вагова категорія

Відомого російського боксера звинуватили у зраді за відео з українськими військовими

Чемпіон світу в напівважкій ваговій категорії за версією WBO Сергій Ковальов опублікував у своїх соцмережах соціальну рекламу з українськими військовими, через що потрапив під нищівну критику співгромадян. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

У Ковелі відбувся традиційний всеукраїнський турнір пам'яті Петра Стуса

демонстрували свою майстерність. Хороші результати показали ковельчани, які незважаючи на важкі протистояння, зуміли стати призерами та переможцями турніру.Дівчата:Ганна Поляк - вагова категорія 20 кг, 2 місце,Діана Рисьова - вагова категорія 26 кг, 1 місце, Каріна Лисиця - вагова категорія 30...Новини Ковель

Василь Ломаченко - найкращий боксер року за версією Boxing News 24

При підведенні підсумків авторитетне видання Boxing News 24 відзначило феноменальний рік українця. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Спортсмени - одна дружна сімя!

Мене особисто вразила кількість учасників. Общественно-информационный портал города Сватово

Команда поліції Кіровоградщини виборола друге місце у чемпіонаті з панкратіону

Переможці та призери змагань отримали у нагороди кубки, медалі і дипломи. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Американські ЗМІ: Ломаченко - найкращий боксер в світі

Американський канал ESPN опублікував рейтинг найкращих боксерів незалежно від вагової категорії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Кропивницький: рятувальники вибороли «золото» на змаганнях з панкратіону

У загальному заліку з панкратіону наша команда виборола найвищу нагороду золото. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Ломаченко шукає нового суперника: названо причину

Промоутер українця Боб Арум спробує знайти суперника Василю у другому напівлегкому дивізіоні. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ломаченко став найкращим боксером світу за версією ESPN

Американський спортивний телеканал ESPN опублікував свій рейтинг найкращих боксерів світу. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

14 грудня багато років тому (Фото+Відео)

348-й день року за Григоріанським календарем - до закінчення року залишилось 17 днів. Информационный портал "Всi Суми"

Ломаченку кинув виклик чинний чемпіон світу

Лінарес став би реальним тестом для Ломаченка". Sportanalytic.com | спортивні новини

Новокаховчани стали володарями кубка України з гирьового спорту

Завдяки зусиллям спортсменів Нової Каховка та Таврійська Херсонщина виборола І загальнокомандне місце. Голая Пристань: городской информационно-развлекательный интернет-портал