загальнокомандне місце

Андрій Гордєєв: «Спортсмени - це гордість України і Херсонщини!»

Білорусі, а також два склади Національної збірної України і команда з Херсона. Херсонська збірна показала рекордний результат. Спортсмени посіли перше загальнокомандне місце, виборовши чотири золотих, одну срібну і дві бронзові медалі. За результатами боїв I місце посіли: у ваговій категорії...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

У Кропивницькому відбулись змагання з настільного тенісу

Артем (м. Кропивницький) та Бударін Дмитро (м. Олександрія). У напруженій боротьбі, яка тривала між сильними суперниками, наші рятувальники посіли I-ше загальнокомандне місце. Варто зазначити, що наші спортсмени вже впяте досягають високих результатів у цьому виді спорту. Ми щиро вболіваємо за...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Сватовому є потенціал для розвитку важкої атлетики

Ростягаєв, Віталій Загоруйко та Дмитро Кагала не потрапили у трійку лідерів, то команда сватівських дівчат виступила досить успішно – друге загальнокомандне місце, за що отримали Кубок Луганської області з важкої атлетики серед дівчат до 15-ти років....Общественно-информационный портал города Сватово

Житомирянка виграла чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств у Німеччині(2)

Житомирянка виграла чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств у Німеччині

Загалом же, українська збірна здобула 8 медалей чемпіонату Європи та посіла друге загальнокомандне місце. Информационное агентство УНИАН

Херсонські спортсмени підкорили чемпіонат в Одесі(2)

Херсонської, Дніпропетровської та Одеської областей. Херсон на змаганняях представляв СК "Катран". За результатами чемпіонату, турнірна таблиця виглядає такими чином: ІІІ загальнокомандне місце (6 золотих медалей) - Херсонська область ( СК "Катран") ІІ загальнокомандне місце (24 золотих медалі) - Дніпропетровська область...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Житомиряни виграли командну першість на чемпіонаті України з легкої атлетики(2)

Житомиряни виграли командну першість на чемпіонаті України з легкої атлетики

Команда житомирської СДЮСШОР з легкої атлетики виграла перше загальнокомандне місце на Чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ та СДЮШОР, який 14-15 жовтня відбувся в Івано-Франківську. У здобутку наших спортсменів...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Збірна України завоювала 39 медалей на Кубку світу з підводного плавання(2)

Збірна України завоювала 39 медалей на Кубку світу з підводного плавання

Українські спортсмени посіли друге загальнокомандне місце. Информационное агентство УНИАН

Коростенські каратисти стали другими в прем'єр-лізі Sen-Bin Cup «Karate Open 2017»(2)

Коростенські каратисти стали другими в прем

Клуб «Скала» з Коростеня, Житомирської області зайняв друге загальнокомандне місце на турнірі Прем'єр-ліги Sen-Bin Cup «Karate Open 2017», який минулими вихідними відбувся у Києві. У доробку наших каратистів 6 золотих...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ковельські веслувальники вдало виступили на чемпіонаті України(2)

прийняло участь понад 300 спортсменів зі всіх куточків України, - повідомляє Ковельська міська федерація каное. Команда Волинської області виборола ІV загальнокомандне місце серед областей-учасниць. Ковельські веслувальники, як зазвичай, показали хороший рівень підготовки, високий спортивний результат та зробили вагомий внесок у...Новини Ковель

У Новограді-Волинському вперше відбулося обласне змагання з авіамодельного спорту(2)

6 класу НВК, Долінка Кирила, учня 9 класу, ЗОШ № 5 під керівництвом керівника гуртка Старікова Олега Ілліча зайняли ІІ загальнокомандне місце. Абсолютне І місце в класі радіокерованих пілотажних моделей зайняв Грималюк Ілля, а Долінко Кирил — ІІІ місце в...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Українських кікбоксерів після тріумфальної перемоги зустріли в Києві(2)

будуть преміальні кошти", – зазначив президент Федерації кікбоксингу України Олег Мандзюк. У 2017 році українська збірна з кікбоксингу посіла третє загальнокомандне місце. +Відео...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українець нокаутом виборов перемогу на Кубку світу з кікбоксингу(2)

призерами світової першості в Угорщині. Так, здобуті українськими спортсменами "золото" і дві "бронзи" допомогли збірній посісти на Кубку світу перше загальнокомандне місце в розділі К-1 "лоу-кік", обійшовши команди Росії, Польщі, Сербії.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонат Європи з боротьби. Досягнення тернополянки та збірної команди України(2)

Чемпіонат Європи з боротьби. Досягнення тернополянки та збірної команди України

одного балу, який турецька суперниця виборола в останні 10 секунд сутички. Збірна України дівчат, у підсумку набравши 78 очок, виборола перше загальнокомандне місце і завоювала титул чемпіонів Європи-2017. Друге місце посіла турецька команда – 72 очки, треті росіяни – 69 очок,...Вольная борьба, греко-римская борьба, самбо, дзюдо, сумо.

Українська збірна тріумфально виступила на чемпіонаті Європи з карате(2)

спільноті карате знають усі. Загалом же українці на чемпіонаті Європи здобули шість нагород, дві з яких золоті, і посіли четверте загальнокомандне місце. Оскільки віднедавна карате стало олімпійським видом спорту, перед Україною вимальовуються непогані перспективи на медалі в Токіо 2020 року.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Херсонські спортсмени з гирьового хортингу - треті в Україні

Збірна команда Херсонської області впевнено завоювала 3 загальнокомандне місце, пропустивши вперед Харківську та Черкаську області.Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Херсонські дзюдоїсти взяли участь у спортивному турнірі

Додамо,що за підсумками змагань перше загальнокомандне місце виборола команда ДЮСШ м.Снігурівка.Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Сумський державний педагогічний університет імені А.С.

Імя Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Информационный портал "Всi Суми"

Українські паралімпійці впевнено лідирують на ЧС з лижних гонок та біатлону: красиве відео(2)

найближчі переслідувачі німці мають в своєму доробку всього 4 медалі. А спортсмени з Канади та Білорусь ділять між собою третє загальнокомандне місце з однією медаллю в скарбничці. Кадрами неймовірної сили духу поділився у своєму Facebook Національний паралімпійський комітет України.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Рівненщина виборола спортивну першість

За підсумками п'ятих Спортивних ігор школярів України 2016 року, Рівненщина зайняла перше загальнокомандне місце у своїй групі.ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"