вболівальники

У ФФУ пояснили рішення щодо "Динамо"

Член апеляційного комітету ФФУ Володимир Єзерський сказав, чому апеляція "Динамо" була відхилена. Sportanalytic.com | спортивні новини

Футбольний бум: рівненський "Верес" "переплив" "Ворсклу" [ВІДЕО]

Непоступлива "Ворскла" у цьому чемпіонаті досі поступалася лише чемпіону України - донецькому "Шахтарю". ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Ультрас "Боруссії": Ярмоленко - машина і звір

Вболівальники дортмундської "Боруссії" не перестають хвалити Андрія Ярмоленка у соціальних мережах. Sportanalytic.com | спортивні новини

Суркіс: У "Динамо" вимагали Ярмоленка садити на лавку

скласти якусь цілісну картину, але Віктор Циганков намагається замінити лідера.Суркіс також попросив не освистувати молодих гравців "Динамо" і згадав, що вболівальники та преса критикували молодого Ярмоленка, коли той робив перші кроки в столичному гранді. Тоді всі вимагали не випускати його...Sportanalytic.com | спортивні новини

Формула-1.

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

"Олімпік" - "Динамо".

та постараються уникнути помилок "Олександрії" і "Скендербеу". У тих матчах "біло-синім" не вдалось забити в першому таймі, зате після перерви вболівальники побачили по три голи улюбленців. "Олімпік" вміє грати від рахунку, а також не розсипається після швидких голів. Відмінну форму...Sportanalytic.com | спортивні новини

Синочки Ярмоленка позують у формі "Боруссії" (ФОТО)

Дружина Андрія Ярмоленка вирішила змалечку привчати дітей до нового клубу їхнього тата. Sportanalytic.com | спортивні новини

Тренер Хижняка розповів про майбутні плани боксера

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Відео фінального поєдинку Хижняка на ЧС з боксу. Sportanalytic.com | спортивні новини

Гравець "Динамо" Буяльський: Прикро, коли стараєшся, а тебе освистують вболівальники

У матчі першого туру групового етапу Ліги Європи "Динамо" вдома обіграло "Скендербеу" з рахунком 3:1, хоча на перерву команди йшли за рахунку 1:0 на користь албанців, Информационное агентство УНИАН

"Верес" очікує ще більше вболівальників на матчі з "Ворсклою"

На прес-конференції НК "Верес" сьогодні 14 вересня говорили про матч "Вереса" і "Ворскли", який відбудеться 16 вересня у Львові, стадіон «Арена Львів». ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Ліга Європи.

Шановні вболівальники, запрошуємо вас на матч 1 туру Ліги Європи між нашим "Динамо" та албанським "Скендербеу". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Гра розпочнеться о...Sportanalytic.com | спортивні новини

Ліга чемпіонів.

Шановні вболівальники, запрошуємо вас на матч першого туру Ліги чемпіонів, в котрому донецький "Шахтар" приймає італійський "Наполі". Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Гра розпочнеться...Sportanalytic.com | спортивні новини

Експерт: Гравці "Карпат" спеціально підставляють тренера

Колишній гравець "Карпат" Іван Гецко вважає, що футболісти львівського клубу не хочуть бачити Серхіо Наварро своїм тренером. Sportanalytic.com | спортивні новини

У Харкові під час матчу "Шахтар" - "Наполі" порядок забезпечуватимуть майже 2,2 тисячі правоохоронців

За відомостями поліції, очікується, що спортивний захід відвідають більше 30 тисяч вболівальників. Информационное агентство УНИАН