вольова перемога

Волейбол. Жіноча збірна України виграла Євролігу

Жіноча збірна України підтримала почин чоловіків і теж стала чемпіоном Євроліги. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Карпати" закрили футбольний сезон вольовою перемогою над "Зіркою"

Забивши ефектний гол після пасу п'ятою від Гладкого, львів'янин Матвієнко встановив остаточний рахунок. Информационное агентство УНИАН

Ролан Гаррос.

Українка Катерина Козлова успішно пройшла всі раунди кваліфікації турніру Великого шолома у Франції. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Нешвілл" здобув вольову перемогу над "Анахаймом" і повів у півфінальній серії Кубка Стенлі

Вирішальну шайбу "Хижаки" закинули за дві з половиною хвилини до кінця основного часу. Информационное агентство УНИАН

"Сталь" у вольовому стилі перемогла "Карпати"

Попередження: Пашаєв, Васін - Зубейко, Філімонов, Чачуа. Sportanalytic.com | спортивні новини

"Сталь" здобула вольову перемогу над "Карпатами" в матчі Прем'єр-ліги

"Сталь" здобула вольову перемогу над "Карпатами" в матчі Прем

Переможний гол "сталевари" забили на 88-й хвилині дальнім ударом. Информационное агентство УНИАН

Нікополь Енергія

Про подібне заявив відразу по закінченню матчу чергового туру чемпіонату України з футболу у другій лізі мер Нікополя Андрій Фисак, одноменна команда міста якого святкувала вольову перемогу 3:1 над 9 канал (Днепропетровск)

Кропивницька «Зірка» вдома приймала львівські «Карпати» (4)

Кропивницька «Зірка» вдома приймала львівські «Карпати»

1:1, Білоног Дмитро (26), 2:1, Загальський Ігор (30, з пенальті); Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Збірна України з футзалу в кінцівці здобула вольову перемогу над Хорватією і пробилася на Євро-2018(2)

Українські футзалісти змогли поквитатися з хорватами за програш команди Андрія Шевченка в Загребі. Информационное агентство УНИАН

Трилер ”Шахтаря” і ”Зорі” з вольовою перемогою (ФОТО)(2)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: "Зоря" - "Шахтар" - 1:2 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

”Шахтар” здобув вольову перемогу над ”Зорею”(2)

Донецький "Шахтар" перемогою закрив 23 тур УПЛ. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. 29 тур. ”Атлетіко” на класі переміг ”Малагу”(2)

"Атлетік" у виїзному матчі поклав на лопатки "Осасуну". Sportanalytic.com | спортивні новини

Серія А. Огляд матчів 30 туру (ВІДЕО)(4)

До вашої уваги все найкраще зі світу кальчо. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Реал” - ”Бетіс” - 2:1 (ВІДЕО)(2)

Прімера. ”Малага” - ”Бетіс” 1:2 (ВІДЕО)(2)

Севільський "Бетіс" здобув вольову перемогу перемогу в матчі проти "Малаги". Sportanalytic.com | спортивні новини

WTA Дубай. Світоліна здобула вольову перемогу і вийшла до 1/4 фіналу(2)

Американка Крістіна Макхейл зуміла виграти перший сет, але на більше її не вистачило. Sportanalytic.com | спортивні новини

Прімера. ”Малага” - ”Лас-Пальмас” - 2:1 (ВІДЕО)(2)