Новости по метке:

залізниця

Приходько і Тігіпко розіграли третину мільярда на вагони, принісши «Укрзалізниці» жалюгідні 0,06% економії

В обох аукціонах приймали участь два заводи-виробники ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» Володимира Приходька і його російсько-естонських партнерів та ПАТ «Дніпровагонмаш» з групи Сергія Тігіпка. Сайт "Нашi грошi"

СБУ в зоні АТО попередила спробу розкрадання залізничних платформ

майна Донецької залізниці попередила в районі проведення антитерористичної операції Служба безпеки України спільно з прокуратурою та керівництвом регіональної філії Донецька залізниця ПАТ Укрзалізниця.докладніше...Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

На вокзалі станції Черкаси розпочала роботу міжнародна квиткова каса

На вокзалі станції Черкаси розпочала роботу міжнародна квиткова каса

без сумніву додасть їм зручностей при оформленні подорожей за кордон. Крім вокзалу станції Черкаси (на території обслуговування регіональної філії Одеська залізниця) оформлення проїзду залізничним транспортом у міжнародному сполученні здійснюється у спеціалізованих квиткових касах вокзалів сервісних центрів станцій Одеса-Головна, Миколаїв, Херсон...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Донецька залізниця за 9 мільйонів замовила януковичевський антрацит у півтора рази дорожче, ніж одесити

Антрацитове вугілля АМ (13-25) мають поставити на склад залізничників у місто Лиман Донецької області (раніше Красний Лиман). Сайт "Нашi грошi"

Два вокзали на Вінниччині потрапити до карти залізничної історії України

Два вокзали на Вінниччині потрапити до карти залізничної історії України

Серед визнaчних місць Вінницькoї oблaсті - зaлізничні вoкзaли у Жмеринці тa Кoзятині і чaстинa вузькoлійки. Винница.info | Новости Винницы

До яких таємниць веде вузькоколійний карпатський трамвай

Вигодська залізниця, збудована ще в середині ХІХ століття, сьогодні є найпопулярнішим туристичним маршрутом Долини. Унікальність залізниці – у вузькій колії, 75 сантиметрів...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Одеські залізничники оперативно відреагували на наслідки негоди

Одеські залізничники оперативно відреагували на наслідки негоди

спостерігалися протягом 12-13 жовтня 2016 року на півдні України, спричинили низку труднощів у роботі господарств регіональної філії ПАТ УЗ Одеська залізниця, з якими залізничники оперативно впоралися. Так, внаслідок шквальних поривів вітру під час зливи у локомотивному депо станції Одеса-Сортувальна було...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Автори хіта про залізницю і Зіброва заспівали про пакет із супермаркету

У кліпі також проводиться паралель: золота молодь мріє отримати новий iPhone 7, а герої кліпу - сьомий пакет "АТБ". Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

На Одеській магістралі підбили підсумки Місячника безпеки на залізничному транспорті

На Одеській магістралі підбили підсумки Місячника безпеки на залізничному транспорті

На регіональній філії Одеська залізниця ПАТ Укрзалізниця підбили підсумки Місячника безпеки на залізничному транспорті, проведеного за дорученням Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна. Протягом вересня всі підрозділи регіональної...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Порушення водіями ПДР призвело до зростання кількості ДТП на Одеській залізниці

Порушення водіями ПДР призвело до зростання кількості ДТП на Одеській залізниці

За 9 місяців 2016 року на регіональній філії Одеська залізниця ПАТ УЗ допущено 13 випадків ДТП проти 8 за аналогічний період минулого року. Найбільшу кількість випадків зафіксовано на території Одеської...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

3,4 мільярди минулого тижня

Дороги Франківщини, «єремеєвській» дизель для залізниці, фірташівські мішки для «Сумихімпрому», ремонт «Укртрансгазу» і «Укренерго», житло у Полтаві. Сайт "Нашi грошi"

07.10.2016(Crtl →)