Новости по метке:

громадський

Громадський бюджет: для рівненських пенсіонерів облаштують музичний ретромайданчик?

Облаштувати музичний ретромайданчик із зоною відпочинку для пенсіонерів, ветеранів, людей похилого віку та інших категорій з виконанням українських та народних пісень хочуть у Рівному. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Громадський бюджет: у центрі Рівного можуть з'явитися вуличні меблі

Створити локацію у центрі міста з дизайнерськими вуличними меблями, велостоянкою та можливістю проводити біля них різноманітні заходи хочуть у Рівному. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Громадський бюджет: рівняни хочуть відновити парк на пагорбі Слави

Відновити знищений природний ландшафт і зелені насадження на ділянці у парку на пагорбі Слави хочуть у Рівному за кошти громадського бюджету. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Громадський бюджет: чи з'явиться у Рівному дитячий тренажерний зал?

Зал, оснащений спеціально сконструйованими тренажерами для дітей раннього та шкільного віку пропонують обладнати в Рівному. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Громадський бюджет: у Рівному хочуть облаштувати публічний простір за 1 мільйон 245 тисяч гривень

Облаштувати публічний простір на території парку «Пагорб Слави» пропонують у Рівному за кошти громадського бюджету. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Громадський бюджет: у Рівному пішохідні переходи пропонують освітити за допомогою сонячних батарей

Підсвітити нерегульовані пішохідні переходи у темну пору доби за допомогою сонячних панелей пропонують у Рівному на вулиці Київській. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Громадський бюджет: у Рівному може з'явитися урбан парк

Облаштувати сучасний урбан парк із стрільбольною площадкою хочуть у Рівному поблизу річки Усті в районі «Гідропарку». ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Эксперты: РФ испытала на США оружие массового поражения

Стоит сразу уточнить, что под оружием массового поражения эксперт имеет в виду атаки со стороны российских ИнформВест

На Дніпропетровщині виявлено автомобіль з арсеналом боєприпасів

На Дніпропетровщині виявлено автомобіль з арсеналом боєприпасів

На Дніпропетровщині після стрілянини в громадському місці виявлено автомобіль з арсеналом боєприпасів. Информационное агентство УНИАН

Подозреваемая в расстреле милиционеров Заверуха выйдет на свободу

Бывшая доброволец Айдара Вита Заверуха, задержанная по подозрению в убийстве двух милиционеров в Киеве, выйдет из-под стражи 1 октября. Об этом сообщает Громадське. "Подозреваемая в причастности к убийству двух милиционеров и нападении на АЗС бывшая доброволец "Айдара" Вита Заверуха 1 октября...Новости Украины и мира сегодня. Новости дня - bigmir)net

01.10.2016(Crtl →)