збірна україна

Збірна України з самбо завоювала 19 медалей на чемпіонаті Європи, посівши друге командне місце

У третій день змагань українці здобули сім нагород - одну золоту, по три срібних і бронзових. Информационное агентство УНИАН

Експерт відніс хавбека "Шахтаря" до ряду парнокопитних

Ти вже чемпіон, заспокойся, дай своєму колезі закінчити чемпіонат не на лікарняному ліжку. Sportanalytic.com | спортивні новини

Шевченко викликав динамівця Сидорчука в збірну України

Сергій Сидорчук приєднається до решти 25 футболістів, викликаних на матчі з Албанією і Марокко. Информационное агентство УНИАН

Клімкін "проїхався" по українським футболістам, які грають в Росії

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відповів на декілька актуальних питань щодо найближчого ЧС-2018 в Росії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Захисник збірної України може перейти в італійський клуб

Донецький "Шахтар" отримав від італійського "Емполі" офіційну пропозицію щодо захисника Миколи Матвієнка. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ярмоленко приїде в збірну України з запізненням

Також не зможуть прибути до початку збору Малиновський, Соболь і Буяльський. Информационное агентство УНИАН

Агенти Фреда чинять потужний тиск на "Шахтар"

Півзахисник "Шахтаря" Фред дуже хоче покинути Україну вже влітку. Sportanalytic.com | спортивні новини

Збірна України дізналась суперника на турнірі Лобановського

Молодіжна збірна Україна зіграє свій перший матч на турнірі 29 травня. Sportanalytic.com | спортивні новини

Рейтинг ФІФА.

Національна збірна України продовжує перебувати в тридцятці кращих світових футбольних збірних. Sportanalytic.com | спортивні новини

Леоненко: Гармаш повинен відповісти перед Степаненком

Нагадаємо, головний тренер збірної України Андрій Шевченко не викликав Дениса Гармаша на найближчий збір команди, котрий розпочнеться за тиждень. Sportanalytic.com | спортивні новини

Збірна України зберегла 30-е місце в рейтингу ФІФА

Серед євопейських команд українська збірна посідає 19-е місце. Информационное агентство УНИАН