забитий м'яч

Чого чекати від матчу Україна - Туреччина

Але набагато більше прихильників нашої національної команди переглядатимуть матч вдома. Sportanalytic.com | спортивні новини

РФПЛ. 8 тур.

"Анжи" після п'яти поразок поспіль нарешті переміг. Sportanalytic.com | спортивні новини

Коноплянку відзначили у Бундеслізі (ФОТО)

Коноплянка потрапив до символічної збірної 1-го туру Бундесліги. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Нагадаємо, у матчі з "РБ Лейпциг" на рахунку українця забитий м'яч.А вже за тиждень наша збірна влаштовує табір для підготовки до матчів відбору ЧС-2018.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Бундесліга. Розкішний гол Коноплянки...Sportanalytic.com | спортивні новини

Житомирські ветерани ФК «Полісся» розійшлись бойовою нічиєю 2:2 із вінницькою «Нивою»

Взяли своїх дітей, родичів і прийшли подивитися на легенд житомирського і вінницького футболу. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Мальтою по яйцях, або чому Шевченку треба мати совість

А Мальта - молодці, хлопці заслужили свою хвилинку слави. Sportanalytic.com | спортивні новини

”Зорі” допоможе в єврокубках досвідчений захисник(2)

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Як гроші виграють трофеї, або що сталось у Стокгольмі(2)

А от в "Манчестер Юнайтед" трохи інша філософія. Sportanalytic.com | спортивні новини

Шевченко: Добре, що в УПЛ немає інтриги(2)

Наставник збірної України Андрій Шевченко розповів про фінал Кубка та кінець сезону. Sportanalytic.com | спортивні новини

Серія А. 36 тур. ”Наполі” громить ”Торіно”, ”Фіорентина” перестріляла ”Лаціо”(2)

Римський клуб після цього спромігся всього лише на один гол. Sportanalytic.com | спортивні новини

Серія А. 36 тур. ”Фіорентина” перестріляла ”Лаціо”(2)

”Олімпік” переграв ”Динамо”, ”Зоря” сильніша за ”Олександрію”(2)

Донецький "Олімпік" вдома несподівано обіграв київське "Динамо". Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга Європи. МЮ втратив перемогу, Коноплянка і Малиновський програли (2)

"Андерлехт" вдома врятувався проти "Манчестер Юнайтед" завдяки забитому м'ячу наприкінці матчу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів. ”Баварія” - ”Реал”. Анонс, суддя, трансляція(2)

Сьогодні мюнхенська "Баварія" прийме мадридський "Реал" в рамках чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Sportanalytic.com | спортивні новини

Екс-динамівець відзначився черговим м'ячем у Європі (ВІДЕО)(2)

Фаворов відзначився забитим м'ячем у грі першості проти "Роскільде". Sportanalytic.com | спортивні новини

Кубок Франції. ”Генгам” здолав ”Фрежюс”(2)

поєдинок між "Фрюжесом" та "Генгамом". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Останні, до слова, зуміли здобути мінімальну перемогу. Долю цього матчу вирішив єдиний забитий м'яч Александра Менді на початку другого тайму.Кубок Франції. Чвертьфінал"Фрюжес" - "Генгам" 0:1Гол: Менді, 50Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт...Sportanalytic.com | спортивні новини

Тренер Хорватії: В України великий потенціал(2)

АПЛ. ”Сандерленд” - ”Бернлі” - 0:0 (ВІДЕО)(2)

Команди вирішили обійтися без забитих м'ячів. Sportanalytic.com | спортивні новини