змагання

У Вінниці на набережній дівчата присідали наввипередки, а хлопці віджималися.

22 травня у Вінниці на набережній відбувся турнір з віджимання серед хлопців та турнір з присідання серед дівчат. Першими провели змагання серед хлопців. Їх було 63. Найбільше віджався і став переможцем Владислав Савостьяненко, його результат - 115 віджимань. Друге місце...Винница.info | Новости Винницы

Ролан Гаррос.

Наш тенісистка у трьох сетах розібралась із представницею Японії Ері Ходзумі. Sportanalytic.com | спортивні новини

Бійці з Рівненщини боролися за "Кубок Нескорених" з міні-футболу [ВІДЕО]

Десять учасників бойових дій представили нашу область на всеукраїнських змаганнях. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Віталій Плакущий із Кам'янського виборов ліцензію на Паралімпіаду-2020 (КОМЕНТАР)

Срібним призером змагання став майстер спорту міжнародного класу із Кам'янського Віталій Плакущий.9 канал (Днепропетровск)

Збірна України з самбо завоювала 19 медалей на чемпіонаті Європи, посівши друге командне місце

У третій день змагань українці здобули сім нагород - одну золоту, по три срібних і бронзових. Информационное агентство УНИАН

Interpipe Dnipro Half Marathon народив нову моду на зачіски (фото)

Учасниці Interpipe Dnipro Half Marathon народив нову моду на зачіски - учасниці змагань і жінки, які прийшли підтримати своїх друзів та рідних, прикрашали зібране волосся прапорцями із символікою заходу. 9 канал (Днепропетровск)

Збірна Херсона посіла I місце у змаганнях з футболу "Шкіряний м'яч"

14 травня завершилися фінальні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти. Місто Херсон представляла збірна команда у...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

WTA Рим.

Перша ракета України Еліна Світоліна продовжує впевнену ходу на змаганнях у столиці Італії. Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Страсбург.

основну сітку змагань турніру в Франції. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Наша тенісистка поступилась у двох сетах росіянці Марині Мельниковій та залишила змагання.WTA СтрасбургАнна Позніхіренко (Україна) - Марина Мельникова (Росія) - 1:6, 4:6Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Чотирилапі рятівники: як Хмельницький перетворився на кінологічну столицю світу

У Хмельницькому на базі єдиного в Україні та одного з кращих у світі кінологічних центрів відбуваються змагання серед службових собак. Учасники з'їхались із 10 країн світу. Брукс до Хмельницького він приїхав аж із Білорусі. Відомий собака щодня...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Батько Ферстаппена: Конкуренція піде пілотам лише на користь

Йос Ферстаппен переконаний, що здорове змагання пілотам Red Bull лише на користь. "Я знаю, що Red Bull хоче зберегти в команді Даніеля. Сам Ріккардо всебічно вивчає...Формула 1 - новости чемпионата