вікторії

На подходе к экватору

Поки всі дивувалися неймовірному рекорду сучасної Формули 1, коли перших сім гонок виграли сім гонщиків і лише після цього Алонсо та Веббер поповнили власний актив другими вікторіями, чемпіонат...

"Євро-2012": Україна – Франція. Історія взаємостосунків мовою цифр і фактів(2)

Збірна України досі чекає на свою першу перемогу над французами, котрі одну із своїх минулих вікторій здобули саме на "Донбас Арені".

Формула-1. Анонс Гран-Прі Монако (2)

Формула-1. Анонс Гран-Прі Монако

Себастьян Феттель Red Bull Renault 2. Фернандо Алонсо + Ferrari 1,13. Sportanalytic.com | спортивні новини

Формула-1. Анонс Гран-Прі Іспанії(2)

Формула-1. Анонс Гран-Прі Іспанії

З 2013 року Гран Прі Іспанії по черзі буде проводитись в Каталонії і Валенсії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Формула-1. Анонс Гран-Прі Бахрейну(2)

Формула-1. Анонс Гран-Прі Бахрейну

Фернандо Алонсо Ferrari 2. Філіпе Масса Ferrari + 163. Sportanalytic.com | спортивні новини

Формула-1. Анонс Гран-Прі Китаю(2)

Формула-1. Анонс Гран-Прі Китаю

Більше всього перемог в гонці здобув Льюїс Хемілтон. Sportanalytic.com | спортивні новини

Формула-1. Анонс Гран-Прі Малайзії (2)

Формула-1. Анонс Гран-Прі Малайзії

Гран-Прі Малайзії проводиться з 1999 року на трасі Сепанг. Sportanalytic.com | спортивні новини

Формула-1. Анонс Гран-Прі Австралії (2)

Формула-1. Анонс Гран-Прі Австралії

Завтра стартує перша гонка чергового сезону Формули-1. Sportanalytic.com | спортивні новини

Підсумковий турнір.Вольова перемога Бердиха над Тіпсаревичем

Чех Томаш Бердих здобув свою першу перемогу на Підсумковому турнірі в Лондоні. Sportanalytic.com | спортивні новини