жіночий турнір

Бабош та Младеновіч перемогли на Australian Open у жіночому парному турнірі

Тімея Бабош та Крістіна Младеновіч стали чемпіонками парного жіночого турніру Відкритого чемпіонату Австралії. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Australian Open.

Українська тенісистка Надія Кіченок програла у чвертьфіналі міксту на Відкритому чемпіонаті Австралії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Australian Open: визначилися фіналістки жіночого турніру

На турнірі "Великого шолома" зіграні півфінальні матчі у жінок. Информационное агентство УНИАН

Найкращі покеристки 2019 року(2)

банківський рахунок на 121 161 доларів, тріумфувавши у турнірі 500 доларів No-Limit Hold'em. А кореянка Чжі Йон Кім підкорила щорічний жіночий турнір з бай-іном 1000 доларів. Чемпіонка примножила власні інвестиції у 167 разів.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

19-річна Андреєску сенсаційно виграла US Open

Канадська тенісистка Б'янка Андреєску стала переможницею жіночого турніру US Open. Sportanalytic.com | спортивні новини

Суд заборонив олімпійській чемпіонці Семені змагатися з жінками(2)

Швейцарський федеральний суд позбавив південноафриканську легкоатлетку Кастер Семеню права змагатися з жінками. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

WTA Хуахін.

Українська тенісистка Даяна Ястремська зіграє проти представниці Австралії Айли Томлянович. Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Пекін.

В столиці Китаю продовжуються великий жіночий турнір. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Друга "ракетка" України Леся Цуренко обіграла непоступливу німкеню Петковіч і зіграє в другому раунді.Леся Цуренко (Україна) -...Sportanalytic.com | спортивні новини

Анікєєв і Макаренкова стали призерами етапу Кубка світу з шашок

Представники України посіли ли 2-е місце в жіночому турнірі і третє - в чоловічому. Информационное агентство УНИАН

Шевченко пройшов з Кубком Ліги чемпіонів у центрі Києва

Фінал жіночого турніру відбудеться 24 травня на стадіоні Динамо імені Лобановського, чоловічого - 26 травня на НСК Олімпійський. Информационное агентство УНИАН

УЄФА розпочав продаж квитків на фінал жіночої Ліги чемпіонів у Києві(2)

УЄФА розпочав продаж квитків на фінал жіночої Ліги чемпіонів у Києві

Фінальний поєдинок жіночого турніру відбудеться 24 травня. Информационное агентство УНИАН

Найсмішніше із соцмереж за тиждень: Hyperloop в Україні, матюки Данилка, конфузи Олімпіади(2)

Користувач під ніком "Гіперлуп" кепкує і розпочав "розігрувати квитки на першу поїздку у гіперлупі". Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Олімпіада-2018: на нагородженні переможців з керлінгу сталась курйозна помилка(2)

Фінал жіночого турніру з керлінгу відбудеться в останній день Олімпійських Ігор - 25 лютого. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

На Олімпійських іграх-2018 українка впала при виконанні стрибка(2)

Українська фрістайлістка Тетяна Петрова впала при виконанні першого стрибка на трампліні. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ковельчанки здобули першість на змаганнях з волейболу(2)

Приємним моментом стало визначення кращого гравця турніру. Новини Ковель

Ковельська боксерка привезла бронзу з "Балкан"(2)

Титулована спортсменка боксерка Тетяна Коб повернулася до рідного міста з черговою нагородою. Новини Ковель

Чемпіонат України з шахів: все тільки починається

Найзапеклішу партію 6-го туру зіграли Юлія Осьмак і Маріца Цирюльник. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Чемпіонати України з шахів: всі лідери втратили очки

У жіночому турнірі з трьох лідерів лише Інна Гапоненко-Яновська змогла набрати півочка. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих