«У протистоянні трьох Ка, перемагає Ка у кубі». 9 канал (Днепропетровск)

З розвагами та подарунками у Житомирі відбувся «Family fest»

Прес-служба Житомирського обласного осередку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ковельські каноїсти вдало виступили у Дніпрі

І місце, С-4 на 1000 м. та ІІ місце в С-4 на дистанції 500 м.Ковельчанин СЕМЕНЮК Сергій в складі збірної каное-четвірки став срібним призером на дистанції 200 метрів та двічі бронзовим призером чемпіонату на 500 та 1000 метрів. Новини Ковель

Юні ковельчани - за мир

Малюнок на асфальті проходив під назвою Діти Ковеля за мир! Новини Ковель

II Міжнародний дитячий кінофестиваль KidsMovieFest 2017 - пресс-релиз на pr.adcontext.net

в кінотаборах KidsMovie.Номінанти фестивалю змагались у трьох вікових категоріях та у восьми номінаціях.Лауреати ІІ Міжнародного дитячого кінофестивалю KidsMovieFest 2017 1 вікова категорія 7-10 роківНайкраща ідея фільму – Іванна Сінькевич «Залежність»За оригінальність – Матвій Лосицький «Злоайстер»Кращий жіночий ансамбль – Марина Чепурко...PR - это жизнь

У Клітчині під Житомиром 28 травня відбудеться ІІІ етап Кубку України з мотокросу

Корольова. Цьогоріч на змагання приїдуть близько 150 спортсменів з різних куточків України. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Молодь відзначила День Європи на фестивалі «Street art fest»

У номінації «Dance Fusion Show» І місце отримала команда «Ladies Dance». Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Міжнародний день музеїв відзначили на Одеській залізниці

За сьогоднішній день музей відвідало 80 дітей різних вікових категорій. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницькі школярі завітали у гості до поліцейських

На Кіровоградщині тривають профілактичні заходи загальнодержавного Тижня безпеки дорожнього руху. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Спаринг сесія з карате ВКФ

"Біле божевілля кімоно у Дніпрі". 9 канал (Днепропетровск)

Шановні кримчани, мешканці східних областей України!

Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню! Общественно-информационный портал города Сватово

У Ковелі змагались за Кубок Волині з веслування на байдарках і каное(4)

Каноїсти-юніори змагалися на дистанціях 1000 та 200 метрів. Новини Ковель

На Вінниччині вперше по Україні стартує програма оздоровлення вдів бійців АТО та їх маленьких дітей(2)

з дітьми дошкільного віку. Про це Вінниця.info розповіла директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Вінниччини Наталія Заболотна. «Це та вікова категорія, яка на сьогодні не охоплена законодавством на державному рівні. Вона випала з поля зору всіх нормативних документів. Тобто,...Винница.info | Новости Винницы

У Кропивницькому визначили переможців відкритого фестивалю (2)

У Кропивницькому визначили переможців відкритого фестивалю

Потім за результатами конкурсної програми члени журі кожної з трьох номінацій підвели підсумки та визначили переможців. Фотоинформационный портал "Fotoinform"