Хацкевич вилаяв гравців "Динамо"

Ліга Європи.

Сьогодні у Європі відбувається перший тур Ліги Європи. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів.

Сьогодні донецький "Шахтар" стартує у Лізі чемпіонів матчем проти італійського "Наполі". Sportanalytic.com | спортивні новини

Битва чемпіона України із бронзовим призером (ФОТО)

Моментів обидві команди створили небагато, зате забили аж чотири голи. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Зорею" у матчі УПЛ

Гірники пропустили першими, але відповіли "Зорі" трьома голами. Информационное агентство УНИАН

"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Вересом"(2)

"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Вересом"

Гірники забили вирішальний гол на 88-й хвилині. Информационное агентство УНИАН

"Зірка" у Кропивницькому здобула вольову перемогу над "Зорею"(2)

"Зірка" у Кропивницькому здобула вольову перемогу над "Зорею"

Всі три голи в поєдинку були забиті в першому таймі. Информационное агентство УНИАН

ITF Порторож. Стаховський виграв перший титул у році(2)

Український тенісист Сергій Стаховський виграв турнір у Словенії з призовим фондом 42 тисячі євро. Sportanalytic.com | спортивні новини

Волейбол. Жіноча збірна України виграла Євролігу(2)

Жіноча збірна України підтримала почин чоловіків і теж стала чемпіоном Євроліги. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Карпати" закрили футбольний сезон вольовою перемогою над "Зіркою"

Забивши ефектний гол після пасу п'ятою від Гладкого, львів'янин Матвієнко встановив остаточний рахунок. Информационное агентство УНИАН

Ролан Гаррос.

Українка Катерина Козлова успішно пройшла всі раунди кваліфікації турніру Великого шолома у Франції. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Нешвілл" здобув вольову перемогу над "Анахаймом" і повів у півфінальній серії Кубка Стенлі

Вирішальну шайбу "Хижаки" закинули за дві з половиною хвилини до кінця основного часу. Информационное агентство УНИАН

"Сталь" у вольовому стилі перемогла "Карпати"

Попередження: Пашаєв, Васін - Зубейко, Філімонов, Чачуа. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Сталь" здобула вольову перемогу над "Карпатами" в матчі Прем'єр-ліги

"Сталь" здобула вольову перемогу над "Карпатами" в матчі Прем

Переможний гол "сталевари" забили на 88-й хвилині дальнім ударом. Информационное агентство УНИАН

Нікополь Енергія

Про подібне заявив відразу по закінченню матчу чергового туру чемпіонату України з футболу у другій лізі мер Нікополя Андрій Фисак, одноменна команда міста якого святкувала вольову перемогу 3:1 над 9 канал (Днепропетровск)

Кропивницька «Зірка» вдома приймала львівські «Карпати» (4)

Кропивницька «Зірка» вдома приймала львівські «Карпати»

1:1, Білоног Дмитро (26), 2:1, Загальський Ігор (30, з пенальті); Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Збірна України з футзалу в кінцівці здобула вольову перемогу над Хорватією і пробилася на Євро-2018(2)

Українські футзалісти змогли поквитатися з хорватами за програш команди Андрія Шевченка в Загребі. Информационное агентство УНИАН