змішаний

Збірна України завершила Паралімпіаду із сьомою золотою медаллю

Чемпіонами Ігор стали українці у змішаній естафеті з біатлону. Информационное агентство УНИАН

Збірна України посіла 2-е місце у змішаній естафеті на етапі Кубка світу з біатлону

Наш квартет пограв на фініші команді Італії лише півтори секунди. Информационное агентство УНИАН

У Росії підтвердили вживання олімпійським медалістом забороненого препарату(2)

У Росії підтвердили вживання олімпійським медалістом забороненого препарату

Російський спортсмен і його дружина отримали в Пхьончхані бронзову медаль в змаганнях з керлінгу у змішаних парах. Информационное агентство УНИАН

Став відомий склад збірної України на змішану естафету Пьончхана(2)

Став відомий склад збірної України на змішану естафету Пьончхана

Ірина Варвинець виступить у гонці замість Віти Семеренко. Информационное агентство УНИАН

Змішана збірна Росії з керлінгу виграла бронзу Олімпіади(2)

Змішана збірна Росії з керлінгу виграла бронзу Олімпіади

В матчі за 3-4 місця росіяни перемогли норвежців. Информационное агентство УНИАН

Збірна Швейцарії з керлінгу вийшла в лідери на Олімпіаді(2)

Збірна Швейцарії з керлінгу вийшла в лідери на Олімпіаді

Відбувся другий тур змагань серед змішаних команд. Информационное агентство УНИАН

На Олімпіаді пройшли перші змагання(4)

На Олімпіаді пройшли перші змагання

У перший, неофіційний день Ігор стартував турнір з керлінгу. Информационное агентство УНИАН

У Львові помер 28-річний чемпіон світу зі змішаних єдиноборств(2)

У Львові помер 28-річний чемпіон світу зі змішаних єдиноборств

Протягом своєї карєри, спортсмен провів 31 поєдинок, отримавши 22 перемоги, 15 з яких нокаутом. Информационное агентство УНИАН

Українські біатлоністи відібрали золото у росіян в змішаній естафеті чемпіонату Європи(4)

Збірна України виграла змішану естафету чемпіонату Європи з біатлону. Информационное агентство УНИАН

Рівненських бійців ММА визнали одними з кращих в Україні(2)

Відкрита ліга змішаних єдиноборств "Real Fight Promotion" підбила підсумки 2017 року. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Житомирянка виграла чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств у Німеччині(4)

Житомирянка виграла чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств у Німеччині

Загалом же, українська збірна здобула 8 медалей чемпіонату Європи та посіла друге загальнокомандне місце. Информационное агентство УНИАН

У Дніпрі пройде кубок України зі змішаних єдиноборств(2)

Бої відбудуться між аматорами та між професіоналами 9 канал (Днепропетровск)

Збірна України з біатлону краще всіх стріляла, але стала тільки 10-ю в змішаній естафеті в Естерсунді(2)

Наші біатлоністи використовували всього 6 додаткових патронів, але багато програли по швидкості. Информационное агентство УНИАН

У Рівному бійці ММА пограли м'язами на публіку [ФОТО](2)

Сьогодні у Рівному проходить турнір зі змішаних єдиноборств STEP TO TOP 4. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"