забитий м'яч

Ліга Європи.

створити попереду у провансальців не вийшло, а "Атлетіко" добило "Марсель" голом Габі за хвилину до кінця основного часу зустрічі. Цей забитий м'яч і поклав крапку в цьому поєдинку, який завершився перемогою мадридського гранду, котрий здобув вже третю перемогу в цьому...Sportanalytic.com | спортивні новини

Кубок України.

Київське "Динамо" та донецький "Шахтар" вже традиційно визначать між собою переможця Кубка України. Sportanalytic.com | спортивні новини

ПСЖ виграв третій трофей в сезоні

Парі Сен-Жермен на класі розібрався з Лез Ерб'є у фінальному поєдинку Кубка Франції та здобув третій для себе трофей у сезоні 2017/18. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українець штампує голи в Бундеслізі (ВІДЕО)

Гравець "Зорі" забив гол у ворота "Шахтаря" рукою

Іурі Фрейтас відзначився забитим м'ячем з порушенням правил. Информационное агентство УНИАН

Ювентус у наддраматичному матчі з двома камбеками обіграв Інтер

Ювентус дотиснув Інтер у матчі 35 туру італійської Серії А та зберіг за собою першу позицію в чемпіонаті. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Українець забив гол у чемпіонаті Польщі (відео)

перше місце у чемпіонаті Польщі. Хобленко вийшов на поле на 46-й хвилині, а на 75-й хвилині відзначився голом. Це 2-й забитий м'яч українця за Лех. Інший українець Володимир Костевич провів на полі весь матч. Безус дублем допоміг розгромити Остенде, Кортрейк...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Фантастичний поєдинок між "Ліверпулем" та "Ромою" увійшов до історії Ліги чемпіонів

Щоправда тоді середня результативність становила 2,86 голів за матч. Информационное агентство УНИАН

Ліга чемпіонів.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Експерт пояснив, чим викликані останні успіхи "Карпат"

"Карпати" підійшли до гри з хорошим настроєм, а "Олімпік" забив лише один м'яч у чотирьох іграх. "Олімпік" награв на один забитий м'яч, але "Карпати" просто набрали хід", - сказав Головко.Нагадаємо, "Карпати" перемогли "Олімпік" в Києві і здобули четверту перемогу поспіль...Sportanalytic.com | спортивні новини

Безус поклав красивий гол зі штрафного у чемпіонаті Бельгії (ВІДЕО)

на 22 хвилині матчу.Команда Безуса, до слова, перемогла у підсумку 3:1, а Роман провів на полі увесь поєдинок.Це вже третій забитий м'яч для Безуса у цьому сезоні. Також у його активі три результативні передачі.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic.com | спортивні новини

Шепелєв: "Динамо" пощастило в грі з "Шахтарем"

Головні новини футболу 15 квітня: Коноплянка забив за Шальке у ворота Борусії Д, Манчестер Сіті Зінченка став чемпіоном Англії

який став переможним у матчі та ювілейним голом Шальке в Бундеслізі. Андрій Ярмоленко не потрапив у заявку на матч. Цей забитий м'яч став третім для українця в поточному чемпіонаті, а Шальке зміцнив свої позиції у боротьбі за друге місце в...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Онлайн-трансляція "Шахтар" - "Динамо": УПЛ, 27-й тур

Без нього середня лінія "Динамо" багато втратить у креативності. Информационное агентство УНИАН

Екс-форвард Карпат випередив Шевченка в списку бомбардирів чемпіонату України

Нападник Чорноморця Олександр Гладкий, зробивши дубль в ворота Олімпіка, обійшов Шевченка в списку найкращих бомбардирів чемпіонату України. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Роналду витрачає найменше часу на один забитий м'яч у Лізі чемпіонів

у сезоні 2017/18 в ЛЧ до 14-ти. Для цього португальскому нападнику вистачило всього 9 матчів. Він тратить найменше часу на забитий м'яч – у середньому для гола Роналду потрібна 61 хвилина, повідомляє InStat. Реал розгромно переміг Ювентус на виїзді, Роналду...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих