Україна посідає друге місце в Європі за запасами газу - експерт

За оцінками експерта, прогнозні ресурси «блакитного» палива становлять близько 3,5 трлн куб. м. Информационное агентство УНИАН

Український агроекспорт в ЄС зріс майже на третину - до 5,5 мільярда євро

П'ятірку лідерів замикає Китай, виручка якого від аграрного експорту в ЄС станвоила 5,4 млрд євро. Информационное агентство УНИАН

На Рівненщині пройшов Кубок з міні-футболу

Його переможцем стала команда Млинівської ОТГ, на другому місці команда Малолюбашанської ОТГ, на третьому футболісти з Ярославицької громади. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Вінничанка виборола золото на Чемпіонаті України з жиму лежачи

Спочатку необхідно буде подати заявку та пройти допінг контроль», - розповіла Вінниця.info Ірина. Винница.info | Новости Винницы

Японка Кодайра виграла золото Ігор-2018 в ковзанярському спорті з олімпійським рекордом

Друге місце посіла кореянка Лі Сан Хва, а замкнула трійку призерів чешка Кароліна Ербанова. Информационное агентство УНИАН

Ліга 1. 26 тур.

"Монако" завдяки перемозі над "Діжом" втримало друге місце турнірної таблиці ще щонайменше на тиждень. Sportanalytic.com | спортивні новини

Шведка Хансдоттер стала олімпійською чемпіонкою в гірськолижному слаломі, українка Книш - 45-а

Олімпійська чемпіонка Пхенчхана-2018 в гігантському слаломі американка Мікаела Шиффрин, цього разу фінішувала на 4-му місці. Информационное агентство УНИАН