Новости по метке:

виставка

600 квадратних метрів виставки: у Дніпрі відкрили внутрішню експозицію першого в Україні Музею АТО (ВІДЕО)

Понад 1 тисяча експонатів розповідають історії простих мешканців області, які першими кинулися на захист Батьківщини та стали справжніми Героями 9 канал (Днепропетровск)

19 січня в Музеї українського живопису відкрилася виставка Насильство не завжди можна побачити (ВІДЕО)

Її ініціювало Агентство ООН у справах біженців в рамках Міжнародної кампанії "16 днів протидії гендерно-обумовленому насильству" 9 канал (Днепропетровск)

У Кропивницькому бібліотекарі провели патріотичний діалог

У Кропивницькому бібліотекарі провели патріотичний діалог

Бібліотекарі вчили читачів-дітей поважати державні символи України герб, прапор, гімн. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Рівному відбудеться конференція «Зліт фермерських родин» та сільськогосподарська виставка

Завтра, 17 січня, до Рівного з'їдуться близько сотні господарників з усіх районів Рівненщини - на конференцію «Зліт фермерських родин». ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

В Україні вперше відкрилася виставка роботів

На ВДНГ вперше в Україні проходить шоу-виставка роботів-дронів. Техніку привезли з-за кордону – з Америки, Франції, Китаю та Росії. А от виконувати команди навчали вже вітчизняні фахівці.Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Львів представить Україну на міжнародній туристичній виставці

стимулюванню інвестиційної привабливості області, – прокоментувала т.в.о. начальника управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака. Також вона зазначила, що виставка дасть можливість обговорити під час конференцій такі важливі теми, як еко-туризм, оздоровчий та культурний туризм, пляжний відпочинок або відпочинок...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Дніпрі завершили внутрішню експозицію першого в Україні Музею АТО, - Валентин Резніченко

Головні герої виставки - воїни, медики, капелани, волонтери та кореспонденти 9 канал (Днепропетровск)

30.12.2016(Crtl →)