Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Як гроші виграють трофеї, або що сталось у Стокгольмі

А от в "Манчестер Юнайтед" трохи інша філософія. Sportanalytic.com | спортивні новини

Шевченко: Добре, що в УПЛ немає інтриги

Наставник збірної України Андрій Шевченко розповів про фінал Кубка та кінець сезону. Sportanalytic.com | спортивні новини

Серія А. 36 тур.

Римський клуб після цього спромігся всього лише на один гол. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Олімпік" переграв "Динамо", "Зоря" сильніша за "Олександрію"

Донецький "Олімпік" вдома несподівано обіграв київське "Динамо". Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга Європи. МЮ втратив перемогу, Коноплянка і Малиновський програли (2)

"Андерлехт" вдома врятувався проти "Манчестер Юнайтед" завдяки забитому м'ячу наприкінці матчу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів. ”Баварія” - ”Реал”. Анонс, суддя, трансляція(2)

Сьогодні мюнхенська "Баварія" прийме мадридський "Реал" в рамках чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Sportanalytic.com | спортивні новини

Екс-динамівець відзначився черговим м'ячем у Європі (ВІДЕО)(2)

Фаворов відзначився забитим м'ячем у грі першості проти "Роскільде". Sportanalytic.com | спортивні новини

Кубок Франції. ”Генгам” здолав ”Фрежюс”(2)

поєдинок між "Фрюжесом" та "Генгамом". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Останні, до слова, зуміли здобути мінімальну перемогу. Долю цього матчу вирішив єдиний забитий м'яч Александра Менді на початку другого тайму.Кубок Франції. Чвертьфінал"Фрюжес" - "Генгам" 0:1Гол: Менді, 50Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт...Sportanalytic.com | спортивні новини

Тренер Хорватії: В України великий потенціал(2)

АПЛ. ”Сандерленд” - ”Бернлі” - 0:0 (ВІДЕО)(2)

Команди вирішили обійтися без забитих м'ячів. Sportanalytic.com | спортивні новини

Кропивницька «Зірка» зіграла із «Динамо» (2)

Кропивницька «Зірка» зіграла із «Динамо»

В цих матчах зафіксовано всього одну перемогу «Зірки» та 16 перемог «Динамо». Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Бельгійські ЗМІ - про відмінну гру Малиновського(2)

Український півзахисник бельгійського "Генка" Руслан Малиновський заслужив на високі оцінки від місцевої преси. Sportanalytic.com | спортивні новини

”Динамо” відпустило хавбека, Маркевич критикує трансфери Реброва та інші чутки дня(2)

Нападник "Динамо" Олександр Гладкий задоволений своїм переходом у "Карпати". Sportanalytic.com | спортивні новини

Гладкий сказав все, що думає про ”Динамо”(2)

Ліга Європи. ”Зеніт” - ”Андерлехт”. Анонс, суддя, трансляція(2)

"Андерлехт">Бельгійський гранд справді потішив своєю грою власних вболівальників. Sportanalytic.com | спортивні новини