дніпряни

Дніпряни вибороли три золотих медалі на III Юнацьких Олімпійських іграх

Вихованка Дніпропетровського вищого училища фізичної культури Валерія Іваненко перемогла в метанні молота. 9 канал (Днепропетровск)

Кубок Європи ФІБА.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

"Дніпро" здолав харківський "Політехнік" у напруженому матчі Суперліги

...– 28:29. Вирішальною у цьому матчі стала третя чверть, коли "Дніпро" повністю перехопив ініціативу. Сюди ще додалися помилки гостей. Тож "дніпряни" "привезли" харків’янам одразу +13 за десятихвилинку і вийшли вперед з різницею у дванадцять очок – 50:38. Та гості не...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Особисті речі митрополита Шептицького - вперше у Дніпрі (ВІДЕО)

...— зразок волосяя митрополита. Майже канонічне ім’я Андрея Шептицького широко відоме на Західній Україні. Тепер більше про митрополита дізнаються і дніпряни. Він — меценат і […]The post Особисті речі митрополита Шептицького — вперше у Дніпрі (ВІДЕО) appeared first on Сайт...9 канал (Днепропетровск)

Дніпряни рятують тварин від їхніх господарів - чи є ефективним законодавство проти живодерів? (ВІДЕО)

У травні цього року під час прогулянки дніпрянка Віра зустріла чоловіка разом зі знівеченим собакою. 9 канал (Днепропетровск)

"Черкаські Мавпи" та "Дніпро" вийшли у фінал кваліфікації Кубка Європи

33:19, 27:29) "Дніпро" – "Лавріо" 76:58 (20:13, 14:15, 20:16, 22:14) Перша гра "Дніпра" завершилася 9-очковою перевагою греків. Втім, у матчі-відповіді дніпряни добре відзахищалися, не забуваючи про атаки. Тут лідерами стали Олександр Мішула, який набрав 21 очко і Станіслав Тимофієнко (15...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Яка ціна держави для дніпрян?

У рамках проекту "Ціна держави" на Європейському бульварі встановили тематичну виставку. 9 канал (Днепропетровск)

Дорогий новачок Динамо оформив дубль у Маріуполі

за інформацією ЗМІ Динамо придбало Супрягу у CК Дніпро-1 за 6 мільйонів євро та 50% від суми наступного продажу. Щоправда дніпряни отримають гроші лише після перепродажу футболіста.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Впевнена перемога "Черкаських Мавп" та програш "Дніпра": результати першого дня Єврокубку

в Єврокубки після 10-річної перерви. "Дніпро" не змогло повторити тріумф "Черкаських Мавп", але показало гідну гру. Після першої половини зустрічі дніпряни пішли на велику перерву у якості лідера (5 очок переваги). Перед заключному чвертю греки мали лише одне очко переваги...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих