дистанція

Ковельські каноїсти достойно виступили на чемпіонаті України

Серед юніорів на дистанції 1000 м. відзначились Семенюк Павло в дуеті з Павлом Борсуком, які фінішували третіми, Гушинець Олександр в каное-одиночці виборов бронзу та в каное-четвірці ще три бронзові медалі в скарбничку принесли Гочачко Влад, Гузь Андрій та Перевознюк Едуард.Новини Ковель

Прокуратура передала до суду справу незаконних лісорубів

Також аналогічні обвинувальні акти направлено до суду прокурорами Новоукраїнської та Олександрійської місцевої прокуратури. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

В'ячеслав Єрьомін перевірив роботу залізничного вузла Подільськ

В

Перед цим директор філії разом із своїми заступниками та начальниками служб перевірили роботу всього залізничного вузла. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Гоночний директор FIA розкритикував претензії Феттеля

Я можу припустити, про що саме говорить Феттель, але оптимальна траєкторія буде найкоротшою. Формула 1 - новости чемпионата

Ковельські веслувальники успішно виступили на Кубку України.

Олександр Яцюк тричі піднявся на пєдистал, здобувши впевнену перемогу на дистанції 1000 метрів в каное-одиночці, та дві срібні нагороди на дистанції 500 та 200 метрів. Новини Ковель

Українець штампує голи в Бундеслізі (ВІДЕО)

У Ковелі відбулося грандіозне спортивне свято

Окрім цього, організатори забігів подбали про вболівальників. Новини Ковель

Українці виграли дві медалі на старті командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби

Чоловіча команда стала срібними призерами зі спортивної ходьби на 50 км, а жіноча на цій же дистанції виграла бронзу. Информационное агентство УНИАН

У рамках Ковельського півмарафону відбудеться забіг матусь з візочками

Реєстрація для матусь тут: http://new.kovelsport.com.ua/kovel-half-marathon/ Нагадаємо, 6 травня у місті Ковель відбудеться XIII Ковельський Міжнародний пробіг з нагоди 90ї річниці з дня першого маршу пробігу на Волині,в рамках якого відбудеться Чемпіонат України з півмарафону VII KOVEL HALFMARATНON-2018. Новини Ковель

Біговий клуб "Start Dnipro" святкує другу річницю (ВІДЕО)

На честь цієї події на території парку "Лавина" і Тунельної балки влаштували "Sport day" - свято для всіх поціновувачів здорового способу життя. 9 канал (Днепропетровск)