• Абу-Дабі . • гонка . • пілоти . • сезон . • фініш

Персоны

загальний залік

Формула-1.

Пройшло 34 роки з чемпіонства його батька Кеке і вони пишуть історію. Sportanalytic.com | спортивні новини

Кропивницький: фахівці Служби порятунку вибороли «бронзу»

У загальному заліку з панкратіону наша команда посіла третє місце. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Найдорожче авто світу продають за 56 млн доларів (+ФОТО)

У Великобританії продається Ferrari 250 GTO 1962 року випуску. Формула 1 - новости чемпионата

Юні ковельські веслувальники завершили сезон(2)

Серед дівчат молодшої вікової категорії І місце виборола Калитюк Василина. Новини Ковель

Ковельчани вдало веслували на «XV Львівській Міжнародній регаті»(2)

Калитюк Василина подолала 500 та 200 метрові дистанції з другим результатом. Новини Ковель

Ферстаппен: Я закрив двері просто перед носом Хемілтона(2)

Пілот Red Bull Макс Ферстаппен розповів про боротьбу на трасі з Льюїсом Хемілтоном. Формула 1 - новости чемпионата

Росберг виграв гонку в Японії, далі - Ферстаппен і Хемілтон(2)

Ніко Росберг першим перетнув фінішну стрічку на автодромі "Сузука". 1. Ніко Росберг (Mercedes)2. Формула 1 - новости чемпионата

Формула 1: Red Bull зупинив домінування Mercedes(2)

На третю сходинку попри невдачу на старті прорвався Росберг. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Житомирська команда «КРОШУ» посіла друге місце у змаганнях з веслування на човнах-драконах(2)

Наш результат - це заслуга кожного з нашої команди, ми були наче годинниковий механізм. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Вінницький депутат привіз «золото» з Чемпіонату Європи(2)

Вінницький депутат привіз «золото» з Чемпіонату Європи

Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної ради. Винница.info | Новости Винницы

Формула-1. Росберг виграв Гран-прі Сінгапуру і повернувся на перше місце в загальному заліку(2)

Німецький пілот випереджає британця Льюїса Хемілтона в генеральній класифікації на вісім очок. Информационное агентство УНИАН

Українці фінішували першими на шаховій Олімпіаді(2)

Чоловіча збірна, яка здобула срібні нагороди, та жіноча збірна, яка фінішувала третьою, в загальному заліку разом набрали 37 очок, що дозволило їм розміститися на першому місці та вибороти престижний Кубок Гапріндашвілі. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Наші на Паралімпіаді в Ріо: є рекордне золото, срібло і бронза(2)

50-ту у загальному заліку і 19-ту золоту нагороду приніс Україні легкоатлет Ігор Цвєтов 9 канал (Днепропетровск)

Формула-1. Росберг покарав Хемілтона за сонний старт в Італії (ФОТО)(2)

Ніко Росберг використав буксування Льюїса Хемілтона на старті і максимально наблизився до британця в загальному заліку. Sportanalytic.com | спортивні новини

Анонс Гран Прі Італії-2016 від "Ф-1 Аналітик"(2)

Сподіваємось, що й інтрига протримається якомога довше. Формула 1 - новости чемпионата

Хемілтон: Досі не вірю, що вдалося зійти на подіум(2)

Нагадаємо, Хемілтон залишається лідером загального заліку. Формула 1 - новости чемпионата