внічию

РФПЛ. Огляд матчів 22 туру (ВІДЕО)(2)

Всі голи чемпіонату Росії до вашої уваги. Sportanalytic.com | спортивні новини

УПЛ: "Динамо" обіграло "Чорноморець", "Шахтар" зіграв внічию з "Олімпіком"

"Динамо" зуміло на 2 бали скоротити відставання від гірників у турнірній таблиці, до 14 очок - 60 проти 46. Информационное агентство УНИАН

Ліга 1. 28 тур.

Доволі статусний матч відкрив черговий тур чемпіонату Франції. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Бордо" та "Ліон" зіграли внічию, що, напевно, нікого не розчарувало. Гості врятували очко за 11 хвилин до завершення поєдинку.Чемпіонат Франції28 тур"Бордо" - "Ліон" - 1:1Голи...Sportanalytic.com | спортивні новини

Українка Музичук зіграла внічию у четвертій партії фіналу ЧС з шахів

Доля титулу вирішиться у п'ятницю на тай-брейку, в партії зі скороченим контролем часу. Информационное агентство УНИАН

Кубок Англії. ”Дербі” - ”Лестер” - 2:2 (ВІДЕО)(2)

Вчора в Дербі відбувся матч 1/16 фіналу Кубка Англії. Господарі, котрі представляють Чемпіоншип зуміли дати бій і зіграти внічию проти чинного чемпіона Англії. Тепер на команди чекає перегравання, котре відбудеться на полі "Лестера". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Кубок Англії1/16 фіналу"Дербі"...Sportanalytic.com | спортивні новини

”Осасуна” — ”Малага” 1:1 (ВІДЕО)(2)

"Малага" нашого Дениса Бойка сьогодні нарешті перервала свою чотриматчеву програшну серію. "Анчоуси" зіграли на виїзді внічию із "Осасуною", відігравшись на 79 хвилині матчу та не забивши пенальті в дебюті поєдинку.Іспанія. Прімера20 тур"Осасуна" - "Малага" 1:1Голи: Чаушіч,76...Sportanalytic.com | спортивні новини

КАН-2017. Марокко б'є Того, Кот-д'Івуар знову втрачає(2)

Команди групи С провели матчі другого туру на Кубку Африки. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Кот-д'Івуар вдруге поспіль зіграв внічию, зависнувши на межі вильоту з турніру, а Марокко впевнено розібралося з Того і вийшло на друге місце в групі з...Sportanalytic.com | спортивні новини

АПЛ. 19 тур. ”Халл” та ”Евертон” розписали бойову нічию(2)

тур чемпіонату Англії розпочався через день після завершення попереднього. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Відкривали його "Евертон" та "Халл Сіті" і зіграли внічию з чотирма голами. Видається, що таким результатом були задоволені обидва суперники.Чемпіонат Англії19 тур"Халл Сіті" - "Евертон" - 2:2Голи: Доусон,...Sportanalytic.com | спортивні новини