Новости по метке:

договір

«Вода Донбасу» допугодами накрутила подвійну переплату за гіпохлорит ціною 8 мільйонів

Загальна вартість договору залишилась практичної незмінною і становить 8,27 млн грн. Про це повідомляється Сайт "Нашi грошi"

Медики Донеччини віддали котли приватнику, щоб платити за тепло у півтори рази дорожче

КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Слов’янської районної ради (Донецька обл.) за переговорною процедурою 18 жовтня уклав договір з ТОВ «Славенерго» на постачання теплової енергії в амбулаторію на вул. Карла Маркса, 4 (смт. Черкаське) протягом жовтня-грудня на суму...Сайт "Нашi грошi"

На повторних торгах з реконструкції стадіону «Спартак» житомирська фірма «скинула» мільйон та виграла тендер

ради з реконструкції стадіону «Спартак» на вулиці Князів Острозьких в Житомирі, очікує рішення від міської ради. Повідомлення про намір укласти договір із ПРБФ «Комунальник» опублікували на сайті електронних закупівель Prozorro 13 листопада. Згідно з даними Youcontrol засновником і керівником підприємства...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Юстиція закупила паперу на 700-т тисяч гривень

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області на відкритих торгах закупило папір офісний. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

Вaкaнсії нa рoбoту у медичних зaклaдaх Вінниці.

Ксерoкoпії дoкументів звіряються з oригінaлaми тa зaвіряються секретaрем кoмісії під чaс пoдaння зaяви, oригінaли пoвертaються влaснику. Винница.info | Новости Винницы

Восемь семей города Юрги получили помощь в пунктах взаимопомощи, обмена и проката

В общей сложности в семьях, воспользовавшихся прокатом, воспитывается 15 несовершеннолетних детей. Новости Кузбасса

Пов'язані фірми розіграли 4 мільйони на капремонті амбулаторії в Селидовому

Ремонт включає заміну і утеплення покрівлі, ремонт внутрішніх приміщень будівлі, роботи з благоустрою. Сайт "Нашi грошi"

Активісти змусили дніпропетровських чиновників розірвати сумнівну угоду на 21 мільйон

Про це ідеться у відповіді директора обласного департаменту ЖКГ на звернення Центру протидії корупції. «Повідомляємо, що 31 жовтня Департаментом розірвано Договір Сайт "Нашi грошi"

Знайомі фірми розіграли донецьких комунальників, накрутивши на металопрокаті 40%

ОКП «Донецьктеплокомуненерго» 7 листопада за результатами відкритих торгів уклало договір з ПП «Багатопрофільний альянс СВВ-1» щодо поставки листів сталі на загальну суму 654 тис. грн. Про це повідомляється в системі...Сайт "Нашi грошi"

Україна з січня забороняє імпорт та виробництво мазуту з вмістом сірки більше 1%

Така заборона відповідає вимогам європейського законодавства і Договору про заснування Енергетичного співтовариства, членом якого є Україна. Информационное агентство УНИАН

Селищна рада на Донбасі буде обігрівати школи вугіллям на чверть дорожчим від шкіл району

Черкаська селищна рада (Слов’янський район Донецької області) 26 жовтня за результатами відкритих торгів уклала договір з ФОП Зайцев Ростислав Володимирович щодо поставки вугілля за 1,14 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро». На жовтень-листопад...Сайт "Нашi грошi"

Нацгвардія розширює співробітництво зі Збройними силами Канади

Договір про співробітництво буде відкритим: не буде терміну, доки одна зі сторін не вирішить його розірвати. Информационное агентство УНИАН

В Покровську ФОПи зі спільним бухгалтером розіграли ремонт школи за 600 тисяч

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області 31 жовтня за результатами торгів уклала договір з ФОП Єгоріною Ларисою Олександрівною на проведення капітального ремонту школи на суму 622 тис грн. Про це повідомляється в системі...Сайт "Нашi грошi"

Оточення Святаша розіграло поставку російських автобусів на Донбас за 6 мільйонів

Гарантійний строк становить 2 роки або 100 тис. км пробігу від дня постачання. Сайт "Нашi грошi"

Комунальники Маріуполя розіграли між спаринг-партнерами закупівлю труб за півтора мільйона

Комунальне підприємство «Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» (Донецька обл.) за результатами відкритих торгів має намір укласти договір на закупівлю сталевих труб з ТОВ «Промислова група «Лідер» на загальну суму 1,43 млн грн. Про це повідомляється в системі...Сайт "Нашi грошi"

1 листопада багато років тому (Фото+відео)

містами Санкт-Петербург і Москва по залізниці, довжиною більше 600 кілометрів, пройшов перший поїзд. 1902 - Франція та Італія підписали секретний договір, котрим підтвердили угоду по Марокко і Тріполі, по якій обидві держави мали дотримуватись нейтралітету при неспровокованому нападі на одну...Информационный портал "Всi Суми"

На освітлення окружної між Гніванським і Барським шосе біля Вінниці виділили 6 мільйонів

Ремонт окружної проводиться на умовах співфінансування з державним бюджетом. Винница.info | Новости Винницы

27.10.2017(Crtl →)