Новости по метке:

господарювання

На Кіровоградщині перевірили стан пожежної безпеки центральної районної лікарні

На Кіровоградщині перевірили стан пожежної безпеки центральної районної лікарні

Управління ДСНС в області продовжує проводити позапланові перевірки дотримання субєктами господарювання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки у торговельних підприємствах (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних та дозволлєвих...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відбулося засідання робочої групи з перевірки об'єктів соціальної інфраструктури

У Кропивницькому відбулося засідання робочої групи з перевірки об

та дозвіллєвих закладів, дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, закладів охорони здоровя із стаціонарним лікуванням з метою зясування стану дотримання субєктами господарювання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, а також задля запобігання виникненню надзвичайних ситуацій в будівлях з масовим...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький: вiдбулася селекторна нарада ДСНС України

Кропивницький: вiдбулася селекторна нарада ДСНС України

Сергій Бакай. Під час наради були розглянуті питання про оперативне та достовірне інформування громадськості щодо результатів перевірок рівня дотримання субєктами господарювання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки у торговельних підприємствах (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних та...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кіровоградщина на 8 місці за показником декларування відходів

Кіровоградщина на 8 місці за показником декларування відходів

подання та реєстрації власниками відходів декларацій про відходи Олександр Ковтунов зауважив, що на території області зареєстровано більше 22 тисяч субєктів господарювання, які здійснюють операції у сфері поводження з відходами. З них 18600 субєктам господарювання (або 80%) необхідно подати декларацію про...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Нехтування правилами безпеки призвело до збільшення випадків травматизму на виробництві на Кіровоградщині

Нехтування правилами безпеки призвело до збільшення випадків травматизму на виробництві на Кіровоградщині

держпраці в області Олег Лисенко. Він повідомив, що з початку минулого року, порівняно з аналогічним періодом 2016 року, на субєктах господарювання області рівень загального травматизму збільшився на 55%. Так, у минулому року сталося 108 нещасних випадків, у яких було травмовано...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Як Привільненська громада співпрацює з Польщею [ВІДЕО]

Громада навіть налагоджує співробітництво з Польщею, від якої переймає досвід господарювання. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Херсонські громади опинилися в аутсайдерах?(2)

має доглянуті місцеві дороги. Успішних практик співробітництва достатньо.Не застосовувати сьогодні такий важливий інструмент, як співробітництво громад, є завідомо програшним варіантом господарювання, — прокоментував дані моніторингу В’ячеслав Негода, перший заступник міністра.Він також нагадав про державне стимулювання співробітництва територіальних громад.Анатолій НІКОЛАЄВ «Новий...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

"Нелегальні трудові" штрафи на Сумщині(2)

"Нелегальні трудові" штрафи на Сумщині

кварталі 2017 року збільшили розмір заробітної плати до рівня мінімальної та більше. Працівниками фіскальної служби Сумської області виявлено у субєктів господарювання 425 неоформлених найманих осіб, з якими укладено трудові угоди. Додаткові надходження склали 451,3 тис. гривень. Крім цього, якщо на...Информационный портал "Всi Суми"

Ковельчани сплатили 12,5 мільйона гривень військового збору(2)

національної армії торік зріс майже на третину, в ГУ ДФС у Волинській області відзначають високий рівень податкової культури волинських субєктів господарювання, котрі у своїй переважній більшості дотримуються гарантій в оплаті праці, розуміючи важливість нарахування і сплати передбачених законом податкових платежів.Новини Ковель

У Кропивницькому знову нові тарифи за водопостачання та водовідведення(2)

У Кропивницькому знову нові тарифи за водопостачання та водовідведення

ПДВ; на послугу з централізованого водовідведення в розмірі 9,54 грн./м3 з ПДВ; - на централізоване водопостачання споживачам, які є субєктами господарювання у сфері централізованого водопостачання в розмірі 3,996 грн./м3 з ПДВ. (постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Як мешканці багатоповерхівки в Сумах зробили енергоощадне житло(2)

