряд чи мені вдасться прорватися на вершину

Пілот Mercedes Льюїс Хемілтон сумнівається, що йому вдасться виграти гонку стартуючи з восьмого місця. Формула 1 - новости чемпионата

Боттас: Я не зумів витиснути з машини максимум

Переможець кваліфікації в Австрії Валттері Боттас знайшов причину для самокритики. Формула 1 - новости чемпионата

Боттас виграв кваліфікацію Гран-прі Австрії, Хемілтон стартуватиме лише восьмим

Гонщик команди "Мерседес" Валттері Боттас показав кращий час у кваліфікації і виграв поул-позишн. Информационное агентство УНИАН

Формула-1.

Відбулась кваліфікація Гран-прі Формули-1 у Шпільбергу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Переможцем на ній став пілот "Мерседес" Валттері Боттас, котрий показав кращий час на...Sportanalytic.com | спортивні новини

Гран Прі Австрії.

Кваліфікація. Онлайн-трансляція Початок 8 липня о 15:00Дивитись можна на сторінці Live. Формула 1 - новости чемпионата

Веббер: Не можна штрафувати пілотів за помилки механіків

Наприклад, механік неправильно закріпив гальмівний диск, а пілот змушений стартувати в хвості пелотону. Формула 1 - новости чемпионата

MotoGP. Маркес на поулі в Німеччині, Россі - дев'ятий

Іспанський гонщик Марк Маркес виграв кваліфікацію на автодромі в Німеччині. Другим став Даніло Петруччі, а третім сьогодні стартуватиме Дані Педроса. Формула 1 - новости чемпионата

Ріккардо жорстко занесло на трасі в Азербайджані-2017 (ВІДЕО)(3)

Переможець гонки в Баку Даніель Ріккардо спершу втрапив там у халепу. Формула 1 - новости чемпионата

Двоє людей постраждали під час серйозної ДТП на Закарпатті.

На виїзді з Берегова в напрямку Виноградова ВАЗ 2101 вїхав у Volkswagen Caddy, внаслідок чого постраждали двоє осіб. Вивчається правова кваліфікація події.докладніше...Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй