вагова категорія

Ковельчанин виборов "бронзу" на чемпіонаті Європи

У підсумку жіноча збірна команда України серед юніорок посіла друге командне місце. Новини Ковель

Головні новини 4 липня: Допит Садового в ГПУ, конфуз пропагандистів Кремля щодо "Океану Ельзи"

Слідчі ГПУ допитали Садового Генеральна прокуратура України як свідка допитала мера Львова Андрія Садового. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Ковельський боксер виборов «золото» на міжнародному турнірі(2)

Здобувши перемоги у трьох поєдинках наш боксер у ваговій категорії до 75 кг виборов золоту нагороду змагань. Новини Ковель

Ломаченко увійшов до п'ятірки кращих боксерів світу за версією The Ring (4)

Ломаченко увійшов до п

Американське видання поставило українця на 5-е місце в рейтингу незалежно від вагових категорій. Информационное агентство УНИАН

Ковельчанин виборов "бронзу" на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу(2)

У жимі лежачи йому підкорилась вага 180 кілограмів. Новини Ковель

Ковельські борчині посіли у Львові призові місця(2)

Вдало виступили на змаганнях ковельчанки - вихованки ДЮСШ управління освіти Анастасія Падошик та Анастасія Лебедєва. Новини Ковель

Кубинський боксер готовий битись проти Ломаченка(2)

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic.com | спортивні новини

Зірковий боксер: Ломаченко зараз - найкращий боєць у світі(2)

Британський боксер Тоні Белью, котрий розгромив Девіда Хея, вважає Василя Ломаченка найкращим незалежно від вагової категорії. Sportanalytic.com | спортивні новини

Ковельська боксерка – бронзова призерка міжнародного турніру(4)

Поступилась ковельчанка дворазовій чемпіонці світу, семиразовій чемпіонці Азії Назим Кизайбай (Казахстан). Новини Ковель

Історія успіху ковельчанки Тетяни Коб(2)

Як пригадує Тетяна Коб, тоді були сльози радості. Новини Ковель

Оприлюднено склад збірної України на домашній чемпіонат Європи з боксу у Харкові(2)

У складі команди 10 спортсменів - по одному в кожній ваговій категорії. Информационное агентство УНИАН

У Житомирі триває чемпіонат України з різних видів боротьби: результати першого дня змагань(2)

На жаль, в перший день представників Житомирщини серед переможців та призерів не було. Житомир.info | Новости Житомира | Новини Житомира

Ковельчанин здобув путівку на Всесвітню Універсіаду з вільної боротьби(2)

У травні в Хмельницькому пройшла XIII літня Універсіада України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Новини Ковель

Путін хотів взяти Макрона "в розробку", – експерт(2)

Це спроба через голову Макрона звертатися безпосередньо до Франції. Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих