загальний залік

Джіро д'Італія.(2)

Джованні Вісконті (Італія, Bahrain Merida)Загальний залік:1. Sportanalytic.com | спортивні новини

Снайперська війна набирає обертів

Як повідомлялося раніше, бойовики готуються до «зеленки» і до активізації військового протистояння. Хроника мировых событий

Джіро д'Італія.

Перемогу на ньому здобув колумбійський гонщик Фернандо Гавірія з команди Quick-Step Floors. Sportanalytic.com | спортивні новини

Фернандо Гавірія (Колумбія, Quick-Step Floors) - 14.45,162. Sportanalytic.com | спортивні новини

етапі ювілейного Джіро. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Він зумів перегнати Роберто Феррарі та Яспера Стюйвена. Завдяки бонусним секундам Грайпель очолив також загальний залік, на 4 секунди випереджаючи Лукаса Постльбергера, переможця першого етапу.Етап 2Ольбія - Тортолі221 км1. Андре Грайпель (Німеччина, Lotto Soudal)...Sportanalytic.com | спортивні новини

Ковельські веслувальники достойно виступила у Дніпрі

Каное-двійка в запливі 1000 м у складі Олександра Гушинця і Павла Семенюка показала другий результат. Новини Ковель

Маркес виграв Гран-прі Америки MotoGP

Лідером загального заліку після цієї гонки став Валентино Россі Информационное агентство УНИАН

MotoGP. Маркес переміг Россі на Гран Прі Америки

Чинний чемпіон світу Марк Маркес виграв гонку на автодромі в Остіні. Другим фінішував легендарний Валентіно Россі, а третім став Дані Педроса. Формула 1 - новости чемпионата

Себастьян Феттель здобув другу перемогу в сезоні

Отож Феттель переміг і у загальному заліку тепер виграє у Хемілтона, який фінішував другим. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Феттель переміг у Бахрейні, Хемілтон і Боттас серйозно відстали

Пілот "Феррарі" Себастьян Феттель став переможцем гонки у Бахрейні. Формула 1 - новости чемпионата

Верняєв виграв Кубок світу зі спортивної гімнастики у багатоборстві

Українець переміг на змаганнях у Лондоні і в загальному заліку КС. Информационное агентство УНИАН

Українка Анастасія Лисенко завоювала три срібні нагороди чемпіонату Європи з важкої атлетики

Анастасія Лисенко посіла друге місце у ривку, поштовху та загальному заліку Информационное агентство УНИАН

Збірна України завоювала 6 золотих медалей і посіла 2-е місце в загальному заліку ЧЄ зі стрільби(2)

Наші стрілки програли за загальною кількістю нагород лише збірній Росії. Информационное агентство УНИАН