вікова категорія

День музеїв: топ-10 музеїв України, які вас точно вразять

Музей сміття у Вінниці Музей родинних професій Адреса: місто Івано-Франківськ, вулиця Київська, 6а. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Шершні" здобули золото наймасштабнішого хокейного чемпіонату України

Л.", стали абсолютними переможцями Відкритого чемпіонату Києва з хокею серед юнаків 2007 року народження. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Вісім медалей Чемпіонату Європи за спортсменами з Херсонщини

клубу СК «Хваранг-ДО» представляли 7 спортсменів, які гідно виступили і завоювали медалі різної проби: Олександр Бронніков – «золото» в командному силовому тесті, вікова категорія 18–39 років; Олександр Плаксін«золото», особистий спаринг, до 75 кг, вікова категорія 16–17 років і «срібло» в командному спарингу;Єлизавета Мельникова –...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

У Запоріжжі відбудеться молодіжний турнір з гирьового спорту на кубок Андрія Первозванного

Молодь буде боротися за звання найсильнішого у трьох вікових категоріях / hramzp.ua У манежі СК Мотор Січ міста Запоріжжя 5 травня відбудеться IV турнір з гирьового спорту... Информационное агентство УНИАН

Оголошено імена переможців конкурсу "Стежками Каменяра"

Координатор проекту, співзасновник Міжнародного фонду Івана Франка Ольга Нижник оголосила переможців конкурсу. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Якщо Ви маєте потребу в кваліфікованих працівниках, зверніться до служби зайнятості

На Ваше замовлення буде організована професійна підготовка кадрів через мережу професійно-технічних навчальних закладів державної служби зайнятості. Общественно-информационный портал города Сватово

Команда керівників Одеської магістралі виборола перемогу у турнірі по футзалу ПАТ «Укрзалізниця»

І за результатами турніру переможцем стала команда-господар регіональна філія Одеська залізниця. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Володимир Корж із Шостки став «Фінансовим генієм» 2018 року в Україні

Уже шостий рік поспіль ми проводимо олімпіаду для дітей з усіх куточків України. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Юні херсонські співаки повернулись додому з перемогою

Також в номінації українська естрадна пісня соло, але у середній віковій категорії від 10 до 13 років, ІІ премію здобула наша землячка, Вероніка Коломойцева. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

У Вінниці в Центральному парку відбудеться «Забіг у повзунках»

Під пaтронaтом Відділу молоді тa туризму Вінницької міської рaди. Винница.info | Новости Винницы