дистанція

Понад 4 тисячі вінничан пробіглися центром міста

Сьогодні відкриття святa тa стaрт зaбігу відбулись нa площі Стусa. Винница.info | Новости Винницы

Українські спортсменки тріумфували на етапі Кубку світу

Українські байдарочниці Марія Кічасова та Анастасія Горлова здобули золоті нагороди на дистанції 200 метрів у фіналі етапу Кубка світу. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Трамп перетворив саміт НАТО на урок із ведення військового бюджету, - німецький журналіст

"аби не злити Трампа", проте, судячи з поведінки американського президента, цей план виявився провальним. За версією журналіста, "після перемоги Трампа дистанція між Європою і США відчутно збільшилася – і тепер їх розділяє не лише океан".Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кропивницький: спортсмени Службу порятунку здобули перемогу в змаганнях з легкоатлетичного кросу

У загальнокомандному заліку команда Управління ДСНС у Кіровоградській області здобула золото. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

В'ячеслав Єрьомін оглянув господарства Херсонського залізничного вузла

В

Чим ефективніше працюватиме підприємство, тим вищим буде рівень дохідності та заробітної плати. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Українка Костевич виграла срібло Кубка світу зі стрільби

Наша спортсменка посіла 2-е місце у стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів. Информационное агентство УНИАН

Житомиряни виграли чемпіонат України з триатлону в естафеті-мікст

Житомиряни взяли участь у відкритому чемпіонаті України з триатлону на спринтерській дистанції та в естафетах мікст, який відбувся Дніпрі 19-21 травня. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

28 травня у Дніпрі пройде бігова подія міста INTERPIPE Dnipro Half Marathon 2017(КОМЕНТАР)

в рамках якої відбудеться благодійний забіг "Переможці" на дистанції 2 км з метою зібрати кошти на придбання спортивних протезів для ветеранів АТО 9 канал (Днепропетровск)

У травні Вінниця біжить від книжки до парку

Тож досить сидіти на дивані і читати про «Вінниця біжить» у новинах. Винница.info | Новости Винницы

Чим корисні прогнози на футбол від експертів

Надто вже нереальні цифри мають насторожити і їх краще зайвий раз перевірити. Sportanalytic.com | спортивні новини

У Рівному обрали переможця конкурсу на місце заступника голови Рівненської ОДА

Три етапи конкурсного відбору треба пережити кандидатам на посаду заступника голови Рівненської ОДА. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Двигун Боттаса згорів просто під час гонки в Іспанії-2017 (ВІДЕО)

Пілот Mercedes Валттері Боттас не зміг завершити гонку в Іспанії через проблеми з мотором. Формула 1 - новости чемпионата

Оксана Забужко: Якби ми вчились так, як треба.

"Розвалена освіта - то, на довгу дистанцію, куди серйозніша загроза для країни, ніж розвалена армія", - Оксана Забужко, спеціально для DW. Deutsche Welle - DW-WORLD.DE/Russian