Новости по метке:

господарювання

Херсонські громади опинилися в аутсайдерах?

має доглянуті місцеві дороги. Успішних практик співробітництва достатньо.Не застосовувати сьогодні такий важливий інструмент, як співробітництво громад, є завідомо програшним варіантом господарювання, — прокоментував дані моніторингу В’ячеслав Негода, перший заступник міністра.Він також нагадав про державне стимулювання співробітництва територіальних громад.Анатолій НІКОЛАЄВ «Новий...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

"Нелегальні трудові" штрафи на Сумщині

"Нелегальні трудові" штрафи на Сумщині

кварталі 2017 року збільшили розмір заробітної плати до рівня мінімальної та більше. Працівниками фіскальної служби Сумської області виявлено у субєктів господарювання 425 неоформлених найманих осіб, з якими укладено трудові угоди. Додаткові надходження склали 451,3 тис. гривень. Крім цього, якщо на...Информационный портал "Всi Суми"

Ковельчани сплатили 12,5 мільйона гривень військового збору

національної армії торік зріс майже на третину, в ГУ ДФС у Волинській області відзначають високий рівень податкової культури волинських субєктів господарювання, котрі у своїй переважній більшості дотримуються гарантій в оплаті праці, розуміючи важливість нарахування і сплати передбачених законом податкових платежів.Новини Ковель

У Кропивницькому знову нові тарифи за водопостачання та водовідведення

У Кропивницькому знову нові тарифи за водопостачання та водовідведення

ПДВ; на послугу з централізованого водовідведення в розмірі 9,54 грн./м3 з ПДВ; - на централізоване водопостачання споживачам, які є субєктами господарювання у сфері централізованого водопостачання в розмірі 3,996 грн./м3 з ПДВ. (постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Як мешканці багатоповерхівки в Сумах зробили енергоощадне житло(2)

індивідуальний теплопункт. Вже понад місяць мешканці п'ятиповерхівки на околиці Сум живуть в оновленому будинку. Вони відмовилися від ЖЕКу і взяли господарювання у власні руки: встановили енергоощадні лампи, оновили ремонт і замінили систему опалення. За рік на ремонт будинку витратили близько...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Житомирська облрада затвердила програму соціально-економічного розвитку області на 2018 рік з кошторисом 5,7 мільярдів (2)

Житомирська облрада затвердила програму соціально-економічного розвитку області на 2018 рік з кошторисом 5,7 мільярдів

спрямують кошти державного бюджету, в тому числі - кошти Державного фонду регіонального розвитку, обласного і місцевих бюджетів, власні кошти субєктів господарювання, інвестиційні та інші кошти.Информационное агентство УНИАН

За принципової позиції прокуратури стягнуто витрати на виплату та доставку пільгових пенсій(2)

За принципової позиції прокуратури стягнуто витрати на виплату та доставку пільгових пенсій

Знамянською місцевою прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення суду про стягнення з одного із субєктів господарювання м. Світловодська заборгованості з витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за 2016 рік в сумі 200 тис грн. Так...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Черкащині поліція затримала екс-посадовця, причетного до розтрати понад 38 мільйонів гривень державних коштів. ФОТО (2)

На Черкащині поліція затримала екс-посадовця, причетного до розтрати понад 38 мільйонів гривень державних коштів. ФОТО

Одержані на банківські рахунки кошти від споживачів за надання послуг за теплопостачання в подальшому було перераховано на рахунки підконтрольних субєктів господарювання. Після того, як фігуранти справи пішли зі своїх посад, вони продовжили свою злочинну діяльність. Правоохоронці встановили, що у продовж...Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

На Кіровоградщині тривають перевірки дитячих освітніх закладів(2)

На Кіровоградщині тривають перевірки дитячих освітніх закладів

інвалідів, закладах відпочинку та оздоровлення державної і комунальної форми власності, а також приватної форми власності за наявності письмового звернення субєктів господарювання тривають позапланові перевірки стану пожежної і техногенної безпеки. Дані заходи здійснюються на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України, наказу ДСНС...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині тривають перевірки закладів освіти, охорони здоров’я та соціальної сфери(4)

