змагання

Будапешт відмовився від ідеї проведення Олімпіади-2024

Керівництво Будапешта та уряд Угорщини погодилися відмовитися від змагання за право проведення у місті Олімпіаду-2024.Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian

Змішані єдиноборства

"Зимовий акорд прологу березневих турнірів на ринзі спортивного клубу "Панчер". Ним стали змагання відкритого чемпіонату області серед дітей, юнаків, юніоірів і молоді зі змішаних єдиноборств. Вони зібрали близько двохсот учасників, які представляли клуби...9 канал (Днепропетровск)

ATP Ріо-де-Жанейро.

Перша ракетка України Олександр Долгополов продовжує вдалі виступи на заокеанських турнірах. Sportanalytic.com | спортивні новини

Гирьовий спорт

"Назва нова, зміст колишній або коли від перестановки доданків сума не змінюється". 9 канал (Днепропетровск)

Бадмінтон "FLY-DNIPRO OPEN 2017"

президент федерації бадмінтону Дніпропетровсьвої області Святослав Олійник, став переможцем другого за ліком масштабного, відкритого турніру з бадмінтону “FLY-DNIPRO OPEN 2017”, змагання якого фінішували на кортах спортивного комплексу “Олімпія+” нашого міста.9 канал (Днепропетровск)

ATP Марсель.

Український тенісист Ілля Марченко стартував з перемоги на престижному турнірі у Франції. Sportanalytic.com | спортивні новини

НБА. Матч всіх зірок.

Сьогодні вночі за океаном гравці НБА демонстрували власну майстерність у різноманітних конкурсах. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ольга Земляк привезла ще одну золоту медаль до Рівного

Рівнянка Ольга Земляк продовжує збирати золоті нагороди з міжнародних легкоатлетичних змагань. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Рівненщина: в одній із обласних шкіл вкотре пройшли змагання [ФОТО]

Спортивно-масове дозвілля для населення в форматі змагань, спортивних конкурсів і естафет достатньо часто проводиться в Костопільському районі. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Ковельська спортсменка виборола "золото" у німецькому Фінстерау

Четвертий день змагань став успішним для волинянки Юлії Батенкової-Бауман. Новини Ковель

ATP Буенос-Айрес.

Український тенісист Олександр Долгополов пробився до чвертьфіналу престижного турніру в Аргентині. Sportanalytic.com | спортивні новини