Новости по метке:

відкриття виставки

Першу річницю «Галереї життя» відзначили у Херсонському онкологічному диспансері

Першу річницю «Галереї життя» відзначили у Херсонському онкологічному диспансері

покликаний покращити емоційний стан пацієнтів, співробітників диспансеру і познайомити з херсонськими митцями. В рамках проекту 6 лютого в закладі відбулось відкриття виставки робіт херсонської художниці Ірини Бондаренко під назвою «Миттєвості», повідомляє сми. Персональна виставка майстрині включає 15 робіт, створених за...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

У Кропивницькому відбулося відкриття виставки Олени та Влади Козаченко

У Кропивницькому відбулося відкриття виставки Олени та Влади Козаченко

Анатолій Кімнатний завідуючий відділом Кіровоградського обласного художнього музею картинної галереї Петра Оссовського Світ і Вітчизна Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відкрилась виставка робіт клубу народних ремесел «Ниточка»

У Кропивницькому відкрилась виставка робіт клубу народних ремесел «Ниточка»

Бразилії, Японії, Кореї, Ізраїлю, Австралії, Франції, Аргентини, Канади, Росії, Білорусії, Болгарії, Польщі, Румунії. В лютому 2011 року в музеї відбулося відкриття виставки робіт майстрів Кіровоградського клубу народних ремесел «Ниточка» до Дня закоханих, на якій було представлено найрізноманітніші твори декоративно-ужиткового мистецтва.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відкрито виставку «Він пішов...», присвячену пам'яті Віктора Петракова

У Кропивницькому відкрито виставку «Він пішов...», присвячену пам

В постійній експозиції обласного художнього музею представлені предмети, передані Віктором Петраковим. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницький завітав «Український Пікасо»

У Кропивницький завітав «Український Пікасо»

Так називають народного художника України Миколу Прокопенка. Перебуваючи зі своїми роботами у Франції та Італії, місцеві художники назвали Миколу Прокопенко Українським Пікасо. Народний художник України Микола Прокопенко вчора у Кропивницькому презентував свою персональну виставку Романтика півдня. Читатйте також В Кропивницький...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

В Кропивницький привезли «Романтику півдня»

В Кропивницький привезли «Романтику півдня»

Під час відкриття виставки Микола Прокопенко дав ексклюзивне інтервю спеціально для FOTOINFORM.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відбудуться майстер-класи

У Кропивницькому відбудуться майстер-класи

предмети з особистої колекції В.В. Петракова, а також подаровані ним експонати з фондів кіровоградських музеїв та приватних зібрань. Вхід на відкриття виставки вільний 26 січня 2017 року о 16.00 в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української академічної музики Класик-проект, присвяченого памяті...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький: виставка «Зачарований ліс» у фотографіях

Кропивницький: виставка «Зачарований ліс» у фотографіях

Вчора в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки робіт Зачарований ліс.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Відома співачка вкотре вразила кардинально новим іміджем

Американська співачка Кеті Перрі з'явилася на світському заході у новому образі. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Кропивницькому відкрито виставку «Пам'яті митця»

У Кропивницькому відкрито виставку «Пам

На відкриття виставки прийшли рідні, друзі та знайомі художника.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кіровоградський обласний художній музей: Афіша 10-14 січня

Кіровоградський обласний художній музей: Афіша 10-14 січня

обласного художнього музею 12 січня 2017 року об 11.00 буде відкрито виставку памяті художника-земляка Юрія Ботнара Памяті митця. Вхід на відкриття виставки вільний 12 січня 2017 року о 14.00 буде проведено програму Українські традиції та звичаї для вихованців міського Центру...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

З’явилося відео моменту розстрілу російського посла(2)

У мережі оприлюднили момент збройного нападу на посла Росії в Туреччині Андрія Карлова. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

В музеї відкриють виставку «Замок/палац у Рівному: в світлі археологічних досліджень 2016 року»(2)

Завтра, 14 грудня, о 12 годині, в приміщенні Рівненського обласного краєзнавчого музею відбудеться відкриття виставки «Замок/палац у Рівному: в світлі археологічних досліджень 2016 року», за матеріалами, виявленими під час археологічних розкопок на місці палацу князів...ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

У Кропивницькому запрошують на зимові майстер-класи(2)

У Кропивницькому запрошують на зимові майстер-класи

факультету дизайну Кіровоградського інституту ВНЗ Університет сучасних знань Ірини Зантарії та її вихованців Сходинки - вчитель та учні. Вхід на відкриття виставки вільний 16 грудня 2016 року о 9.30 у КЗ Навчально-виховне обєднання - Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеню...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Виставка «Мій Житомир»: 12 картин із архітектурними пам’ятками сучасного міста(2)

Виставка «Мій Житомир»: 12 картин із архітектурними пам’ятками сучасного міста

майбутньому планую на основі цих робіт видати календар», — розповіла Катерини Вілкул. Як повідомляв Житомир.info, 31 жовтня у міськраді відбулося відкриття виставки робіт учасників конкурсу зі створення серії листівок «Житомир сучасний» та «Житомир 2030». Житомир.info...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

У Кропивницькому відбулось відкриття виставки Сергія та Олени Литвишків(2)

У Кропивницькому відбулось відкриття виставки Сергія та Олени Литвишків

робіт не змоги бути присутніми на відкритті своєї виставки, через погіршення самопочуття Сергія. Але завдяки підтримці знайомих та друзів художника відкриття виставки відбулося. Теплі слова підтримки та захоплення мистецтвом творчого подружжя висловила заступник голови Світловодської міської ради з питань житлово-комунального...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У День місцевого самоврядування житомирян запрошують на екскурсії до міської ради(2)

У День місцевого самоврядування житомирян запрошують на екскурсії до міської ради

Житомирської міської ради Ірина Ковальчук. Вона зазначила, що житомирян запрошують до міськради впродовж всього дня, але екскурсії розпочнуться о 13-30, відкриття виставки Георгія Мокрицького — на 14-00. Житомир.info...Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

07.12.2016(Crtl →)