Новости по метке:

бібліотека

Там живе казка: 7 найкрасивіших бібліотек світу

абацтві Адмонт та була побудована у 1776 році. Її довжина складає 70 метрів, а ширина – 14 метрів: це найбільша бібліотека при монастирі. Колекція налічує близько 70 тисяч книг. Інтер’єр будівлі прикрашав своїми фресками Бартоломео Альмонтонте і скульптурами Йосиф Стаммель...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Кропивницький: у центральній бібліотеці відбулася історична хроніка

Кропивницький: у центральній бібліотеці відбулася історична хроніка

Проведені заходи викликали у юних користувачів почуття власної гідності та глибокого патріотизму. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Куди запрошують рівнян з 20 по 26 лютого? [ПРОГРАМА ЗАХОДІВ]

В період з 20 по 26 лютого, у Рівненській обласній бібліотеці, будуть проходити цікаві презентації, виставки-конкурси та культурологічні читання. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

У Кропивницькому бібліотекарі організували літературний конкурс

У Кропивницькому бібліотекарі організували літературний конкурс

Дух суперництва двох команд "Книголюбів" і "Книгоманів" додавав жвавості та азарту всім учасникам заходу. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

У Ковелі вшанують Героїв Небесної Сотні

Після тематичного заходу покладання квітів до Стели памяті загиблим землякам учасникам АТО. Новини Ковель

«Жива бібліотека»

О.Купріна планується протягом лютого-березня 2017 року провести цикл зустрічей громади міста, дітей та Газета "Наша Дружковка"

Поліція відшукала "троля", який тероризував школи та бібліотеку у Рівному

Поліцейські Поліського управління кіберполіції викрили діяльність 22-річного жителя Славути, який несанкціоновано втрутився в роботу компютерної техніки, отримав доступ до електронних скриньок шкіл Рівного та обласної бібліотеки.докладніше Новини "Магнолii-ТБ". Завжди в центрi подiй

У Польщі з'явиться сквер з іменем відомого українця

"речника польсько-українського поєднання". Сквер розташований на перехресті Алеї Незалежності та вулиці Стефана Баторія. Біля майбутнього скверу Василя Стуса розташована Національна бібліотека Польщі та найбільший економічний університет країни – Головна торговельна школа. Перейменування скверу розпочалось наприкінці 2016 року: тоді проект спочатку...Новини: останні новини сьогодні на порталі 24tv.ua - телеканал свіжих

Житель Хмельниччини надсилав непристойні листи рівнянам

Поліцейські Поліського управління кіберполіції викрили діяльність 22-річного жителя Славути, який несанкціоновано втрутився в роботу комп'ютерної техніки, отримав доступ до електронних скриньок шкіл Рівного та обласної бібліотеки. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

Міжнародний день дарування книжок

Основна мета Міжнародного дня дарування книг надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу. Фотоинформационный портал "Fotoinform"

Чому рівняни рідко відвідують бібліотеки? [ВІДЕО]

Під впливом сучасних технологій кількість любителів паперової книги значно зменшується. ТОВ Телерадiокомпанiя "Рiвне 1"

У Кропивницькому бібліотекарі завітали на свято талантів

У Кропивницькому бібліотекарі завітали на свято талантів

...№18 завітали на це свято талантів з привітаннями до учасниці клубу Ниточка Тетяни Велігорської. Вже більше пяти років співпрацює наша бібліотека з видатною декораторкою та спільно проводить майстер-класи і організовує виставки у бібліотеці. Хочеться побажати цим одарованим людям натхнення та...Фотоинформационный портал "Fotoinform"

03.02.2017(Crtl →)