другі місця

Рівненський спідвеїст виборов друге місце на Відкритому Чемпіонаті Аргентини [ФОТО]

Сьогодні вночі рівнянин Станіслав Мельничук увійшов до історії українського спідвею. Він став першим нашим гонщиком, якому вдалось завершити на подіумі етап Відкритого Чемпіонату Аргентини. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

"Свіженькі" романи українською для зимового читання

Зимові канікули - найкращий час, аби нарешті прочитати кілька хороших товстих романів. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Ярмоленко та інші.(2)

Наводимо спеціально для вас зведену таблицю авторитетного німецького порталу Transfermarkt стосовно того, які гравці чемпіонату України найбільше втратили у ціні. Sportanalytic.com | спортивні новини

Рейтинги політиків: кого українці хотіли би бачити президентом

Зовсім трохи відстали Петро Порошенко, Андрій Садовий та Дмитро Ярош - по 14 %. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

За кого голосуватимуть українці на виборах до парламенту (Інфографіка)

Про це свідчать дані опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного у грудні цього року. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

НХЛ. "Монреаль" поступається, досягнення Ягра

В НХЛ відбулись чергові матчі регулярного сезону. Sportanalytic.com | спортивні новини

Закарпатська облрада виділила 87,8 млн грн на боротьбу з онкозахворюваннями

У структурі смертності населення області злоякісні новоутворення - на другому місці після серцево-судинної патології. Информационное агентство УНИАН

Команда з Черняхова здобула друге місце в першості з футболу в Житомирській області за 2016 рік

Гравці були нагороджені грамотами та медалями за друге місце в першості в Житомирській області з футболу 2016 року. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

10 найстильніших чоловіків 2016 року: рейтинг

Лідером рейтингу став відомий американський кантрі музикант і співак Сем Хант. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Український університет потрапив в топ-10 навчальних закладів світу за рівнем підготовки в ІТ

Кожен університет оцінювався по співвідношенню кількості приймаючих участь студентів з їх рівнем підготовки. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Алонсо: Цей рік був одним з кращих в моїй кар'єрі

Пілот McLaren Фернандо Алонсо задоволений сезоном-2016. Формула 1 - новости чемпионата

АПЛ. "Манчестер Сіті" переміг "Арсенал" у центральному матчі туру

"Манчестер Сіті" вийшов на друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії. Информационное агентство УНИАН