вольова перемога

"Нешвілл" здобув вольову перемогу над "Анахаймом" і повів у півфінальній серії Кубка Стенлі

Вирішальну шайбу "Хижаки" закинули за дві з половиною хвилини до кінця основного часу. Информационное агентство УНИАН

Нікополь Енергія

Про подібне заявив відразу по закінченню матчу чергового туру чемпіонату України з футболу у другій лізі мер Нікополя Андрій Фисак, одноменна команда міста якого святкувала вольову перемогу 3:1 над 9 канал (Днепропетровск)

Збірна України з футзалу в кінцівці здобула вольову перемогу над Хорватією і пробилася на Євро-2018

Українські футзалісти змогли поквитатися з хорватами за програш команди Андрія Шевченка в Загребі. Информационное агентство УНИАН

Трилер "Шахтаря" і "Зорі" з вольовою перемогою (ФОТО)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: "Зоря" - "Шахтар" - 1:2 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Зорею"

Донецький "Шахтар" перемогою закрив 23 тур УПЛ. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. 29 тур.

"Атлетік" у виїзному матчі поклав на лопатки "Осасуну". Sportanalytic.com | спортивні новини

Серія А. Огляд матчів 30 туру (ВІДЕО)(2)

До вашої уваги все найкраще зі світу кальчо. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Реал” - ”Бетіс” - 2:1 (ВІДЕО)(2)

Прімера. ”Малага” - ”Бетіс” 1:2 (ВІДЕО)(2)

Севільський "Бетіс" здобув вольову перемогу перемогу в матчі проти "Малаги". Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Дубай. Світоліна здобула вольову перемогу і вийшла до 1/4 фіналу(2)

Американка Крістіна Макхейл зуміла виграти перший сет, але на більше її не вистачило. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Малага” - ”Лас-Пальмас” - 2:1 (ВІДЕО)(2)

"Малага" спромоглася на вольову перемогу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Суперліга. ”Хімік” знищив ”Миколаїв”, вольова перемога ”Будівельника”(2)

У чемпіонаті України з баскетболу відбулись нові матчі. Sportanalytic.com | спортивні новини

Серія А. Огляд матчів 18 туру (ВІДЕО)(4)

Пропонуємо переглянути найкращі моменти нового ігрового дня кальчо. Sportanalytic.com | спортивні новини

КАН-2017. Камерун став найкращою командою Африки(2)

Збірна Камеруну стала переможцем Кубка Африки 2017 року. Sportanalytic.com | спортивні новини