індивідуальний теплопункт. Вже понад місяць мешканці п'ятиповерхівки на околиці Сум живуть в оновленому будинку. Вони відмовилися від ЖЕКу і взяли господарювання у власні руки: встановили енергоощадні лампи, оновили ремонт і замінили систему опалення. За рік на ремонт будинку витратили близько...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Житомирська облрада затвердила програму соціально-економічного розвитку області на 2018 рік з кошторисом 5,7 мільярдів (2)

Житомирська облрада затвердила програму соціально-економічного розвитку області на 2018 рік з кошторисом 5,7 мільярдів

спрямують кошти державного бюджету, в тому числі - кошти Державного фонду регіонального розвитку, обласного і місцевих бюджетів, власні кошти субєктів господарювання, інвестиційні та інші кошти.Информационное агентство УНИАН

За принципової позиції прокуратури стягнуто витрати на виплату та доставку пільгових пенсій(2)

За принципової позиції прокуратури стягнуто витрати на виплату та доставку пільгових пенсій

Знамянською місцевою прокуратурою забезпечено реальне виконання рішення суду про стягнення з одного із субєктів господарювання м. Світловодська заборгованості з витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за 2016 рік в сумі 200 тис грн. Так...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Черкащині поліція затримала екс-посадовця, причетного до розтрати понад 38 мільйонів гривень державних коштів. ФОТО (2)

На Черкащині поліція затримала екс-посадовця, причетного до розтрати понад 38 мільйонів гривень державних коштів. ФОТО

Одержані на банківські рахунки кошти від споживачів за надання послуг за теплопостачання в подальшому було перераховано на рахунки підконтрольних субєктів господарювання. Після того, як фігуранти справи пішли зі своїх посад, вони продовжили свою злочинну діяльність. Правоохоронці встановили, що у продовж...Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

На Кіровоградщині тривають перевірки дитячих освітніх закладів(2)

На Кіровоградщині тривають перевірки дитячих освітніх закладів

інвалідів, закладах відпочинку та оздоровлення державної і комунальної форми власності, а також приватної форми власності за наявності письмового звернення субєктів господарювання тривають позапланові перевірки стану пожежної і техногенної безпеки. Дані заходи здійснюються на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України, наказу ДСНС...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

На Кіровоградщині тривають перевірки закладів освіти, охорони здоров’я та соціальної сфери(4)

інвалідів, закладах відпочинку та оздоровлення державної і комунальної форми власності, а також приватної форми власності у разі письмового звернення субєктів господарювання. Усі чинники, що можуть негативно вплинути на протипожежний стан обєктів, перевіряються з особливою увагою, а саме: стан автоматичної пожежної...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відбулася акція протесту працівників Лісового господарства (2)

схваленою Кабінетом Міністрів України 15.11.2017 року Стратегією реформування лісового господарства на період до 2022 року, якою передбачається створення новоутвореного субєкта господарювання. Це ставить під загрозу забезпечення та захист унікальних рукотворних насаджень, проведення на належному рівні заходів з підвищення продуктивності, поліпшення...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Держпраця виявила 1605 нелегальних працівників(2)

96 тис. грн. Траплялися випадки, коли роботодавці перешкоджали проведенню інспектування з питань оформлення працівників. За вказаний період на 19 субєктів господарювання накладено штраф у сумі 320 тис. грн., встановлений за таке порушення статтею 265 Кодексу законів про працю України. Держпраці...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

В одному із департаментів "Укрзалізниці" проводять обшуки - ГПУ(2)

Обшуки також проводяться за місцем проживання службовців, в офісних приміщеннях та помешканнях керівників субєктів господарювання. Информационное агентство УНИАН

На Кіровоградщині роботодавці можуть сплатити майже 400 тисяч гривень штрафу(2)

притягнення 11 посадових осіб до адмінвідповідальності згідно з ч.3 ст.41 Кодексу законів про працю України. Матеріали інспекційних відвідувань 6 субєктів господарювання передано до прокуратури з ознаками кримінального злочину, передбаченого ст.172, 173 КК України. На пятьох роботодавців накладено штраф в розмірі...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

14.11.2017(Crtl →)