вагова категорія

Ковельські дзюдоїсти вибороли бронзові нагороди чемпіонату Украни

Призери - вихованці майстра спорту з дзюдо та самбо Віктора Калінчика. Новини Ковель

Тернопільська спортсменка стала срібною призеркою чемпіонату Європи з пауерліфтингу

У ваговій категорії до 57 кг Анастасія Наконечна успішно дебютувала з результатом: присідання 145 кг - 2 місце, жим лежачи 75 кг - 3 місце, станова тяга 142,5 кг - 3 місце, загальна сума 362,5 кг - 2 місце. Информационное агентство УНИАН

Ковельські пауерліфтери - серед переможців чемпіонату України

У Дніпрі відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно рухового апарату та наслідками дитячого церебрального паралічу. Новини Ковель

Ковельська спортсменка виборола "бронзу" на Чемпіонаті Європи

Вчора в сербському місті Новий Сад стартував чемпіонат Європи з трьох видів боротьби. Новини Ковель

Володимир Кличко - Ентоні Джошуа.

На початку другого раунду Джошуа правим джебом відправив чемпіона в нокдаун. Sportanalytic.com | спортивні новини

Вінниця прийняла чемпіонат України з панкратіону

Комaндa Вінницької облaсті зaйнялa почесне 3 місце. Винница.info | Новости Винницы

Вільна боротьба, онлайн трансляція, юнацького турніру присвяченого Ветеранам боротьби Прикарпаття Івано-Франківськ-2017

Сьогодні, 23 квітня в Івано-Франківську другий день боротьби на всеукраїнському турнірі з вільнох боротьби приясвяченному ветеранам килима з Прикарпаття. Вольная борьба, греко-римская борьба, самбо, дзюдо, сумо.

Ковельський боксер переміг на Всеукраїнському турнірі

Крім того, Яків Левчик виконав норматив майстра спорту України з боксу. Новини Ковель

Важкоатлетці з Тернопільщини Марії Хлян подарували телевізор за виступ на Чемпіонаті Європи

Хлян здобула перемоги у Хорватії, виступаючи у звичній ваговій категорії до 69 кг, підняла штангу вагою 99 кг у ривку та 126 кг у поштовху і з сумою 225 кг стала срібною призеркою, а також здобула дві бронзові медалі за...Информационное агентство УНИАН

Тернопільскі борці на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорів!

Навчаються тернопільські борці у Львівському училищі фізичного виховання, тому виступали на Чемпіонаті України за Львівську область. Вольная борьба, греко-римская борьба, самбо, дзюдо, сумо.