вагова категорія

Вільна боротьба, онлайн трансляція, юнацького турніру присвяченого Ветеранам боротьби Прикарпаття Івано-Франківськ-2017

Сьогодні, 23 квітня в Івано-Франківську другий день боротьби на всеукраїнському турнірі з вільнох боротьби приясвяченному ветеранам килима з Прикарпаття. Вольная борьба, греко-римская борьба, самбо, дзюдо, сумо.

Ковельський боксер переміг на Всеукраїнському турнірі

Крім того, Яків Левчик виконав норматив майстра спорту України з боксу. Новини Ковель

Важкоатлетці з Тернопільщини Марії Хлян подарували телевізор за виступ на Чемпіонаті Європи

Хлян здобула перемоги у Хорватії, виступаючи у звичній ваговій категорії до 69 кг, підняла штангу вагою 99 кг у ривку та 126 кг у поштовху і з сумою 225 кг стала срібною призеркою, а також здобула дві бронзові медалі за...Информационное агентство УНИАН

Тернопільскі борці на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорів!

Навчаються тернопільські борці у Львівському училищі фізичного виховання, тому виступали на Чемпіонаті України за Львівську область. Вольная борьба, греко-римская борьба, самбо, дзюдо, сумо.

Три українки - у топ-10 світового рейтингу зі спортивної боротьби

Відразу три представниці збірної України зі спортивної боротьби посідають місця у топ-10 світового рейтингу у своїх вагових категоріях. Информационное агентство УНИАН

Ковельська борчиня - третя у світовому рейтингу UWW

Одразу троє борчинь з Волині опинилися в списку свіжого рейтингу UWW. Новини Ковель

Українець обійшов росіянина у боротьбі за титул чемпіона Європи

Важкоатлет Олександр Пєлєшенко виборов першу золоту медаль для збірної України у хорватському Спліті. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих