загальний залік

Формула-1.

Пілот "Мерседес" Льюїс Хемілтон одержав перемогу у гонці в нічному Сингапурі. Sportanalytic.com | спортивні новини

Хемілтон виграв Гран-прі Італії і вперше в сезоні очолив загальний залік Формули-1

Британець, який напередодні в Монці переміг і в кваліфікації, легко виграв саму гонку. Информационное агентство УНИАН

Команда України зайняла 6-те місце на Універсіаді

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Фехтувальник Чучукало і тхэквондістка Ромолданова здобули ще два "золота" Універсіади для збірної України

На рахунку нашої команди вже п'ять медалей вищої проби і 5-е місце в загальному заліку студентських Ігор. Информационное агентство УНИАН

Український десятиборець має всі шанси на перемогу в Чемпіонаті світу

Представник України Олексій Касьянов після першого дня змагань був сьомим у загальному заліку. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Феттель підвів підсумки першої половини сезону

Пілот Ferrari Себастьян Феттель вважає першу частину року доволі хорошою. Формула 1 - новости чемпионата

Феттель: У "Феррарі" поки виходить відмінний сезон

Лідер сезону у Формулі-1 Себастьян Феттель поки задоволений ходом чемпіонату. Sportanalytic.com | спортивні новини

Хорнер: Восени Red Bull має перемагати Ferrari

Керівник Red Bull Крістіан Хорнер має амбітні плани на другу частину сезону. Формула 1 - новости чемпионата

Тур де Франс. 9 етап. Уран виграв спринт, Фрум - у лідерах(2)

Сьогодні гонщики проїхали перший високогірний етап і переможець знову визначався завдяки фотофінішу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Тур де Франс. 4 етап. Демар виграв, Томас тримає майку, підйом Гривка(2)

Андрій Гривко (Україна, Astana Pro Team) - 2,04ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тур де Франс. Sportanalytic.com | спортивні новини

Тур де Франс. 3 етап. Саган виграв фініш, Гривко опускається нижче(2)

На заводі Kromberg & Schubert у Житомирі відбувся Літній кубок з шахів(2)

На заводі Kromberg & Schubert у Житомирі відбувся Літній кубок з шахів

Всі переможці отримали призи від "Кромберг енд Шуберт Україна". Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира