Новости по метке:

дошкільнята

У херсонському дитсадку малят вчили сортувати сміття

У херсонському дитсадку малят вчили сортувати сміття

уваги батьків та дітей до проблеми збереження нашої планети Земля. У межах проведених заходів під назвою «Сортуй сміття заради майбутнього», дошкільнята разом з батьками збирали макулатуру, батарейки, кришечки від пластикових пляшок. Вихованці старшої та підготовчої групи роздавали дітям та батькам...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Симптоми дитячої депресії

У дошкільнят депресія може виявлятися в постійному ниттія, в нездатності самого себе зайняти. Информационное агентство УНИАН

У Світловодську для дошкільнят рятувальники провели акцію

У Світловодську для дошкільнят рятувальники провели акцію

Шквал емоцій у дітей викликала можливість приміряти протигаз та бойовий одяг рятувальників. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький театр ляльок відправляється до Черкас

Кропивницький театр ляльок відправляється до Черкас

Натомість, для кропивницької дітвори черкаські митці підготували не менш цікаву повчальну казку Півник і Соняшник К.Мєшкова, з героями якої впродовж тижня знайомитимуть школярів та дошкільнят, а в наступні вихідні представлять виставу усім бажаючим на сцені нашого театру ляльок. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Стілець за 10 тисяч гривень з міського бюджету для директора дитсадка

суми, мабуть на цьому стільці має сидіти директор дитсадочка... Адже до подібних стільців і таких великих коштів, витрачених на придбання, дошкільнята не звикли.Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

На Ковельщині оновлена школа отримала новий статус(2)

статусі НВК. У місцевій школі навчається близько 400 учнів, - повідомляє ВРД НСТУ. 87 дітей відвідують ДНЗ. Раніше школярі та дошкільнята тіснилися в пристосованому приміщенні колишнього дитсадка, каже директор НВК села Вербка Валентина Саховська. З великим захопленням діти приступили до...Новини Ковель

Сергій Кузьменко керівникам територій: Ми відповідаємо за те, щоб кожен реалізований проект був успішним(2)

Сергій Кузьменко керівникам територій: Ми відповідаємо за те, щоб кожен реалізований проект був успішним

облдержадміністрації окреслив керівникам територій ключові завдання, які необхідно виконати у 2018 році. Перше, на що звернув увагу Сергій Кузьменко, усі дошкільнята Кіровоградщини повинні мати змогу відвідувати дитсадки. "Питання відкриття нових груп, будівництва дитячих садків або створення на базі НВК дошкільних...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Вихованці ковельських дитсадків отримали подарунки від міської влади(2)

достойно оцінили батьки, педагогічні колективи і діти. Варто додати, що уже п'ятий рік поспіль у Ковелі школярі початкових класів та дошкільнята отримують солодкі набори і від благодійного фонду народного депутата Степана Івахіва Патріоти Волині. Цей рік не став винятком. Тож...Новини Ковель

Кропивницький: Про головні завдання облдержадміністрації на 2018 рік(2)

Кропивницький: Про головні завдання облдержадміністрації на 2018 рік

Основні завдання в освіті Кіровоградщини озвучив начальник профільного управління облдержадміністрації Володимир Таборанський. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому рятувальники навчають дітей правилам безпеки(2)

У Кропивницькому рятувальники навчають дітей правилам безпеки

Особливої атмосфери додали яскраві новорічні листівки з правилами поводження у Новорічні свята, які роздали учням та педагогам рятувальники. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому посилюють роз’яснювальну роботу з дітьми щодо безпечних Новорічних та Різдвяних свят(2)

У Кропивницькому посилюють роз’яснювальну роботу з дітьми щодо безпечних Новорічних та Різдвяних свят

Щоб важливі знання добре закріпились у памяті, діти отримали від рятувальників застережні листівки. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому рятувальники застерігають дітей від необачної поведінки(2)

У Кропивницькому рятувальники застерігають дітей від необачної поведінки

Щоб важливі знання добре закріпились у памяті, діти отримали від рятувальників застережні листівки. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Рівненщині 65 дошкільнят підуть у садочки(2)

Це стало можливим завдяки відкриттю реконструйованого дитячого садочка у Франівці та двох груп для дошкільнят у новозбудованій Горбаківській школі, що у Гощанському районі. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Головний рятувальник Кіровоградщини привітав дітей із Днем Святого Миколая(2)

Головний рятувальник Кіровоградщини привітав дітей із Днем Святого Миколая

Вихованці інтернату теж підготували рятувальникам сюрприз: яскраві номери художньої самодіяльності. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Рівненщині в дитсадку з’являться додаткові місця для дошкільнят(2)

До кінця року у Гощі запрацює оновлений дошкільний заклад «Малятко». ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

14.12.2017(Crtl →)