На Кіровоградщині проходять обласні змагання з пожежно-прикладного спорту

Пожежно-прикладний спорт це не лише можливість продемонструвати рівень фізичної підготовки рятувальників. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Представник Mercedes тріумфально виграв гран-прі Формули-1

Льюїс Хемілтон може знову приміряти корону вже на наступному гран-прі. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Збірна України з ушу завоювала 5 медалей на чемпіонаті світу

Наша команда посіла 12-те місце у загальному заліку. Информационное агентство УНИАН

Феттель: Я все ще можу стати чемпіоном(2)

Пілот Ferrari Себастьян Феттель все ще вірить у свої сили. Формула 1 - новости чемпионата

Бульє: Наступного року McLaren побореться за топ-трійку(2)

Керівник McLaren Ерік Бульє має надію на прогрес команди наступного сезону. Формула 1 - новости чемпионата

Лауда: Ніколи б не зробив так, як Феттель(2)

Невиконавчий директор Mercedes Нікі Лауда розкритикував поведінку Себастьяна Феттеля на старті у Сингапурі. Формула 1 - новости чемпионата

Формула-1. Хемілтон виграв гонку в Сингапурі, Феттель вилетів на старті(2)

Пілот "Мерседес" Льюїс Хемілтон одержав перемогу у гонці в нічному Сингапурі. Sportanalytic.com | спортивні новини

У Кропивницькому рятувальники здобули перемогу в комплексних змаганнях(2)

У Кропивницькому рятувальники здобули перемогу в комплексних змаганнях

У змаганнях брали участь три команди силових структур Кіровоградської області. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Хмари диму і море адреналіну: у Києві відбулися суперзмагання з дрифту(2)

Однак українські чоловіки вчинили не по-джентльменськи і на подіум Кароліну не пустили. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Хемілтон виграв Гран-прі Італії і вперше в сезоні очолив загальний залік Формули-1(2)

Британець, який напередодні в Монці переміг і в кваліфікації, легко виграв саму гонку. Информационное агентство УНИАН

Команда України зайняла 6-те місце на Універсіаді(2)

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Фехтувальник Чучукало і тхэквондістка Ромолданова здобули ще два "золота" Універсіади для збірної України(2)

На рахунку нашої команди вже п'ять медалей вищої проби і 5-е місце в загальному заліку студентських Ігор. Информационное агентство УНИАН

Український десятиборець має всі шанси на перемогу в Чемпіонаті світу(2)

Представник України Олексій Касьянов після першого дня змагань був сьомим у загальному заліку. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Феттель підвів підсумки першої половини сезону(2)

Пілот Ferrari Себастьян Феттель вважає першу частину року доволі хорошою. Формула 1 - новости чемпионата

Феттель: У ”Феррарі” поки виходить відмінний сезон(2)

Лідер сезону у Формулі-1 Себастьян Феттель поки задоволений ходом чемпіонату. Sportanalytic.com | спортивні новини

Хорнер: Восени Red Bull має перемагати Ferrari(2)

Керівник Red Bull Крістіан Хорнер має амбітні плани на другу частину сезону. Формула 1 - новости чемпионата