Новости по метке:

життєдіяльность

Відбулись відпрацювання в селищах міського типу Олександрівка та Петрове

Закріплювали сказане рятувальники традиційно роздавали застережні листівки усім, з ким спілкувались. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відпрацювали житловий масив на вул. Волкова

Усі ці правила чітко та стисло викладені у листівках, які рятувальники поширюють серед громадян під час розяснювальної роботи. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Право на працю людей з обмеженими можливостями

Підприємства самостійно здійснюють розрахунок кількості робочих місць для працевлаштування інвалідів, відповідно до нормативу, встановленого ч. 1 ст. 19 Закону № 875, і забезпечують працевлаштування інвалідів. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому діти відвідують пожежно-технічну виставку-музей

Однією з форм навчання є проведення екскурсій до пожежно-технічної виставки-музею обласного Управління ДСНС. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині вихованці дошкільного закладу відвідали пожежну частину

Діти повторили разом з рятувальниками правила безпеки та запевнили, що завжди будуть відповідальними. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому дітлахи добре знають правила безпеки

Загадки на тему безпеки також допомагають дітям краще усвідомити необхідність завжди дотримуватись правил поведінки. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині школярі отримали цікавий урок

9 листопада рятувальники Знамянського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Кіровоградській області провели для учнів місцевої загальноосвітньої школи-інтернату акцію Запобігти. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Ковелі пропонують провести конкурс бізнес-проектів

Малий і середній бізнес є основою економічного зростання як окремо взятого регіону, так і держави загалом. Новини Ковель

У Києві призначили відповідального за поводження з тваринами та надання ветдопомоги

У Києві призначили відповідального за поводження з тваринами та надання ветдопомоги

У зверненні нового керівника КП до колективу була озвучена чітка задача: систематизувати облік та впорядкувати життєдіяльність тварин в межах Києва. Информационное агентство УНИАН

Новини Сватівської ЗОШ №6

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності На початку жовтня у Сватівській ЗОШ № 6 відбувся тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності під гаслом «Безпека твого життя - у твоїх руках», у рамках якого для учнів були проведені виховні заходи, спрямовані...Общественно-информационный портал города Сватово

У Кропивницькому маленькі спортсмени позмагались у конкурсах

У Кропивницькому маленькі спортсмени позмагались у конкурсах

Далі за планом тренувальна евакуація із приміщення умовно потерпілих. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

20.10.2017(Crtl →)