Новости по метке:

відкриття виставки

У Ковелі триває виставка скульптора Олександра Грицая

також і замальовки та фото робіт автора. Представлений меморіальний знак Небесній Сотні, який митець виконував для Луцька.Кожен, хто прийшов на відкриття виставки, міг насолодитися вишуканістю класичного мистецтва та зрозуміти справжню природну красу людського тіла. Свого учня прийшов привітати Іван Панасюк,...Новини Ковель

У Кропивницькому художній музей отримав мистецькі подарунки

У Кропивницькому художній музей отримав мистецькі подарунки

притаманні художні прийоми. У нього свій спосіб композиційної побудови картини і саме це дозволяє відрізнити його творчу манеру. Під час відкриття виставки в галереї митцем було передано до фондів музею картину Травневий бузок, 2011 р. Перебуваючи в художньому музеї, під...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відкрилась виставка Олександра Охапкіна

У Кропивницькому відкрилась виставка Олександра Охапкіна

На іконах Олександра Охапкіна багато квітів, рушників та різної української атрибутики. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відкрили виставку «Закоханий у рідний край»

У Кропивницькому відкрили виставку «Закоханий у рідний край»

13 березня 2017 року в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки творів відомого художника земляка Броніслава Олександровича Домашина (1927 2000) Закоханий у рідний край, присвяченої 90 річчю з дня його народження.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому студенти відкрили виставку

У Кропивницькому студенти відкрили виставку

Зі створеного студентами, стилістично наповненого сприйняттям українського довкілля, струменить подих весни та палка любов до рідної землі України. Під час відкриття виставки студент коледжу Білик Сергій передав до фондового зібрання Бобринецького районного краєзнавчого музею ім. Миколи Смоленчука свою роботу Одвічна...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Офіційне відкриття виставки робіт учасників конкурсу на Лейпцизьку премію проектів інтегрованого розвитку міста в Україні

Подія відбудеться 2 березня 2017 року о 12:00 у Київському національному університеті будівництва та архітектури (КНУБА) за адресою м. Київ, вул. Преображенська 2 (у холі архітектурного факультету). Информационное агентство УНИАН

Святіший Патріарх Кирил і міністр культури РФ В.Р.(2)

Святіший Патріарх Кирил і міністр культури РФ В.Р.

23 лютого Святіший Патріарх Кирил і голова Російського воєнно-історичного товариства, міністр культури РФ В.Р. Патриархия.ru

У Кропивницькому відкрили виставку творів одеського художника

У Кропивницькому відкрили виставку творів одеського художника

зарубіжних, міжнародних та регіональних виставках. У фондовому зібранні музею зберігається робота Миколи Прокопенка Портрет з червоним глечиком (1988). Під час відкриття виставки творів художника в галереї Єлисаветград, митець подарував до колекції музею ще одне живописне полотно Травневий бузок (2011). А...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Першу річницю «Галереї життя» відзначили у Херсонському онкологічному диспансері

Першу річницю «Галереї життя» відзначили у Херсонському онкологічному диспансері

покликаний покращити емоційний стан пацієнтів, співробітників диспансеру і познайомити з херсонськими митцями. В рамках проекту 6 лютого в закладі відбулось відкриття виставки робіт херсонської художниці Ірини Бондаренко під назвою «Миттєвості», повідомляє сми. Персональна виставка майстрині включає 15 робіт, створених за...Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал

У Кропивницькому відбулося відкриття виставки Олени та Влади Козаченко

У Кропивницькому відбулося відкриття виставки Олени та Влади Козаченко

Анатолій Кімнатний завідуючий відділом Кіровоградського обласного художнього музею картинної галереї Петра Оссовського Світ і Вітчизна Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відкрилась виставка робіт клубу народних ремесел «Ниточка»

У Кропивницькому відкрилась виставка робіт клубу народних ремесел «Ниточка»

Бразилії, Японії, Кореї, Ізраїлю, Австралії, Франції, Аргентини, Канади, Росії, Білорусії, Болгарії, Польщі, Румунії. В лютому 2011 року в музеї відбулося відкриття виставки робіт майстрів Кіровоградського клубу народних ремесел «Ниточка» до Дня закоханих, на якій було представлено найрізноманітніші твори декоративно-ужиткового мистецтва.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відбудуться майстер-класи із образотворчого мистецтва(4)

У Кропивницькому відбудуться майстер-класи із образотворчого мистецтва

Запрошуємо на відкриття виставки всіх шанувальників народної творчості.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відкрито виставку «Він пішов...», присвячену пам’яті Віктора Петракова (2)

У Кропивницькому відкрито виставку «Він пішов...», присвячену пам’яті Віктора Петракова

В постійній експозиції обласного художнього музею представлені предмети, передані Віктором Петраковим. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницький завітав «Український Пікасо» (2)

У Кропивницький завітав «Український Пікасо»

Так називають народного художника України Миколу Прокопенка. Перебуваючи зі своїми роботами у Франції та Італії, місцеві художники назвали Миколу Прокопенко Українським Пікасо. Народний художник України Микола Прокопенко вчора у Кропивницькому презентував свою персональну виставку Романтика півдня. Читатйте також В Кропивницький...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

В Кропивницький привезли «Романтику півдня» (2)

В Кропивницький привезли «Романтику півдня»

Під час відкриття виставки Микола Прокопенко дав ексклюзивне інтервю спеціально для FOTOINFORM.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Кропивницькому відбудуться майстер-класи(2)

У Кропивницькому відбудуться майстер-класи

предмети з особистої колекції В.В. Петракова, а також подаровані ним експонати з фондів кіровоградських музеїв та приватних зібрань. Вхід на відкриття виставки вільний 26 січня 2017 року о 16.00 в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу української академічної музики Класик-проект, присвяченого памяті...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Кропивницький: виставка «Зачарований ліс» у фотографіях(2)

Кропивницький: виставка «Зачарований ліс» у фотографіях

Вчора в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки робіт Зачарований ліс.Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Відома співачка вкотре вразила кардинально новим іміджем(2)

Американська співачка Кеті Перрі з'явилася на світському заході у новому образі. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

16.01.2017(Crtl →)