загальний залік

Джіро д'Італія.

Доменіко Поццовіво (Італія, Bahrain Merida) - той же час6. Sportanalytic.com | спортивні новини

Саймон Йейтс (Великобританія, Mitchelton-Scott)Загальний залік:1. Sportanalytic.com | спортивні новини

В Італії продовжується 101-а Джіро д'Італія. Sportanalytic.com | спортивні новини

Збірна України здобула перше місце у загальному заліку Всесвітньої Гімназіади у Марокко

Українські школяри, які брали участь у змаганнях вперше за 10 років, здобули 112 медалей, серед них 39 золотих! Информационное агентство УНИАН

Ковельські веслувальники успішно виступили на Кубку України.

Олександр Яцюк тричі піднявся на пєдистал, здобувши впевнену перемогу на дистанції 1000 метрів в каное-одиночці, та дві срібні нагороди на дистанції 500 та 200 метрів. Новини Ковель

Хемілтон: Перемога в Баку не збільшує мої шанси на титул

розуміє, що попереду ще багато боротьби. "Я не відчуваю того, що ця перемога дала мені надію на завоювання титулу. Очолювати загальний залік здорово, але якщо ми продовжимо виступати в тому ж ключі, то нам потрібні будуть такі складні гонки, як...Формула 1 - новости чемпионата

Як Боттас проколов колесо і втратив перемогу в Азербайджані-2018 (ВІДЕО)

пілот зненацька проколов своє колесо і був змушений зійти з дистанції.Так перемога дісталася Льюїсу Хемілтону, котрий вперше у сезоні очолив загальний залік.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Гран Прі Азербайджану-2018. Повна гонка (ВІДЕО)...Формула 1 - новости чемпионата

Ліга 1. 35 тур.

Вища у таблиці команда перемогла у відкритті чергового французького туру. Sportanalytic.com | спортивні новини

Анонс Гран Прі Азербайджану-2018 від "Ф-1 Аналітик"

Поки ситуація у чемпіонаті складається зовсім не однозначна. Формула 1 - новости чемпионата

Кропивницький: рятувальники взяли участь у змаганнях з армреслінгу

У змаганнях брали участь найміцніші чоловіки у складі шести команд силових відомств Кіровоградщини. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Формула-1.

Себастьян Феттель знову залишив Льюїса Хемілтона позаду і трохи наростив власну перевагу у загальному заліку. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ще один відомий біатлоніст завершив кар'єру

Чотириразовий олімпійський чемпіон з біатлону Еміль Хегле Свендсен оголосив про завершення спортивної кар'єри. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Бйорндален завершив кар'єру: що треба знати про короля біатлону

Роман з успішною білоруською біатлоністкою Дар'єю Домрачевою Бйорндалену приписували вже давно. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Жива легенда біатлону Бйорндален завершив кар'єру

золотих, чотири срібні та одну бронзову, а також 20 разів норвежець ставав першим на чемпіонатах світу та шість разів вигравав загальний залік Кубку світу. Крім того, йому належить рекорд за кількістю перемог на етапах Кубку світу – 95. Разом із...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих