Новости по метке:

електроприлади

У Кропивницькому в мікрорайоні Кущівка відбувся рейд

У Кропивницькому в мікрорайоні Кущівка відбувся рейд

побуті, які найчастіше виникають через нехтування громадянами правилами пожежної безпеки. Особливо часто побутові загоряння трапляються через коротке замикання електромережі, несправні електроприлади, куріння у ліжку в нетверезому стані та інші прояви недбалості залишені ввімкненими побутові приладі, спалювання сміття та сухої рослинності...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Рятувальники спілкувались із населенням м. Благовіщенське

Рятувальники спілкувались із населенням м. Благовіщенське

Триває цикл розяснювально-профілактичних заходів на тему поведінки у весняний період серед мешканців Кіровоградської області. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Випуск новин за 15:00: Година землі.

Польського студента, який спалив український герб депортували з України. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Мала Виска: рятувальники поширювали серед громадян знання, які врятують життя

Мала Виска: рятувальники поширювали серед громадян знання, які врятують життя

Щоб розмова закарбувалась у памяті громадян, рятувальники дали їм листівки тематичного змісту. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині провели роз'яснювальну роботу з мешканцями житлових секторів Знам'янського та Компаніївського районів

На Кіровоградщині провели роз

за справністю систем обігріву приміщень, станом побутової електромережі, навантаженістю мережі тощо. Корисна звичка, яку необхідно перейняти кожному вимикати усі можливі електроприлади з розеток перед виходом з дому. А звички курити в ліжку, тим паче у нетверезому стані, рятувальники радили позбутись...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині провели попереджувальну роботу у селах Велика Андрусівка та Подорожнє

На Кіровоградщині провели попереджувальну роботу у селах Велика Андрусівка та Подорожнє

Під час проведення інформаційно-розяснювальної роботи громадянам роздали листівки із застереженнями та правилами безпеки. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині серед мешканців смт Новоархангельська провели роз'яснювальну роботу

На Кіровоградщині серед мешканців смт Новоархангельська провели роз

прості, проте дієві правила, дотримання яких повинне увійти у звичку: перед виходом з дому вимикати усі можливі побутові газові та електроприлади, не перевантажувати електромережу, не курити в ліжку в нетверезому стані, слідкувати за справністю побутової техніки та електропроводки тощо. Особливу...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Новомиргородському районі провели профілактичні бесіди

У Новомиргородському районі провели профілактичні бесіди

званий людський фактор. Варто одного разу знехтувати простими правилами безпеки життєдіяльності, наприклад, не вимкнути, виходячи з дому, усі можливі побутові електроприлади, як саме тоді станеться загорання, що з великою ймовірністю переросте в пожежу з майновими та, на жаль, і людськими...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Вінниччині рятувальники ліквідували три пожежі у житловому секторі

На Вінниччині рятувальники ліквідували три пожежі у житловому секторі

Вiнниця.info, фото- прес-службa ГУ ДСНС Укрaїни у Вінницькій облaсті. Винница.info | Новости Винницы

У Кропивницькому на центральній площі міста провели роз'яснювальну роботу

У Кропивницькому на центральній площі міста провели роз

Не обійшли увагою і питання безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, особливо у громадських місцях. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Критичну добу ми вже проходимо, - комерційний директор "Нафтогазу"

які добровільно обмежили споживання, за рахунок того, що вже пішов газ з Європи, за рахунок різних технічних дій. Наприклад, газові електроприлади в "Укртрансгазі" було переведено на електрику, також на мазут перейшли підприємства, які генерують тепло, – зазначив представник "Нафтогазу". Вітренко...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Знам'янському районі відбулись профілактичні роз'яснювальні заходи

У Знам

Щоб правила безпечної життєдіяльності краще запамятались громадянам, вони отримали інформаційні листівки. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Нa Вінниччині протягом доби через електроприлaди тa пічне опaлення стaлося три пожежі(2)

Нa Вінниччині протягом доби через електроприлaди тa пічне опaлення стaлося три пожежі

Ймовірнa причинa пожежі - порушення прaвил технічної експлуaтaції електропобутових прилaдів. Винница.info | Новости Винницы

На Кіровоградщині провели роз’яснювальну роботу в смт Олександрівці(2)

На Кіровоградщині провели роз’яснювальну роботу в смт Олександрівці

званий людський фактор. Варто одного разу знехтувати простими правилами безпеки життєдіяльності, наприклад, не вимкнути, виходячи з дому, усі можливі побутові електроприлади як саме тоді станеться загорання, що з великою ймовірністю переросте в пожежу з майновими та, на жаль, і людськими...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Гайвороні відбувся профілактичний рейд(2)

У Гайвороні відбувся профілактичний рейд

Фахівці Служби порятунку розповіли мешканцям житлових районів м. Гайворон правила поведінки в зимовий період. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині в селищі Голованівськ відбувся рейд(2)

На Кіровоградщині в селищі Голованівськ відбувся рейд

Тому особливо наголошувалось на необхідності користуватися лише справним пічним опаленням та електронагрівальними приладами, ні в якому разі не використовувати саморобні електроприлади та у випадку виникнення несправності самостійно не ремонтувати, а довірити цю справу спеціалістам сервісних центрів. Щодо пічного опалення, господарі...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині громадянам нагадали правила безпечної життєдіяльності(2)

На Кіровоградщині громадянам нагадали правила безпечної життєдіяльності

що порушення правил використання побутових електроприладів теж нерідко стає причиною пожеж, тому ні в якому разі не можна залишати увімкнені електроприлади без нагляду та намагатися не перевантажувати електромережу. Також мешканцям порадили не залишати без догляду своїх дітей, слідкувати за тим,...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

10.02.2018(Crtl →)