інвалідів, закладах відпочинку та оздоровлення державної і комунальної форми власності, а також приватної форми власності у разі письмового звернення субєктів господарювання. Усі чинники, що можуть негативно вплинути на протипожежний стан обєктів, перевіряються з особливою увагою, а саме: стан автоматичної пожежної...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відбулася акція протесту працівників Лісового господарства (2)

схваленою Кабінетом Міністрів України 15.11.2017 року Стратегією реформування лісового господарства на період до 2022 року, якою передбачається створення новоутвореного субєкта господарювання. Це ставить під загрозу забезпечення та захист унікальних рукотворних насаджень, проведення на належному рівні заходів з підвищення продуктивності, поліпшення...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Держпраця виявила 1605 нелегальних працівників(2)

96 тис. грн. Траплялися випадки, коли роботодавці перешкоджали проведенню інспектування з питань оформлення працівників. За вказаний період на 19 субєктів господарювання накладено штраф у сумі 320 тис. грн., встановлений за таке порушення статтею 265 Кодексу законів про працю України. Держпраці...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

В одному із департаментів "Укрзалізниці" проводять обшуки - ГПУ(2)

Обшуки також проводяться за місцем проживання службовців, в офісних приміщеннях та помешканнях керівників субєктів господарювання. Информационное агентство УНИАН

На Кіровоградщині роботодавці можуть сплатити майже 400 тисяч гривень штрафу(2)

притягнення 11 посадових осіб до адмінвідповідальності згідно з ч.3 ст.41 Кодексу законів про працю України. Матеріали інспекційних відвідувань 6 субєктів господарювання передано до прокуратури з ознаками кримінального злочину, передбаченого ст.172, 173 КК України. На пятьох роботодавців накладено штраф в розмірі...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому державний виконавець підозрюється у хабарі(2)

366 (службове підроблення) та ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Зокрема, державний виконавець умисно залишив субєкту господарювання 75 тонн урожаю сої вартістю 650 тис грн, що підлягав конфіскації та реалізації на користь держави. Замість цього підозрюваний...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Закон «Про публічні закупівлі» (вступив в дію 1 квітня 2016 р.)(2)

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 9, ст.89) {Цей Закон вводиться в дію: з 1 квітня 2016 року для центральних органів виконавчої влади та замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання; з 1 серпня 2016 року для всіх замовників...Сайт "Нашi грошi"

Комунальні підприємства Кіровоградщини звітують про готовність до зими(2)

Комунальні підприємства Кіровоградщини звітують про готовність до зими

тис. тонн посипкового матеріалу, або 100% до запланованого. Також Ольга Довжук зауважила, що органами місцевого самоврядування укладено договори із субєктами господарювання різних форм власності про залучення 570 одиниць додаткової спецтехніки до розчищення від снігу населених пунктів та підїздів до них...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

В Умані затримано депутата міськради за систематичне хабарництво (2)

що вирішує питання видачі відповідних дозвільних документів, а також його пособника помічника-консультанта, які запровадили схему вимагання та отримання від субєктів господарювання неправомірної вигоди за сприяння в наданні дозволів на розміщення елементів вуличної торгівлі під час паломництва хасидів.докладніше...Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

У Кропивницькому відбулось засідання обласної комісії з питань ТЕБ(2)

У Кропивницькому відбулось засідання обласної комісії з питань ТЕБ

напрямок потребує суттєвого поліпшення. Зважаючи на мораторій на щодо здійснення продовж 2017 року планових заходів державного нагляду (контролю) стосовно субєктів господарювання, забезпечення цивільного захисту на відповідних територіях належить до повноважень місцевих державних адміністрацій, а забезпечення виконання заходів цивільного захисту на...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Nestlé в Україні: щонайменше три ключові проблеми розвитку АПК можна вирішити зараз - пресс-релиз на pr.adcontext.net(2)

студентів. Тому, імплементація програми RISE до навчального процесу буде наповнювати галузь кваліфікованими спеціалістами, які прагнуть впроваджувати у реальність принципи сталого господарювання і дотримуватись світових агроекологічних вимог виробництва. Це довгострокові цілі, а саме на них ґрунтуються принципи успішного господарювання в усьому...PR - это жизнь

14.08.2017(Crtl →)