внічию

Серія А. 30 тур.

Нічию "вовкам" приніс гол Едіна Джека в останній частині гри. Sportanalytic.com | спортивні новини

Дощова битва України та Саудівської Аравії (ФОТО)

До вашої уваги яскраві кадри з товариського матчу, в котрому збірна України зіграла внічию з учасником ЧС-2018 Саудівською Аравією.Sportanalytic.com | спортивні новини

Збірні Німеччини та Іспанії зіграли внічию в товариському матчі в Дюссельдорфі

Ряд провідних національних команд світу провели товариські матчі в п'ятницю. Информационное агентство УНИАН

"Олександрія" і "Карпати" зіграли внічию в УПЛ

Другий тайм матчу проходив в умовах сильного снігопаду. Информационное агентство УНИАН

Тренер "Лаціо" Індзагі підсковзнувся на біговій доріжці НСК "Олімпійський" святкуючи гол у ворота "Динамо"

виграв матч у Києві з рахунком 0:2 і пройшов до чвертьфіналу єврокубка за сумою двох ігор (матч у Римі завершився внічию - 2:2). Inzaghi festeggia il passaggio del turno con un morbidissimo passo di danza. #Inzaghi #DinamoLazio #UEL #EuropaLeague #Lazio...Информационное агентство УНИАН

УХЛ. Плей-оф.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Динамо – АЕК: найкращі миттєвості матчу(2)

та АЕК зустрілися на НСК "Олімпійський" у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи. Дивіться найкращі миттєвості гри. Нагадаємо, що Динамо зіграло внічию з АЕКом та пробилося в 1/8 фіналу Ліги Європи. Дивіться відео голів та огляд матчу. Олександр Хацкевич та Маноло...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

"Челсі" і "Барселона" зіграли внічию, "Баварія" розгромила "Бешикташ" в плей-офф Ліги чемпіонів(2)

У складі "Бешикташа" вилучення на початку зустрічі заробив Домагой Віда. Информационное агентство УНИАН

АЕК – Динамо – 1:1 – відео голів та огляд матчу(2)

втримати перевагу, здобуту завдяки голу Циганкова у першому таймі. Наприкінці поєдинку Айдаревіч вразив ворота Динамо після розіграшу стандарту. Динамо зіграло внічию з АЕКом у плей-офф Ліги Європи – огляд матчу Ліга Європи. 1/16 фіналу, перший матч АЕК – Динамо –...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ребров розчарував фанів у Саудівській Аравії(2)

принциповому матчі чемпіонату. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ребров поставив на вуха всю Саудівську АравіюВдома проти "Аль-Іттіхада" його команда зіграла внічию 0:0, ще більше віддалившись від чемпіонства.Втрата очок дуже засмутила вболівальників команди, а деякі з них вже починають закликати українця...Sportanalytic.com | спортивні новини

Динамо зіграло внічию з Естерсундом у спарингу(2)

Київське Динамо розписало мирову зі шведським Естерсундом на зборах в Марбельї (2:2). Динамо зіграло внічию з іншим учасником 1/16 Ліги Європи Естерсундом. Обидві команди забили по 1 пенальті. У складі шведів це зробив Ноурі, у...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих