змагання

Херсонські боксери завоювали 4 медалі

У півфінальному бою херсонський спортсмен поступився одноголосним рішенням суддів місцевому боксеру Євгену Ленковському і отримав бронзову медаль змагань. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Ковельчан запрошують на Всеукраїнський турнір з боротьби вільної(2)

Цьогоріч у наше місто прибуде 25 команд з різних регіонів України та Республіки Польща. Новини Ковель

Команда "Високе поле" перемогла у змаганнях з футзалу

В місті Берислав в спортивному комплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергєєва відбулися фінальні змагання з футзалу серед команд ветеранів-чоловіків 40+ «ЛІГА СІЛЬСЬКИХ ЧЕМПІОНІВ ХЕРСОНЩИНИ» обласної Колосіади сезону 2016/2017 років. Організували і провели змагання як...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Херсонців запрошують на змагання з бодібілдингу(2)

Херсонців запрошують на змагання з бодібілдингу

Організатори наголошують: змагання проводять з метою популяризації бодібілдінгу, підвищення рівня майтсерності спортсменів.Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Ковельська борчиня виступить на Чемпіонаті Європи(2)

Готували спорсменку до змагань Олег Стус та Ігор Падошик. Новини Ковель

Випуск новин за 10:00: У Балаклії завершили розмінування.(2)

у місті Балаклія та навколишніх населених пунктах. У зоні АТО за добу загинули троє українських військових. У Черкасах провели національні змагання з авторалі. +Відео...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Черкасах провели екстремальний турнір

У Черкасах провели національні змагання з авторалі. Місто прийняло другий етап змагань в рамках Трофею Автомобільної Федерації України. У екстремальному черкаському турнірі взяли участь майже...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Аматорська футзальна ліга України

...“Перший пішов”. П*ятниця, 24 березня, стала першим з трьох днів міні-марафону Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги, змагання якого стартували на майданчиках спорткомплексів “Олімпія+” та хіміко-технологічного університету нашого міста.9 канал (Днепропетровск)

Рятувальники Кіровоградської області привезли «срібло» та «бронзу»

Абсолютним чемпіоном змагань стали спортсмени Харківського Національного університету цивільного захисту України. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Олімпійське лелеченя

спеціалізована загальноосвітня школа еколого-економічного профілю Амур-Нижньодніпролвського району, другий рік поспіль стала переможцем фіналу міського, Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», змагання якого фінішували на базі її спортивного комплексу.9 канал (Днепропетровск)

Жеребкування АФЛУ

Інша команда гпшого міста "ЮВІКО" участь у турнірі візьме поща конкурсом втім її суперниками 9 канал (Днепропетровск)

Нагородження «Dnepr Queens»

а про команду жіночого хокейного клубу «Dnepr Queens», яка стала першим чемпіоном україни по хокею з шайбою серед жіночих команд змагання якого на вітчизняних теренах проводилися вперше.9 канал (Днепропетровск)